ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 19:46
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

samo treba biti realan. jedna loša godina ne znači propast svijeta. imali smo i rat, 5 godina, pa smo opet izašli… ne može se očekivati da u uvjetima svjetske krize firmi koja radi na svjetskom tržištu bude maestralno.

Neko baš ne da da cijena ide gore, štopa sa velikim nalozima, da mu je interes prodati, stavio bi skrivene, fino se igraju s nama, samo da se ne zaigraju, BDI se okrece,strašna je to dionica, kad krene, bice svašta… Sad treba samo strpljenja, meni i ne preostaje ništa drugo. [wink]


ako neko ima zivaca da mi objasni
atlanska -4,01
losinjska -12,31
a jadroplov +2,45
??? [angry]

kolko rasteš tolko padneš.
jdpl je malo iznad zadnjeg dna, atpl dosta.

ma super sad bumo opet na novo dno pa opet na 1000, pa novo dno pa 1000….Superiška

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

"Ako mislite da su današnje brojke loše, pričekajte iduće tromjesečje"

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=3578c437-abe7-47f1-b0c6-294095a28b0d&open=sec

Nešto mi nije jasno pred Atlanskom je tek pravi pad.Lošinjska plovidba je već pala 13 % a Atlanska tek 4 % znači na Atlanskoj tek dolazi zaron.

Jel mi moze neko rec jesu li brodarske kompanije oslobodjene poreza na dobit? Koliko vidim ne placaju ga…

oho, kako se brzo mijenjaju vremena, sad se opet počinje kupovati čekajući BDI…


Jel mi moze neko rec jesu li brodarske kompanije oslobodjene poreza na dobit? Koliko vidim ne placaju ga…

Svi brodovi su kao službeno pod vlasništvom tzv."sestrinskim kompanijama" Atlantske na Atlantic Conbulk Maritime Co.- Liberia / Monrovia i Atlant Bulkers Co.- Marshall Islands/Majuro te se porezi plaćaju u tim zemljama koji su naravno jeftinji. Mislim da je sav novac od zarade je u stranim bankama.

I noga u guzicu je korak naprijed

Ma samo da bdi pozeleni. [pray]


Ma samo da bdi pozeleni. [pray]

da ali da bi se to mrtvilo podiglo BDI bi trebao narasti barem 500 bodova…nažalost….

na 4300 sve prodajem...



Ma samo da bdi pozeleni. [pray]

da ali da bi se to mrtvilo podiglo BDI bi trebao narasti barem 500 bodova…nažalost….
[/quote]

Ja mislim da, na još jednu žalost, ni to ne bi puno pomoglo
[sad]

New Report

Close