ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ništa od rasprodaje, panika prošla..


Može se sve brzo okrenuti, vani sve zelenije, a kod nas svi oprezni, niko nece prvi poceti.Pa nema više razloga za pad, ko lud ce više prodavati..

uh, dao bog! znači da bi moglo biti i lupanja po asku :-))
trezori se aktivirali (ulpl, dlkv…).
najveći promet trenutno ima atlantska.
promet malen, ali je stvar obećavajuća…



Evo stanja od jucer, a vi samo prodavajte..
http://finance.google.com/finance?catid=62524974

Nek prodaju, što se prije rasproda prije će ovo krenut prema gore. Pa nije Atlanska Equity, Azijski tigar ili nešto slično smiješnog imena. To je tradicija, rad a ne rasipanje, sposobnost a ne podobnost. Rad daje rezultat, dobar rad daje dobar rezultat a težak, pametan i mudar rad uvijek daje odličan rezultat. Imali su oni svoju Republiku, nemaju di nego u more, a ti su najžilaviji. Zar mislite da to može slomit neki fond nazovimo menager, zalizani brokerčić ili mirovinac u Kineskom pohabanom odijelu. Da im je dat Atlansku u ruke ne bi dočekala festu Svetog Vlaha, ali ovako to će trajati još duuuuugoooo.
Nemojte ovo prodavat, biti će vam žao kad vlak krene, ostat ćete bez para i sami na stanici, a u vlaku sve same delicije i mnoštvo boca Plavca i šampanjca.
[/quote]
da li da sad kupim ili da čekam je na 500 ???

nitko ništa ne piše, svi trguju [lol]

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA




Evo stanja od jucer, a vi samo prodavajte..
http://finance.google.com/finance?catid=62524974

Nek prodaju, što se prije rasproda prije će ovo krenut prema gore. Pa nije Atlanska Equity, Azijski tigar ili nešto slično smiješnog imena. To je tradicija, rad a ne rasipanje, sposobnost a ne podobnost. Rad daje rezultat, dobar rad daje dobar rezultat a težak, pametan i mudar rad uvijek daje odličan rezultat. Imali su oni svoju Republiku, nemaju di nego u more, a ti su najžilaviji. Zar mislite da to može slomit neki fond nazovimo menager, zalizani brokerčić ili mirovinac u Kineskom pohabanom odijelu. Da im je dat Atlansku u ruke ne bi dočekala festu Svetog Vlaha, ali ovako to će trajati još duuuuugoooo.
Nemojte ovo prodavat, biti će vam žao kad vlak krene, ostat ćete bez para i sami na stanici, a u vlaku sve same delicije i mnoštvo boca Plavca i šampanjca.
[/quote]
da li da sad kupim ili da čekam je na 500 ???
[/quote]
Koliko vidim ti si korisnik sa iskustvom, a pitaš mene koji sam još na Bebimilu 1. Ak tako razmišljaš biž sa burze i na prvu banku to oroči. Onaj tko ne riskira najviše riskira. Nemoj samo u čarapu, tamo možda ostaneš bez ičega. Snađi se druže, nek mi netko pomogne čija je to bila. Moje sigurno nećeš kupit, možda jednog dana kad dođe na 10 000. Good luck!!!

Sveti Vlaho učini nešto, il je sruši na 500 il je digni na 5000.




Evo stanja od jucer, a vi samo prodavajte..
http://finance.google.com/finance?catid=62524974

Nek prodaju, što se prije rasproda prije će ovo krenut prema gore. Pa nije Atlanska Equity, Azijski tigar ili nešto slično smiješnog imena. To je tradicija, rad a ne rasipanje, sposobnost a ne podobnost. Rad daje rezultat, dobar rad daje dobar rezultat a težak, pametan i mudar rad uvijek daje odličan rezultat. Imali su oni svoju Republiku, nemaju di nego u more, a ti su najžilaviji. Zar mislite da to može slomit neki fond nazovimo menager, zalizani brokerčić ili mirovinac u Kineskom pohabanom odijelu. Da im je dat Atlansku u ruke ne bi dočekala festu Svetog Vlaha, ali ovako to će trajati još duuuuugoooo.
Nemojte ovo prodavat, biti će vam žao kad vlak krene, ostat ćete bez para i sami na stanici, a u vlaku sve same delicije i mnoštvo boca Plavca i šampanjca.
[/quote]
da li da sad kupim ili da čekam je na 500 ???
[/quote]
Sve je moguce, ali 500 kn,puno srece kolega, kolko je ono EPS na ATPL… A BDI najniže u 22 godina, IMHOima dosta više šane da vidimo ATPL skoro na 800 nego 500. ja jucer dokupil na 640, otišlo par paketa HT.. vidjecemo kolko e to bio dobar potez.. [rolleyes]




