ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

lipo su vam rekli ,skupljajte dionice i cekajte,mi nemamo kome trenutno prodavati za vise i ovo je super prilika,iako moguce da ode atpl i ispod 500 kn,opet,al vrijedi je skupljati ,pa i 3 do 5,godina…..

KO3MOHAYT protiv svih@ ako radis sa nalozima tako svaka cast…….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ja sam s početka isto mislio, al zamirisala taština iz njegovih slova…

I'LL BE BACK


Bok dečki.

Samo da pozdravim Governora, Febo-a, Bugsa, Ivedome-a, dakklada, maximini-a, plavca, bakara, invertera i miska. I da sve zainteresirane naputim na 2187. stranicu foruma i dalje, da bi naučili osnove ulagačke euforije, ljudske pristojnosti i poštovanja prema struci.

Srdačan pozdrav

Srdacan pozdrav i vama. Vidim da se mene izostavilo sa tog poduljeg popisa, a mislim da znam i zasto. Evo, ameri svrsili, cak i ne izgleda tako lose zar ne?

poznavanje brodova i pomorskog biznisa nitko ne osporava – ja to naprotiv vrlo cijenim pa sam bio u kontaktu sa svim ljudima koji zive kruh sa sedam kora. I, ono sto je bilo zanimljivo je da su svi AMA BAS SVI, govorili o 2008/9 kao dobroj godini. E sad, znamo kako je to zavrsilo..zbog svega navedenoga smatram da oporavak brodara nece doci kada vi ljudi iz struke ocekujete nego nekako, ajmo reci nenadano…

stvarno se ne bih htio izivljavati na kozmos-predvidjanjima za danas, ali burza je ipak rekla drugacije. Barem ona na NYSE.

Btw, trenutno nemam niti jedne brodarske dionice…. [smiley]

PS… smo proguglali sto znaci flush decker?

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

[img]http://www.dryships.com/graphics/chart1.jpg[/img]

ipak se (zao)kreće [smiley] [smiley] [wink]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


ma što gubiš vrijeme na lika koji je uletio na temu kao messerchmidt (mamus), ja sam blesav što sam mu uopće odgovarao. I sad smo kao mi još ispali bezobrazni. Pa taman i da je sam VlahoL, nakon
tri posta da ga pušim??!!

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


lipo su vam rekli ,skupljajte dionice i cekajte,mi nemamo kome trenutno prodavati za vise i ovo je super prilika,iako moguce da ode atpl i ispod 500 kn,opet,al vrijedi je skupljati ,pa i 3 do 5,godina…..

Evo ti tri stotke, odoh u blokadu. [thumbsup]

Sveti Vlaho učini nešto, il je sruši na 500 il je digni na 5000.

updated (last month)

source: Bloomberg.com

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Srdačan pozdrav

Btw, trenutno nemam niti jedne brodarske dionice…. [smiley]
PS… smo proguglali sto znaci flush decker?
[/quote]
A ja mislio da si ti barem Šmok. Iznenađenje kola, Kozmo će te ubit da drukaš za prodaju.
Hatch flush type, to ti je to, coamings ispod decka, sve poravnato, misliš tanker kad tamo balk. [lol]
Sad mala digresija, Građevinci me šokirali ovim dvoranama u reci keks rokovima. Mislio biti će svjetska blamaža, a Rumunji čekali iza kantuna. Druga je stvar da li nam je to bilo potrebno, mislim da nije, Rukomet je ipak samo neka vrst naguravanja. Hrvatska ima snažan potencijal i Rohatinskog, samo mi se čini da ovdje vagoni presnažno guraju lokomotivu, opasno rastu u volumenu. [huh] [cool]

Sveti Vlaho učini nešto, il je sruši na 500 il je digni na 5000.

sad se vidi kolko Techman fali sa s vojim stručnim objašnjenjima. Sva sreća da je njegov duh ovdje prisutan [wink]

btw, onaj kozmonaut… ko da je čovjek godinama na forumu [smiley]

Pessimism Is Your Friend



zaboli me i za amere i njihove aute…….ovo su totalne gluposti da mi padamo na ovakve vijesti
pa kakve veze brodari imaju sa njima…..
al vidi se da kupnje ima…..mislim da danas necemo u veliki minus

nemogu vjerovat kakve gluposti pričate…

kako auto industrija nema veze s brodarima?!?

ako propadnu proizvođači automobila, nema potražnje za sirovinom, nema prijevoza gotovih proizvoda, puno ljudi bez posla->manja potrošnja, pad proizvodnje u drugim granama…

mislim imam i ja atpl ali izjava da auto industrija ne utječe na brodare je čista besmislica
[/quote]

isto tako kao sto autoindustriju povezujes sa brodarima mozes i bilo šta drugo….ali ne ovise brodari iskljucivo o autoindustriji……..nema prijevoza gotovih proizvoda kažeš-baš si me nasmijao….zamislio sam si kako zagreb tovare punog sa šarafima i maticama i kažu vozi ovo hitno u usa…..čika ford da se oporavi!!!!
u ovom se slucaju radilo iskljucivo o reagiranju na negativnu vijest……jer na osnovu cega srusiti brodara i nakrcati se u vrijeme kada se oporavljaju vozarine i sljedeci tjedan si u plusu laganih 15-20 %



lipo su vam rekli ,skupljajte dionice i cekajte,mi nemamo kome trenutno prodavati za vise i ovo je super prilika,iako moguce da ode atpl i ispod 500 kn,opet,al vrijedi je skupljati ,pa i 3 do 5,godina…..

Evo ti tri stotke, odoh u blokadu. [thumbsup]
[/quote]
hvala ,al meni trenutno treba vise od stotke da bi bio na pozitivnoj nuli,,,,,,,,ahahaha

New Report

Close