ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 10:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

BDI +10

Još točno 96 kom do 3700! [smiley2]

NEVOLJA JE PRILIKA ZA HRABROST![color=blue][/color]


ŠPANCIR: ” Prilažem grafikon korelacije BSI (odnosno vozarina Supramaxa) i neto-dobiti ATPL-a.” mislim da ti to ovdje neće biti baš tako jednostavno kao kod JDPL jer koliko znam ATPL prikazuje prodaju broda kao prihode prodaje (a ne ostale ili izvanredne), a nešto su i prodavali prošle godine.

Išao sam po Q FI i izbacio sve prihode prodanih brodova – ukupno 4 broda , sve u 2005.- u ukupnom iznosu od 316 mil kn.To nije uključeno u dobit ; inače je ona bila za toliko veća u 2005.


BDI +10

I to na krilima BPI – ja i BSI-ja !!


Još točno 96 kom do 3700! [smiley2]

Ako se ne pojave nove stotice kao što je već viđeno više puta ovih dana

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Samo da pozdravim uvaženo društvo s ATPL, danas sam kupio “malo” ATPL.
Drago mi je da sam s vama.[smiley11]

Pessimism Is Your Friend


Samo da pozdravim uvaženo društvo s ATPL, danas sam kupio “malo” ATPL. Drago mi je da sam s vama.[smiley11]

Pa dobro nam došao [smiley11]

Zivio Alamo,jel moze netko stavit zatvaranje .Ajde Strawinsky molim te[smiley2]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Samo da pozdravim uvaženo društvo s ATPL, danas sam kupio “malo” ATPL. Drago mi je da sam s vama.[smiley11]

Dobro dosao! Zapravo cudi me da nisi vec od prije s nama – sudeci po vrlo strucnim i informativnim postovima. Nadam se da ces tu i tamo uskociti, siguran sam da mozes pomoci
[smiley2]

PS… ne mogu a da ne pohvalim Strawinskog ali i gospon Špancira za njegov angazman oko brodara.

re: danasnja trgovina – cini mi se da ce izvjesce stici uskoro, prijeSvih svetih.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Samo da pozdravim uvaženo društvo s ATPL, danas sam kupio “malo” ATPL. Drago mi je da sam s vama.[smiley11]

jos jednom dobro dosao Alamo!!!

[b]JA SAM BIBER, MORAO SAM PROMJENITI NICK[/b]

jel moze ovaj socijalni prikaz zatvaranja?

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Dakle sad brzo gurajte lovu u ATPL i bit će nam svima bolje i nama koji smo unutra i vama koji se nećkate.
The end.

A govorio sam ja još juče [smiley1][smiley1]

Inače sve pohvale kolegama Strawinskom i ŠPANCIRU – jučerašnjim (pomalo karikiranim) pisanjem htio sam isprovocirati upravo takav pristup kakav su u onim informativnim postovima prikazali.
Pozdrav

New Report

Close