ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





Evo , da prijavim ja danas opet ušao u AP ….!

pa kud grlom u jagode, vidi kakav je pokolj brodara preko bare

http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR,TBSI&d=v1
[/quote]

jesam i ja i boli me kuraQ , i još ću dokupljivati…bez rizika nema zarada, a kad trend promijeni smijer, što najviše raste?
zna se….brodari i građevinci
naravno da sam izašao kad sam procijenio da će se stmopizditi sa 2000 prema 1000 i niže, ali sada više ne mogu puno izgubiti kupnjom na razinama 600,500 ili niže…
[/quote]
rujemo po dnu…….50-100 kn gore dole……samo dokup……
[/quote]

evo i tebi [thumbsup]

JEST ĆU JA I ŽIREVA AKO TREBA

kolega,samo ispravak netocnog navoda;ocekivani gubitak u 2009 30m$,a ne 3m$.link:http://dulist.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=2934&Itemid=65
[/quote]

Točno, nažalost greška je u večernjem. Onih 3 milijuna je puno bolje zvučalo.
[cry]






Evo , da prijavim ja danas opet ušao u AP ….!

pa kud grlom u jagode, vidi kakav je pokolj brodara preko bare

http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR,TBSI&d=v1
[/quote]

jesam i ja i boli me kuraQ , i još ću dokupljivati…bez rizika nema zarada, a kad trend promijeni smijer, što najviše raste?
zna se….brodari i građevinci
naravno da sam izašao kad sam procijenio da će se stmopizditi sa 2000 prema 1000 i niže, ali sada više ne mogu puno izgubiti kupnjom na razinama 600,500 ili niže…
[/quote]
rujemo po dnu…….50-100 kn gore dole……samo dokup……
[/quote]

evo i tebi [thumbsup]
[/quote]

Dečki samo se tješite… danas će biti pokolj [bye]

Kako vam nije važno 50 ili 100 kuna gore ili dolje… jučer si za 125 tisuća kn mogao kupiti 200 komada… a možda već u ponedeljak ćeš moći kupiti 250… kad se jednom atlanska vrati na 2000 kn.. to ti je 100.000 kn razlike…vama možda malo… ali meni puno…







Evo , da prijavim ja danas opet ušao u AP ….!

pa kud grlom u jagode, vidi kakav je pokolj brodara preko bare

http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR,TBSI&d=v1
[/quote]

jesam i ja i boli me kuraQ , i još ću dokupljivati…bez rizika nema zarada, a kad trend promijeni smijer, što najviše raste?
zna se….brodari i građevinci
naravno da sam izašao kad sam procijenio da će se stmopizditi sa 2000 prema 1000 i niže, ali sada više ne mogu puno izgubiti kupnjom na razinama 600,500 ili niže…
[/quote]
rujemo po dnu…….50-100 kn gore dole……samo dokup……
[/quote]

evo i tebi [thumbsup]
[/quote]

Dečki samo se tješite… danas će biti pokolj [bye]

Kako vam nije važno 50 ili 100 kuna gore ili dolje… jučer si za 125 tisuća kn mogao kupiti 200 komada… a možda već u ponedeljak ćeš moći kupiti 250… kad se jednom atlanska vrati na 2000 kn.. to ti je 100.000 kn razlike…vama možda malo… ali meni puno…
[/quote]
[thumbsup] vjerojatno si na bidu medju prvih 10 [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Koliki je breakeven BDI-a na kojem ATPL radi s dobiti. Hvala

Imam fantomske dionice


Iz današnjeg Večernjeg lista:

Predstavnik uprave Atlantske plovidbe Duško Vladović Relja zbog pada vozarina već je najavio kako dubrovački brodar u 2009 očekuje oko 3 milijuna dolara gubitaka, a njihov turistički portfelj, gdje je i dubrovački Hilton, već je ove godine bio u problemima. – Kakva nas turistička godina očekuje, govori podatak kako je grupacija Hilton za 2009. godinu već tri puta od kolovoza revidirala planove, smanjivala ih, a u svjetskim razmjerima očekuje se kako će dno kriza dosegnuti tek 2010. godine – rekao je Relja

Dakle nije rekao za gubitak od 3 miljuna već 30 miljuna dolara (izvor Slobodna Dalmacija od 11.12.08., str.27.) pa bi volio znati zašto nije tako i u prosincu 2007 rekao da planiraju dobit od 150-180 miljuna u 2008.
Inače, samo garažno-poslovno-stambena zgrada će im "donjeti" dobit od 30-ak miljuna eura, pa se ne sekirajte za zdravlje firme i ne budite naivni.

[tongue]

Dečki samo se tješite… danas će biti pokolj [bye]

El Febo, 12.12.2008. u 09:54

A kaj onda predlažeš..? [yawn]
Da se plačemo… [cry]

kad kupiš tih 250 komada, možda ćeš već za dva-tri dana za iste pare moći kupiti 260 komada..
i tako dan za danom sve dok jednom više nečeš moći kupiti večinu toga što si mogao kupiti jučer..
pa ćeš knjižiti oportunitete izgubljenih prilika…
naravno ne vjerujem da će se to već sutra dogoditi ali treba lagano dokupljivati..a ako cijena naglo skoči uvijek možeš dio iskrcati….

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Plan za spas autoindustrije propao u američkom Senatu: Ništa od 14 milijardi dolara

PROPAO je 14 milijardi dolara težak plan za spašavanje automobilske industrije, kojeg su u SAD-u prozvali "mjerom godine". Kako javlja CNN, plan je sinoć odbacio američki Senat, odnosno nije prikupljeno potrebnih 60 glasova za njegovo usvajanje.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/plan-za-spas-autoindustrije-propao-u-americkom-senatu-nista-od-14-milijardi-dolara/413320.aspx

semper fidelis

fak
nije petak 13. a danas je dan blokada, negativnih, dakako…. a ja mislio povratka nema….
uf, uf

evo vec bjezi vlakic….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

O, evo nas još danas u plusu.
Bez brige.
Ujutro malo rušenja , malo dokupa i popodne lagano prodanac.
Laganih 9-10% razlike.
A,kaj? 20 tisućica u pađe.


Plan za spas autoindustrije propao u američkom Senatu: Ništa od 14 milijardi dolara

PROPAO je 14 milijardi dolara težak plan za spašavanje automobilske industrije, kojeg su u SAD-u prozvali "mjerom godine". Kako javlja CNN, plan je sinoć odbacio američki Senat, odnosno nije prikupljeno potrebnih 60 glasova za njegovo usvajanje.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/plan-za-spas-autoindustrije-propao-u-americkom-senatu-nista-od-14-milijardi-dolara/413320.aspx

Kolega, ovdje su tema brodovi a ne auti.. [angry]
Držte se teme! [lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

New Report

Close