ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 08:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

dajte me demantirajte i recite da smanjim taj zanaks i apaurin. čini mi se da imam halucinacije, ali sjetih se – napad je najbolja obrana:

DOKAPITALIZACIJA u atlantskoj plovidbi!!!!!
pokupovati par brodova za neku siću, pojačati ionako impozantnu za hrvatske prilike flotu…
ako smo mi jeftini, pa nismo najjeftiniji na svijetu!!!! ne može tako do vijeka, pa brodari su OKOSNICA svjetskog gospodarstva! neka potraje 4 godine (no way, al hajd!), oročili smo lovu na 4 godine, utihnuli, što nas ne ubije, ojačat će nas, konzervirali se brodovi, pomladili i povećali flotu…
ja prvi ulazim u dokap!
a to bi bio i trigger svima…
ako propadamo, propast ćemo elegantno. ali nećemo propasti. sjajna prilika za jamiti koji brod.
povijest se jednostavno ponavlja, daje nam priliku. kad ste kupili apl-r-a ’97 godine po cca 80 kn, ni na kraj pameti vam nije bilo da će preći 40 puta vrijednost u 10 godina, ha?
a dogodilo se štošta od tada, nabavljeno dobrih brodova/novijih, čuda… nije više ona stara atpl-r-a.
hoće li se ikada više pružiti ovakva prilika?????????????????????

dajte recite da sam lud, pliz…

Jethro…

Lud si !

Nema na čemu…

ko je lud, ne budi mu drug

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Dokap se nameće kao realna opcija. I prošla bi sigurno po nominali. Nek se skupi nekih 400 milja kuna. Mislim da bi bilo OK. Morali bi malo naše firme više koristiti burzu za namaknuti kapital. Tomu zapravo burza i služi. Al neće to ovi mudonje iz top 10 jer neće imat para u odnosu na srazmjer koji bi morali dokapitalizirat, tak da ništa od tog.

I'LL BE BACK


dajte me demantirajte i recite da smanjim taj zanaks i apaurin. čini mi se da imam halucinacije, ali sjetih se – napad je najbolja obrana:

DOKAPITALIZACIJA u atlantskoj plovidbi!!!!!
pokupovati par brodova za neku siću, pojačati ionako impozantnu za hrvatske prilike flotu…
ako smo mi jeftini, pa nismo najjeftiniji na svijetu!!!! ne može tako do vijeka, pa brodari su OKOSNICA svjetskog gospodarstva! neka potraje 4 godine (no way, al hajd!), oročili smo lovu na 4 godine, utihnuli, što nas ne ubije, ojačat će nas, konzervirali se brodovi, pomladili i povećali flotu…
ja prvi ulazim u dokap!
a to bi bio i trigger svima…
ako propadamo, propast ćemo elegantno. ali nećemo propasti. sjajna prilika za jamiti koji brod.
povijest se jednostavno ponavlja, daje nam priliku. kad ste kupili apl-r-a ’97 godine po cca 80 kn, ni na kraj pameti vam nije bilo da će preći 40 puta vrijednost u 10 godina, ha?
a dogodilo se štošta od tada, nabavljeno dobrih brodova/novijih, čuda… nije više ona stara atpl-r-a.
hoće li se ikada više pružiti ovakva prilika?????????????????????

dajte recite da sam lud, pliz…


evo ja sam tu da Vam pomognem cijenjeni kolega i da Vas pokusam smiriti
prvo pokusajte sa brojanjem do 10
zanaks foldajte i predjite na drugu terapiju
ako nemozete zaspati poput mene onda brojite do 4,i ponavljajte to od kad ste legli u krevet
ako to ne funkcionira zaspati cete u pola 5 najkasnije
ako nejde to ,onda recite doktoru da Vam nedaje fejk lijekove nego da Vam da xanax a ne zanax,apaurini kao apaurini su Vam dobro pripisani jer iako meni ne pomazu cuo sam da kod dosta nasih kolega imaju rezultat jer se dobro nakljukaju sa njima i onda se ujutro ne zbude do 10 pa ne stignu kupiti dionice a poslije je sve jeftinije pa su u plusu
nemojte slucajno pribjegavati lsd-u jer Vam je dovoljno gledati crobex i imat cete boli sou program nego djoni dep u strah i prezir u las vegasu
nadjite si djevojku(citajte ljubavnicu) jer znam da druzicu imate
drz te se
pofuk
p.s. nikada nemojte misliti da Vam doktor postavlja dijagnozu ,sami ste si ju postavili a doktori su tu da je pokusaju skinuti i tom pogledu se odnosite sa svojim portfejom(znaci nadjite si nekog dobrog i iskusnog andjela cuvara u vidu mestra sa dionicama da Vam ili da savjet ili bude podrska-ima ih dosta i na forumu)

…..večer

-Prije koji dan je neki frajer u novinama , nazvao burzu manijakalno-depresivnim mjestom ….
…(odnosi se na sve burze …., a naglasak je na sentimentu..)

