ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 05:43
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

imam jedno pitanje? kome ovdje treba stop-loss? tko ne gleda u monitor svaki dan :D?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


jel mogu umjesto stop lossa dati nalog koji je kontra stop lossu odnosno ako cijena naglo krene gore da se automatski aktivira kupnja dionice. jel ima ovdje netko iz HANFE koji zna da mi odgovori??? [huh]

postovan ,
upravo radimo na novoj platformi trgovanja , u kojoj ce vam to biti omoguceno.
mada jos nismo dobili zeleno svijetlo od ZSE ,a posto znamo da ste povezani sa odredjenim krugovima molio bih Vas da urgirate u obostranom interesu i zadovoljstvu.
a sta je to stop lesi nalog ?

najvrednije stvari u životu su besplatne




Slušam ministra financija na radiju i Šuki veli da su na ZSE dionice izgubile na vrijednosti od 40-50%. Zna li netko kemiju jel to istina što priča? [lol] [bye]

Pa Šuki se već na početku svog mandata kad je bilo spike o sniženju PDV-a dokazao da ne zna postotke tak da ovo ne čudi ni malo
[/quote]
Podsjetio me na istinitu anegdotu o profesoru Devideu i njegovom studentu koji nikako nije mogao kod njega položiti postotni račun. Nakon jednog od bezbrojnih padova na ispitu student se predao napustio faks i krenuo svojim putem. Jednog dana profesor Devide stoji na tramvajskoj stanici i čeka tramvaj. Kraj stanice se zaustavi BMW zadnja verzija, spuštaju se zatamnjena stakla i netko zove Devidea. Profesore, profesore da vas povezem, zovne vozač profesora i nudi mu uslugu prijevoza. Devide pogleda vozača i prepozna, znate već koga, svog studenta koji je zbog postotnog računa napustio faks. Profesor uđe u auto,ushićeni i počašćeni vozač započne razgovor o starim studentskim vremenima. Skromni profesor ga sluša i njemu je to bilo simpa. Na kraju vožnje bivši student kaže: Eto vidite profesore kako je život nepredvidljiv, ja napustio faks zbog postotnog računa, a njegovom primjenom u životu baveći se biznisom ja se obogatio i neznam što nemam. Bavim se trgovinom i kupujući po dvije kune i prodajući za četiri ja se ludo obogatih na samo tih 2 posto razlike. Profesor se osmjehne pruži mu ruku i sa smiješkom ode svojim putem. Svaka sličnost sa našim ministrom je slučajna. [lol] [pray] [lol] [pray]
[/quote]

[lol] [lol]
Kod dotičnog cijenjenog profesora položih nekad davno ispit iz matematike. Sva sreća, inače bi danas bio u plusu samo 2% [thumbsup]



jel mogu umjesto stop lossa dati nalog koji je kontra stop lossu odnosno ako cijena naglo krene gore da se automatski aktivira kupnja dionice. jel ima ovdje netko iz HANFE koji zna da mi odgovori??? [huh]

postovan ,
upravo radimo na novoj platformi trgovanja , u kojoj ce vam to biti omoguceno.
mada jos nismo dobili zeleno svijetlo od ZSE ,a posto znamo da ste povezani sa odredjenim krugovima molio bih Vas da urgirate u obostranom interesu i zadovoljstvu.
a sta je to stop lesi nalog ?
[/quote]
neije top lesi nego topless nalog

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


imam jedno pitanje? kome ovdje treba stop-loss? tko ne gleda u monitor svaki dan :D?

upravo nas zato i jesu porazili na burzi
jer buljimo ko mutavi u ove brojke i slove a oni se lagano igraju

a hanfa ih amenuje

ispadamo sad dvostruki kreteni a to necemo priznati jer smo vecina dali glas onima koji nas zata potkradose

idemo dalje svejedno

btw. atpl je super firma ako nista drugo salju ovakve bulletine čestitku za blagdane i jos kalendar
siguran sam da nam slijedi slatka 2011
pozdrav

Postanite Eu-robovi

nisam dobio kalendar ove godine, jel barem Miho Pracat na fotki?

