ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 06:35
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ententini legendo.. najduhovitiji clan foruma ovdje.. da nisi ti taj koji pise imamnovac forum? [lol]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Hrvatsko udruženje menadžera i poduzetnika
Ante Jerković menadžer godine u izboru CROMA-e

Nagradu za menadžera godine u kategoriji velikih poduzeća po izboru Hrvatskog udruženja menadžera i poduzetnika CROMA za 2008. dobio je predsjednik Uprave Atlantske plovidbe Ante Jerković, objavljeno je večeras na konferenciji za novinare u okviru tradicionalnog godišnjeg susreta CROMA-e.

U kategoriji srednjih poduzeća za menadžere godine CROMA je izabrala direktora proizvođača cijevi Vargon iz Škrljeva Gorana Brašnića i predsjednika Uprave tvrtke Radež iz Blata na Korčuli Jerka Andrijića. Radež je specijaliziran za brodsku opremu i čelične konstrukcije.Najboljim menadžerom u kategoriji malih poduzeća proglašen je Željko Marić iz vinkovačke građevinske tvrtke Eurco.

Nagradu za mladu menadžericu dobila je Sandra Bajtl iz osječkog građevinskog poduzeća Werkos.Za menadžera godine u javnim poduzećima proglašen je direktor Gradskog parkinga Šibenik Danijel Mileta, a za najboljeg menadžera u velikim inozemnim poduzećima koja djeluju u Hrvatskoj direktor trgovačke kuće "dm" Mirko Mrakužić.Za poduzetnika godine izabran je Željko Zadro, predsjednik Uprave šećerane Viro iz Virovitice.

Nagradu CROMA-e za životno djelo ove godine su dobili predsjednik Uprave Dalekovoda Luka Miličić i predsjednik Uprave Agroproteinke Ante Grlić Radman.Najbolji projektni menadžer je Frane Mrakovčić, direktor komunalnog poduzeća Ponikve Krk.Tvrtke nagrađenih menadžera su prema podacima CROMA-e ove godine otvorile oko 340 novih radnih mjesta.

Kriteriji za izbor bili su broj novozaposlenih, udio proizvodnje za izvoz u ukupnoj proizvodnji, rast prometa, čista dobit i visina plaća zaposlenih.Nagrađeni u kategoriji velikih tvrtki Ante Jerković izjavio je da je zadovljan što većina nagrađenih dolazi iz realnog sektora, koji, kako je rekao, nije generator krize, čije ćemo prave posljedice tek osjetiti.I drugi nagrađeni menadžeri istaknuli su važnost oporavka realnog sektora, odnosno proizvodnje i izvoza, a čulo se i mišljenja da bi nas kriza mogla "probuditi" i podsjetiti da se na duge staze standard može graditi samo na novostvorenoj vrijednosti. (H)



Za ljubitelje Drysa-DRYS u minusu 29%.
Na 3,8 dolara teško da će se izvući.
Trebalo bi i njih malo dokapitalizirati [bye]

ja tu nis ne znam, kupujem kad ide dole a prodajem kad ide gore.. to je i poanta zar ne?
A za ljubitelje Dajane, ona u minusu 1%. I što ćemo sad?

Znamo svi jako dobro zašto Drys tone…
[/quote]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

u usa krvi do koljena…5-.crobex paste?

Bokte, eto šta učini kriza. Za šaku dolara sad možeš kupit šta god želiš od američkih dionica i još ih dobiješ hrpu. A nekadašnja perjanica DRYS je predvodnik u ovoj povorci prema bezdanu…

Ma netko će na ovom svemu na kraju krajeva (a ovo je nešto nalik kraju) dobro omastiti brk. Već vidim kako taj netko sa strane broji posrnule žrtve na tržištu kapitala i kako odaje prikrivenim smiješkom pronicljivi investitorski komentar u stilu: Good. All dead!

polako se i moj target bliži.. a milioni strpljivo čekaju.. [proud]

voit Ime munaa, Alien

"…te odustali od već naručenog velikog broda iz Južne Koreje- rekao je Jerković."

Vaš link

Cape?

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

evo citiram:

" odustali od kupnje 600 aviona te odustali od već naručenog velikog broda iz Južne Koreje- rekao je Jerković"… ojojoj… pa zar ostajemo bez prvog nosaca aviona? Mislim, odustali od kejpa (nosaca) a i 600 aviona…

hm, nista od Banzai!

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Ali ako pročitaš cijelu rečenicu, piše da su odgodili obnove hotela – što je točno, a ovo sa 600 aviona je možda novinarski lapsus. Možda će se ovih dana u još nekim novinama pojaviti ta informacija.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.


evo citiram:

" odustali od kupnje 600 aviona te odustali od već naručenog velikog broda iz Južne Koreje- rekao je Jerković"… ojojoj… pa zar ostajemo bez prvog nosaca aviona? Mislim, odustali od kejpa (nosaca) a i 600 aviona…

hm, nista od Banzai!


Ništa, ostaje nam Splošna kao zadnja nada [lol]


evo citiram:

" odustali od kupnje 600 aviona te odustali od već naručenog velikog broda iz Južne Koreje- rekao je Jerković"… ojojoj… pa zar ostajemo bez prvog nosaca aviona? Mislim, odustali od kejpa (nosaca) a i 600 aviona…

hm, nista od Banzai!


Ipak svi dogadjaji i istupi Vlahe i Jerkovica na TV govore da oni zele srusit cijenu ATPL samo je pitanje za koga =najizglednije neki Stranci ce ju preuzet za sitnu lovu i podijelit si dobit 515 kn po dionici upravo kao sto je i Barr to ucinio s PLIVom (Znaci Amerikanci preuzimaju Atpl) A koju foru nam je uprava prodala sa odlukom o kupnji dionice po cijeni 2000 – 2800 kn

([b]moje[/b]) želje meni -želim i tebi

stari, korculanska?

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

New Report

Close