ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 23:40
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Mogli bi se mi sutra i zazelenit

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO


Mogli bi se mi sutra i zazelenit

ma niti Nostradamus danas da je živ nebi mogao reči gdje taj svijet ide. Danas su europske burze bile po 4-5 puta u zelenom pa u crvenom kao i američka otvorila sa +1% da bi bili poslije 15min -1% pa opet u trenu na +1%. Tu stvarno neznam tko tu hebe tko tu zbunjen ?!?

Ništa me više ne bi čudilo , da za mjesec dana Crobex bude oboren na 1500 ili isto takno se digne na 2500 bodova…

na 4300 sve prodajem...

Istina Barbarine

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Jednog dana kad starta ozbiljan oporavak (u svijetu), ovo će biti br.1 dionica za strašno brzu i veliku zaradu.
Međutim ,mislim da će proći još neko duže vrijeme do toga i da će ATPL , nažalost ,još nepravedno roniti.

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....


Jednog dana kad starta ozbiljan oporavak (u svijetu), ovo će biti br.1 dionica za strašno brzu i veliku zaradu.
Međutim ,mislim da će proći još neko duže vrijeme do toga i da će ATPL , nažalost ,još nepravedno roniti.

Slažem se kolega. Iako nitko ne zna kada će taj dan doći.
Puno nas fura se na day-trading a ustvari smo svi mali pik zibnerčići s nekim iznosima smješnim za milijunske promete ATPL.
Svi smo mi više promatrači nego aktivni igrači.
Čim vidite one skrbničke račune da se futraju znači da i veliki igrači imaju povjerenja u našu ATPL jer se iza njih u pravilu skrivaju trgovine asset managera naših banaka koji ipak trguju za tuđi novac i ne srame se kupovati ATPL na ovoj razini.
Ne krijem da bih volio da još padne da si popravim malo ulaz jer sam sam za sebe odlučio/shvatio da sam sebi pomičem predviđeno vrijeme trajanja uloga u ATPL.
Zanima me postoji li bilo tko na forumu koji misli da će na ovoj cijeni za godinu dana biti na gubitku?

Što više znam, to više znam, koliko još ne znam.


Jednog dana kad starta ozbiljan oporavak (u svijetu), ovo će biti br.1 dionica za strašno brzu i veliku zaradu.
Međutim ,mislim da će proći još neko duže vrijeme do toga i da će ATPL , nažalost ,još nepravedno roniti.

aaaaaaaaaaaa skinuo si avatar sa današnjeg članka na seebiz-u….dobar je svaka ti čast…

na 4300 sve prodajem...


Zanima me postoji li bilo tko na forumu koji misli da će na ovoj cijeni za godinu dana biti na gubitku?

Ta mogućnost postoji. Ja ne mislim, ali se ne bih čudio da budem. Što uzimaš veći forward ta je vjerojatnost manja. A vrijeme će pokazati da li si bio u pravu, što nalaže na diverzifikaciju portfelja prema sektorima jer je jaaaako opasno sva jaja u istom košu. Osjetio na svojoj koži (iako mi nikakve košare baš ne bi puno pomogle u 2008)

I'LL BE BACK



Jednog dana kad starta ozbiljan oporavak (u svijetu), ovo će biti br.1 dionica za strašno brzu i veliku zaradu.
Međutim ,mislim da će proći još neko duže vrijeme do toga i da će ATPL , nažalost ,još nepravedno roniti.

aaaaaaaaaaaa skinuo si avatar sa današnjeg članka na seebiz-u….dobar je svaka ti čast…
[/quote]

nisan čita seebiz,avatar iman bar po godine,izgleda mi je nekako kao ja i burza ,bija san u pravu…..
A nekad san umišlja da san ja oni "el paso"sa slike..

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....

Prvo da odradimo sutrašnji dan,naravno oni koji nisu podlegli panici zadnja tri dana.



Zanima me postoji li bilo tko na forumu koji misli da će na ovoj cijeni za godinu dana biti na gubitku?

Ta mogućnost postoji. Ja ne mislim, ali se ne bih čudio da budem. Što uzimaš veći forward ta je vjerojatnost manja. A vrijeme će pokazati da li si bio u pravu, što nalaže na diverzifikaciju portfelja prema sektorima jer je jaaaako opasno sva jaja u istom košu. Osjetio na svojoj koži (iako mi nikakve košare baš ne bi puno pomogle u 2008)
[/quote]
Da sam takav igrač, sad bih bio 80% u kešu ali to onda ne bi bila igra i ne bi tu bilo adrenalina jer ja od burze ne živim. Nit ću se obogatiti nit osiromašit.
Ustvari… kad se sjetim da sam svojedobno imao 100 k BD62 po 33 kn, pa ga prodao po 76 i skakao od veselja… Gdje bi mi bio kraj da sam čekao do 900?!?!
Vjerovatno opet tu negdje gdje sam sad, jer bih sve te novce povjerio nekom portfolio manageru koji bi ih 2008. izgubio [smiley]

Što više znam, to više znam, koliko još ne znam.

di je sada naš dadoo ?
da nam kaže kako stoje brodari večeras…a može nam i reći koliko je uspio komada kupiti na 650 ? [lol]
…možda će imati priliku kupiti po toj cijeni ali mora malo pričekati…

dadoo, nije još to vrijeme…a nezna se kad će ( i hoće li ) …

otiso na drugi topic…
morate svi shvatit da uvijek postoje ljudi kojima je u interesu siriti paniku…
tada se najvise zaradjuje

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close