-Ili je euforija (up . up ….) , ili kraj svijeta ….. [smiley]

-Ako ne propadne baš sva svjetska privreda [smiley]…. ,meni propast DRYS-a i ostale
konkurencije ….. ne zvuči loše …..

…..jasno … ,sa aspekta potencijalnog suvlasnika brodske kompanije (ATPL-npr)… [smiley]

-Tako se prije koju godinu govorilo za kukuruz … , previše ga je (možda ga je i bilo ) ,
nitko ga ne treba (!?) , ne isplati se ….itd …..itd..

……, a onda je druge godine poskupio pet puta ….. [smiley]

……i svi su ga trebali …..

-Ako se izreže dio flote , dio prenamjeni (za lignje ….npr) , dio krepa … [smiley]

…..nakon prve berbe na južnoj hemisferi evo nama ROCK’N ROLL …..

.Dr M Wagner

P.S.
-Ukoliko je postignut koncenzus oko propasti svijeta ….. , molim zanemariti napisano [smiley]


Dokap se nameće kao realna opcija. I prošla bi sigurno po nominali. Nek se skupi nekih 400 milja kuna. Mislim da bi bilo OK. Morali bi malo naše firme više koristiti burzu za namaknuti kapital. Tomu zapravo burza i služi. Al neće to ovi mudonje iz top 10 jer neće imat para u odnosu na srazmjer koji bi morali dokapitalizirat, tak da ništa od tog.

???????

ha ha ha ha a ha ha ha i onda kažeš meni da pričam gluposti …

eto neka vam galinac organizira dokap … ha ha ha ha

I love the Smell of Profits in the Morning


Dobra je stvar da se za sada ne odustaje od druge faze obnove Lapada što znači da uprava i nije baš jako zabrinuta za poslovanje AP u narednom periodu.

Pa naravno da nisu zabrinuti. Seru da bi punili skrbnjake. Ja ti kažem da će odradit 2009 s dobiti, a vidjet ćeš i 4Q. Ma gamad!! Ovaj Jerković kad dođe na TV ko da je ekser proguto, a Papić se ko klaun veseli. Moš mislit. Samo nekretnine i avioni ATPL vrijede više od trenutne cijene, bez casha i brodova. Moš mislit kak su zabrinuti, ajte ljudi molim vas….

I'LL BE BACK



Dokap se nameće kao realna opcija. I prošla bi sigurno po nominali. Nek se skupi nekih 400 milja kuna. Mislim da bi bilo OK. Morali bi malo naše firme više koristiti burzu za namaknuti kapital. Tomu zapravo burza i služi. Al neće to ovi mudonje iz top 10 jer neće imat para u odnosu na srazmjer koji bi morali dokapitalizirat, tak da ništa od tog.

???????

ha ha ha ha a ha ha ha i onda kažeš meni da pričam gluposti …

eto neka vam galinac organizira dokap … ha ha ha ha

[/quote]

???

Aj daj i meni tog što jedeš

I'LL BE BACK

samo ovi iz uprave atpl imaju jako jako puno dionica a papić? papić je izgurao giovanellija pred 7-8 godina a ovi u atpl su oduvijek tamo…

Za ljubitelje Drysa-DRYS u minusu 29%.
Na 3,8 dolara teško da će se izvući.
Trebalo bi i njih malo dokapitalizirati [bye]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Za ljubitelje Drysa-DRYS u minusu 29%.
Na 3,8 dolara teško da će se izvući.
Trebalo bi i njih malo dokapitalizirati [bye]

A za ljubitelje Dajane, ona u minusu 1%. I što ćemo sad?

Znamo svi jako dobro zašto Drys tone…

I'LL BE BACK

New Report

Close