ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kakvo navlačenje sa velikim kupovnim nalozima jutros… i onda misteriozno ispare u 9:59… [lol]

Top ask
CIJENA KOLIČINA
681,00 200
682,00 5
686,00 407
687,00 473
688,80 1
689,98 27
689,99 180
690,00 110
694,98 11
697,00 7

Nisu isparili.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Isparili su bidovi, ask je ostao…

Kako se do sad uvijek moglo vidjet – naša je burza vezana na njemačku i austrijsku. One su krenule u strmoglavi rast. ATPL je jedna od najlikvidnijih dionica na tržištu. Ako mislite da i ona neće polako ali sigurno gore kroz slijedećih nekoliko dana mislim da se gadno varate. Kolateral je kod nas uvijek izvjestan, bez obzira na BDI. Ako još i on poraste mislim da se na cijene ispod 700 kn može zaboravit. Ne kažem da neće nakon rallya uslijedit korekcija, ali ako mislite zatrejdat, možda ste već zakasnili!

Dajte mi avion - Idem dobrovoljno za avijatičara u Abesiniju!

matrix ceka na 500, pripravan kupiti par tisuca dionica.. njegovi prijatelji su skepticni pa ce sacuvati kesh i za nesto nize razine.. samo mi nije jasno sta cekaju ove junacine.. igraju se tu i eventualno zaradjuju parsto kuna.. ajmo junacine.. gore ili dole.. nemojte samo da dosadno bude..

voit Ime munaa, Alien

PBZ: Ovaj tjedan mogli bismo saznati koliko je preostalo do dna
Vaš link

Evo što kažu naši stručnajaci

I noga u guzicu je korak naprijed

Bogami Matrix načekati ćeš se da dođe do 500. Mislim da nas je minimum prošao. Uostalom samo dosadašnja ovogodišnja zarada po dionici je iznad 500kn, još pridodaj vrijednosti brodova, aviona i hotela pa sam izračunaj kolika joj je stvarna vrijednost.

I noga u guzicu je korak naprijed


matrix ceka na 500, pripravan kupiti par tisuca dionica.. njegovi prijatelji su skepticni pa ce sacuvati kesh i za nesto nize razine.. samo mi nije jasno sta cekaju ove junacine.. igraju se tu i eventualno zaradjuju parsto kuna.. ajmo junacine.. gore ili dole.. nemojte samo da dosadno bude..

Kolega, prvo bi vas pitao; otkuda Vam inspiracija za nick? [tongue] [cool]

Drugo; ne čekam ATPL uopće,a kamoli na 500, jer čisto sumnjam da će dotaknuti tu razinu prije prvog q 2009.g., a vrijeme je novac…


PBZ: Ovaj tjedan mogli bismo saznati koliko je preostalo do dna
Vaš link

Evo što kažu naši stručnajaci


naši stručnjaci nemaju blage veze po pitanju koliko je preostalo do dna


Kako se do sad uvijek moglo vidjet – naša je burza vezana na njemačku i austrijsku. One su krenule u strmoglavi rast. ATPL je jedna od najlikvidnijih dionica na tržištu. Ako mislite da i ona neće polako ali sigurno gore kroz slijedećih nekoliko dana mislim da se gadno varate. Kolateral je kod nas uvijek izvjestan, bez obzira na BDI. Ako još i on poraste mislim da se na cijene ispod 700 kn može zaboravit. Ne kažem da neće nakon rallya uslijedit korekcija, ali ako mislite zatrejdat, možda ste već zakasnili!

Daj netrkeljaj i staroj babi je sad već jasno kamo idu brodari. Izgleda da nekima treba jako puno da shvati. A i cijelo tržište ide sličnim putem. Svi jako *eru po raznoraznim naslovima u novinama u zadnjih godinu dana, dali su se ti isti zapitali imaju li možda oni *ranje u glavi i portfelju. Hrvatsko gosodarstno još nije osjetilo na papiru svjetsku krizu, ali osjerit će ju uskoro nemojte se bojati.


Bogami Matrix načekati ćeš se da dođe do 500. Mislim da nas je minimum prošao. Uostalom samo dosadašnja ovogodišnja zarada po dionici je iznad 500kn, još pridodaj vrijednosti brodova, aviona i hotela pa sam izračunaj kolika joj je stvarna vrijednost.

Odbij troškove popravka repa aviona što ga čistačica neki dan odvalila slučajno.

Sveti Vlaho učini nešto, il je sruši na 500 il je digni na 5000.


Daj netrkeljaj i staroj babi je sad već jasno kamo idu brodari. Izgleda da nekima treba jako puno da shvati. A i cijelo tržište ide sličnim putem. Svi jako *eru po raznoraznim naslovima u novinama u zadnjih godinu dana, dali su se ti isti zapitali imaju li možda oni *ranje u glavi i portfelju. Hrvatsko gosodarstno još nije osjetilo na papiru svjetsku krizu, ali osjerit će ju uskoro nemojte se bojati.

Gle – pametan je mogao danas na 100 kom kupljenih na 678 i prodanih na 705 dić 2700 kn. Ako čeka još dan-dva može proć i bolje. Nije neka lova, ali podebljava plus na keš poziciji. Ako tako gledaš ne gledaš budućnost firme i ostala sranja, već mogućnost zarade. Ako imaš 10 takvih transakcija mjesečno možeš se pohvalit da ti dobro ide, bez obzira na recesiju. Uvjeri me da sam u krivu i da je preko 25 kkn mjesečno u plusu pušiona!

Dajte mi avion - Idem dobrovoljno za avijatičara u Abesiniju!

New Report

Close