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 



Žele li hladne glave ulagati, pametno je postaviti “stop-loss” naloge koji ograničavaju gubitke, zaključci su novog Hanfina Kvartalnog biltena koji se bavi tržištem kapitala u drugom tromjesečju ove godine.
Jebe ta Hanfa, ha?

Genijalci su čak i primjer naveli…
"Npr. upravo ste kupili ABC dionicu po cijeni od 50 kuna po dionici. Odmah nakon kupnje unijeli ste stop loss nalog na 45 kuna…"
I još kažu da je ta strategija poželjna kada ulagači idu na godišnji odmor!

Mislim stvarno, pa naš regulator tržišta i edukator ulagača nam savjetuje da kupimo dionicu po 50 kuna i onda odmah zadamo prodajni nalog po 45 kuna? Iza toga možemo slobodno na godišnji odmor s trenutnim minusom od 10%!

Ko tu koga? [shocked]
[/quote]

Sad mi je jasno zašto smo pali! Kupim dionice i odmah stavim STOP loss nalog! Onaj koji ih je kupio od mene napravi to isto i tako dalje… i evo nas tu gdje jesmo korištenjem stop loss naloga. Ljudi podupiru trejdanje, nevjerovatno!!!

čudni se ovdje sveci slave....

Tko god prodaje na ovoj razini po ovim cijenama, taj je namagarčen do besvijesti. Prije samo nekoliko mjeseci živjeli smo na planeti zemlji, netko bolje, netko lošije, crobex je bio na 5000 bodova. Danas isto tako još uvijek živimo na planeti zemlji, sunce i dalje izlazi i zalazi, kiša pada, trava raste, a crobex je na 1500. Što se toliko veliko promijenilo, da li i dalje imate 2 obroka na dan, kolika je cijena barela nafte.
Poplašila Vas "banda lopovska", želi po drugi puta da Vas opljačka, i za sada im to uspijeva. Nosite novac u banke uz kamatu od 6%, a onda oni za taj novac kupuju obezvrijeđene dionice koje ste vi nekada skupo platili, a sada ste jeftino prodali a iste te banke vašim novcem kupuju Vaše dionice. Mediji Vam serviraju "apokalipsu", a Vi "pušite" i prodajete. Držte to što imate i čuvajte po cijenu života, nedajte da se netko jeftino dočepa onoga što ste "krvavo stekli". Nedajte dionice "dušmanima bankarskim" koji glume da nemaju keša.
Nemaju "keša" za kredite građanima ali za kupovinu njihovih dionica imaju. Sve je to "banda lopovska i prevarantska" koja želi što jeftinije da se domogne naših firmi koje i dalje posluju i ostvaruju profit. Tko proda taj je prvo izdao "sebe", a onda cijelu Hrvatsku.
Neka ovi "paraziti" na ZSE-u vide što je kriza kada nema prometa, a ne da Kardum priča samo o visini ostvarenog promet, a za cijenu "zaboli ga kita".
Kada ostane bez posla, onda će i on početi doprinositi napretku dioničarstva, a ne samo "sisati" profit, na kupi – prodaj, gore – dole.
Živjela "zdrava pamet", dokažimo da nismo više samo "ovce za šišanje", nego da i mi možemo i znamo krojiti svoj, a bogme i tuđu sudbinu. Živjeli neprodavači!

Ja sam dobio čestitku i kalendar i sad mogu do nule šta se mene tiče [lol]

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA

Dow: +3.1%Nasdaq: +4.4% i neka još netko spomene BDI. Ote spat. [cool] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [cool]

Sveti Vlaho učini nešto, il je sruši na 500 il je digni na 5000.

Ocito je i Sv. Nikoli istekao ugovor pa ga su ga, potkraj 11. mjeseca, stavili na spot:

Sveti Nikola I 44,300 1997 Japan 21-30 Nov Far East $3,000

BHP Billiton 24/11

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Točno, a to sam i objavio ovdje 01.12. [wink]
Vaš link

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

New Report

Close