ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 14:04
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kada se moze ocekivati fi3Q? Kojeg datuma je izaslo prosle godine?

@ŠPANCIR, Derbyshire, MiG29, Kovje i ostali…

Vrlo jer impresivno s kolikim žarom i stručnošću pristupate iznošenju i pronalaženju podataka te mnogobrojnim analizama. Molim Vas, zanemarite nadmetanja tipa “ja sam veći stručnjak od tebe i svih ostalih” jer ste vidjeli u kakvu stranputicu to može odvesti.

Kooperirajte, diskutirajte konstruktivno bez obzira na nivo nečijeg (pred)znanja. Kao što je već bilo rečeno, nisu svi na istoj razini. Nije toliko bitno. Pomozite nesebičnom podukom, linkovima, pojašnjenjima i informacijama onima koji manje znaju od vas i molio bih da pokušate stvari ponekad pojasniti jednostavno, pregledno, jednostavnim jezikom, razumljivim za šire čitateljstvo. Ne razumiju svi skraćenice kojima baratate. Cilj ove diskusije je – između ostalog – široj publici približiti tematiku. Očito je da svatko od vas na svoj način daje svoj doprinos pa ćemo se veseliti ako se u ovim diskusijama iskristaliziraju korisne činjenice.

Inače, volio bih kada bi netko od vas tko se dobro razumije i ima volje (vidim da je ŠPANCIR u motu) u jednom postu ili u excel datoteci (računali ste?) sintetizirao rezultate dosadašnjih saznanja i računica o budućim prihodima, troškovima, ugovorima, brodovima itd. Nakon što bi takva excel datoteka postala dostupna svima, mogla bi se individualno nadopunjavati i ponovno stavljati na forum. Eventualno uz promijenjeno ime te navođenje nadnevka. Takva datoteka bi mogla ponovno postati predmetom nadopune i diskusije itd. itd.

Ovako imamo gomilu raznih podataka, ali ne i jasan pregled nad njima…nekako bi ih trebalo objediniti.

Srdačan pozdrav svima i hvala na ogromnom trudu.

Na današnjem zatvaranju + grafike:

Pridružujem se prijedlogu!

Tko (pro)pjeva, zlo ne misli!

Na američkom tržištu brodske dionice u +

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


@ŠPANCIR, Derbyshire, MiG29, Kovje

Inače, volio bih kada bi netko od vas tko se dobro razumije i ima volje (vidim da je ŠPANCIR u motu) u jednom postu ili u excel datoteci (računali ste?) sintetizirao rezultate dosadašnjih saznanja i računica o budućim prihodima, troškovima, ugovorima, brodovima itd. Nakon što bi takva excel datoteka postala dostupna svima, mogla bi se individualno nadopunjavati i ponovno stavljati na forum. Eventualno uz promijenjeno ime te navođenje nadnevka. Takva datoteka bi mogla ponovno postati predmetom nadopune i diskusije itd. itd.

Ovako imamo gomilu raznih podataka, ali ne i jasan pregled nad njima…nekako bi ih trebalo objediniti.


Uh….pa to bi bilo idealno……
odlicna ideja

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Kada se moze ocekivati fi3Q? Kojeg datuma je izaslo prosle godine?

Oko 3.11. več dvije godine unazad

[emo_cool]

Brodari

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Evo

The Dry Bulk Market September
The dry bulk market continued to strengthen during September and freight rates for all sizes reached peak levels towards the end of the month. Stronger growth in Asian industrial activity fuelled demand for minerals and combined with more long haul shipments in the iron ore trade, demand for large bulk carriers rose briskly. Demand for Handy/Handymax tonnage was driven by increased shipments of steel and other minor bulk commodities.

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

mene zanima bi li dionice dobile na vrijednosti kad bi hrvatska usla u eu. mislim nebi se operezivalo i to. a brodopromet je u velikom porastu koliko cujem, ogradujem se od sveg jer sam tek mladi pocetnik.


mene zanima bi li dionice dobile na vrijednosti kad bi hrvatska usla u eu. mislim nebi se operezivalo i to. a brodopromet je u velikom porastu koliko cujem, ogradujem se od sveg jer sam tek mladi pocetnik.

Pa niti se sada dobit oporezuje jer je sve napravljeno u međunarodnom prometu…… članak je bio na forumu, pogledaj zadnjih 20 stranica foruma ili malo više.

Ako si novi dosta istraži pročitaj ovu temu pa ćeš dobiti informacije koje tražiš…. Pozdrav

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Hvala Mateja

New Report

Close