Evo stanja od jucer, a vi samo prodavajte..
http://finance.google.com/finance?catid=62524974

Nek prodaju, što se prije rasproda prije će ovo krenut prema gore. Pa nije Atlanska Equity, Azijski tigar ili nešto slično smiješnog imena. To je tradicija, rad a ne rasipanje, sposobnost a ne podobnost. Rad daje rezultat, dobar rad daje dobar rezultat a težak, pametan i mudar rad uvijek daje odličan rezultat. Imali su oni svoju Republiku, nemaju di nego u more, a ti su najžilaviji. Zar mislite da to može slomit neki fond nazovimo menager, zalizani brokerčić ili mirovinac u Kineskom pohabanom odijelu. Da im je dat Atlansku u ruke ne bi dočekala festu Svetog Vlaha, ali ovako to će trajati još duuuuugoooo.
Nemojte ovo prodavat, biti će vam žao kad vlak krene, ostat ćete bez para i sami na stanici, a u vlaku sve same delicije i mnoštvo boca Plavca i šampanjca.
[/quote]
da li da sad kupim ili da čekam je na 500 ???
[/quote]

I tako ti čekam ja jednu lipoticu, kad sam bio mlađi, i čekam je čekam, a ona se dok sam ja čekao udala i sad mi kaže, tko ti je bio kriv, Stipan je bija brži?

Sveti Vlaho učini nešto, il je sruši na 500 il je digni na 5000.

[[/quote]

I tako ti čekam ja jednu lipoticu, kad sam bio mlađi, i čekam je čekam, a ona se dok sam ja čekao udala i sad mi kaže, tko ti je bio kriv, Stipan je bija brži?

[/quote]

Ma hod,hod, ne virujen da tvoja sadašnja nevaja.Kladi bi se da ti je boja nego Stipanu njegova lipotica, jerbo, ča je lipo, kratko traje, ka i namin na 4 ijade.

(P)ostao san dugoročni dokupljivač

Kaj vi tu delate, ja vas nis ne razmem, prosim lepo jel moze to na lepom hrvatskom. Naj se srdit prijatel. Bus dosel meni v brege, pa bumo si spili z jednoga peharceka.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Ma učinilo smo mi đir prin nego je Stipan doša, a ovu sad ne bi minja ni za cilu Atlansku. Nego da sam ja zna da će Atlanska doć na 650 nebi je nikad kupova iznad, čeka bi, da sam zna.

Sveti Vlaho učini nešto, il je sruši na 500 il je digni na 5000.


Ovo pitam kad bi kojim slučajem morali prodavati prodavati brodove pod staro željezo (450 $) DWT,
izamortizirani brodovi nose čistu dobit.

Eh, htjedoh ti prije odgovoriti ali sam zaboravio…. cijene rezanja su oko 200 USD po toni (ali light deadweight)….
[/quote]

Molim te, pojasni mi razliku.Dok sam bija mali,uvik se računalo u bruto i neto tonama,sad me bune ovi stranjski DWT, LDWT,itd.
Ako može,reci mi onako po hrvatskom,kolika je tonaža npr.Pelješca bez tereta i po kojoj cijeni bi se trenutno mogao prodati u staro željezo.(Ne smijemo ga prodati konkurenciji,rađe u rezalište s njim)
Hvala Sakai,vratiti ći ti jubav kad se opeta sretnemo.

(P)ostao san dugoročni dokupljivač


Kaj vi tu delate, ja vas nis ne razmem, prosim lepo jel moze to na lepom hrvatskom. Naj se srdit prijatel. Bus dosel meni v brege, pa bumo si spili z jednoga peharceka.

Nema problema prijateju,razlike nas spajaju. [wink]

(P)ostao san dugoročni dokupljivač

New Report

Close