ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Malo su drukali, a sad kad su se iskcrali čekaju za daljnji druk prema dolje (javit će se oni u ponedjeljak ili utorak sa drukom prema dolje…)… kad padne na 450 će kupiti i opet drukati gore…sve se ponavlja…

Nisam se iskrcao nego dokupio, imam još 50% keša i vjerojatno ću opet dokupiti ako još padne, nikad nisam drukao jer je to jadno i nema nikakvog učinka, a svaku kupnju ili prodaju sam prijavio na temi "Što smo danas tržili".

Svaki put sam iznosio svoje mišljenje i u skladu s njime sam i postupao na burzi, pa tako postupam i danas i idućih ću dana jer nije ovaj forum, kao nekima, jedini izvor informacija na temelju kojih donosim odluke za kupnju ili prodaju.

Sad mi je žao što sam ikad išta napisao ovdje.
Nastavit ćemo onda i dalje mišljenja razmjenjivati preko privatnih poruka i emaila da gospoda slučajno ne bi pomislila da netko druka (šta god to značilo).
Živjeli!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Nameračili se na nju…

Top ask
CIJENA KOLIČINA
563,90 3
564,00 130
565,00 194
568,00 18
569,76 23
570,00 221
570,50 160
571,00 11
572,00 125
574,00 5

A s druge strane skriveni od X x 100 kom na bidu…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

@ KO3MOHAYT

Nisam prodao, nego čekam na dokup kad još padne, a ako i sljedeće godine bude na ovim ili nižim razinama budemo nastavili sa dokupom, pa se vidimo za 4-5 godina,, [cool]

SVAKO DRUGI BOGATAŠ A MOŽDA I MENAĐER U AUTOINDUSTRIJI IMAJU PO KOJU MILJARDU,NEŠ TI PARA ZA TOLIKU INDUSTRIJU ČIJA BI PROPAST IMALA VELIKE POSLJEDICE NA SVE ,JER JE SVE POVEZANO.
DOĆI CE DO DOGOVORA SAMO JE BITNO SADA ISKORISTITI I UNOVČITI MOGUĆI CRNI SCENARIJ!
POZDRAV SVIMA, ŽELIM VAM UGODNU KUPOVINU DANAS!

isto ….samo ukrcaj…..@KO3MOHAYT

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

DryShips u premarketu već 13,88% u minusu. Još ako bude i BDI u minusu ode nama Atlanska još dublje.

dryShips Pre-MARKET: 7,35 -1.51 (17.49%)DEC. 12.08. 14:14.


Bok dečki.

Samo da pozdravim Governora, Febo-a, Bugsa, Ivedome-a, dakklada, maximini-a, plavca, bakara, invertera i miska. I da sve zainteresirane naputim na 2187. stranicu foruma i dalje, da bi naučili osnove ulagačke euforije, ljudske pristojnosti i poštovanja prema struci.

Srdačan pozdrav

Oprosti kolega, ja se nemrem kontrolirati, znaš imam tri dionice pa me uvati ludilo kad skoči 20 kuna.
Uzmem kalašnjikov i kroz prozor opalim jedan rafal, eto možda pretjerujem ali to je tak, pa i sused to radi isto. Pokušati ću se suzdržati ubuduće. Još jednom se ispričavam. Nego se mislim koliko da čekam da kupim još jednu, kad bi bilo najbolje? [bye] [huh] [lol]

Sveti Vlaho učini nešto, il je sruši na 500 il je digni na 5000.

Baltic Exchange Dry Index 764 UP 53

BCI Baltic Exchange Capesize Index 1331 UP 189
BPI Baltic Exchange Panamax Index 440 DOWN 2
BSI Baltic Exchange Supramax Index 490 DOWN 8
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 303 UP 1

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Capeovi žestoko potegnuli – s 3,000 došli preko 8,000 po danu u oko tjedan dana..
To danas brodarima neće pomoći , ali ovo bi možda mogao biti okret trenda.

Ja sam sada puko po asko sve do 580

KO3MOHAYT-uopce ne mogu dokuciti zasto mene prozivas.
Ja sam dugorocni investitor,u minusu sam,i ne prodajem svoje dionice.Dokupljujem koliko mogu.
Nisam dugorocni investitor silom prilika(iako je kriza odradila svoje.i ucinila me jos vise takvim),ja prosto zelim ulagati u dionice dok god sam ziv,i dok god mogu,cak mi je to mozda i posao.
Naravno da ce se pomoci auto-industriji,to svatko zna.

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

New Report

Close