ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 19:35
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


DrWagner, ti sigurno imaš rješenje za Atlp da ne klizne na 500kn? mislim pošto si već Dr.
nadam se ne Dr. ekonomije jer ovi u Opatiji predlažu molitve za spas hrvatskog gospodarstva [pray]

ha ha ha ha ha
pa barem su postali svjesni situacije da eventualno molitva jos tu moze pomoci
pofuk



katastrofalan pad brodara vani. sutra potop ATPL, JDPL…

Nevjerojatno! Nakon jučerašnjeg armagedona za brodare, danas duplo gori potop!! [cry]
pa što se ovo događa?? dosta mi je više burze i ATPL, sutra u 10.00 sve rasprodajem i ne vraćam se do proljeća!!! [embarass]
[/quote]

evo još jedan od onih koji su ušli na 30kn [cool]


DrWagner, ti sigurno imaš rješenje za Atlp da ne klizne na 500kn? mislim pošto si već Dr.
nadam se ne Dr. ekonomije jer ovi u Opatiji predlažu molitve za spas hrvatskog gospodarstva [pray]

hehehe kaj ti stvarno misliš da cijene hrvatskih dionica imaju veze sa hrvatskim gospodarstvom? Pa mi iz recesije i lopovluka nikad nismo ni izašli. Wall street brale, wall street. Kad ameri bottomiraju učinit ćemo to i mi na ZSE. bez obzira na drkeljanu u Opatiji i otkaze na Sunčanom Hvaru.

Ono što mene sada brine je ovaj GM i da li, i koliko je tih možebitnih novih leševa i u kojoj mjeri anticipirao wall street u tečajevima dionica. Oni imaju još finog prostora za pad dok god su likvidni. Mi smo vrlo blizu faze potpune preprodanosti i potpunog okopnjavanja prodaje. Ako sutra JDPL i ATPL ne padnu za 15% na velikom prometu onda znam da sam u pravu.

I'LL BE BACK



DrWagner, ti sigurno imaš rješenje za Atlp da ne klizne na 500kn? mislim pošto si već Dr.
nadam se ne Dr. ekonomije jer ovi u Opatiji predlažu molitve za spas hrvatskog gospodarstva [pray]

hehehe kaj ti stvarno misliš da cijene hrvatskih dionica imaju veze sa hrvatskim gospodarstvom? Pa mi iz recesije i lopovluka nikad nismo ni izašli. Wall street brale, wall street. Kad ameri bottomiraju učinit ćemo to i mi na ZSE. bez obzira na drkeljanu u Opatiji i otkaze na Sunčanom Hvaru.

Ono što mene sada brine je ovaj GM i da li, i koliko je tih možebitnih novih leševa i u kojoj mjeri anticipirao wall street u tečajevima dionica. Oni imaju još finog prostora za pad dok god su likvidni. Mi smo vrlo blizu faze potpune preprodanosti i potpunog okopnjavanja prodaje. Ako sutra JDPL i ATPL ne padnu za 15% na velikom prometu onda znam da sam u pravu.
[/quote]

znam da nemaju, želio sam biti malo ironičan, svi se razbacuju titulama, velikim govorima, rješenjima i formulama, a još nitko nije uspio bilo šta pokrenuti, svi samo gledaju osobni
interes i kako izvući što bolju proviziju bez obzira o čemu je riječ…
ameri su najviše pljusnuli 27.10.08 nakon toga većina dionica je odradila + 30/40% , sad su već
blizu cijenama iz tog razdoblja, ovo oko GM-a bolje ni pomišljati;
Failure of auto industry could set off catastrophe
http://news.moneycentral.msn.com/provider/providerarticle.aspx?feed=AP&date=20081112&id=9328829


…da li će sutra biti pozitivna ili negativna blokada ne ovisi ni o fundamentima, ni o izvješću, ni o brodarima vani, ni o tvojem i bilo čijem postu…
gledaj samo futurese sutra ujutro i bit će jasno kako atpl otvara

evo za james-a bond-a
Nov. 13 (Bloomberg) — Asian stocks and U.S. futures fell, extending a global rout, as the U.S. Treasury scrapped plans to buy mortgage assets, Intel Corp. cut its sales forecast and Best Buy Co. warned of a slowdown in spending.
http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601087&sid=apKQYLGawz7A&refer=home

izgleda da će na semaforu ipak biti crveno, možda ponajviše radi Intel-a
http://money.cnn.com/news/newsfeeds/articles/djf500/200811121941DOWJONESDJONLINE000870_FORTUNE5.htm

….jutro

-Ma sinoć su mi došli neki komadi ….. , borba je bila dugotrajna ,…. i nisam
mogao sudjelovati u raspravi ….. [smiley]

-Ne dijelim savjete , samo sam napisao razmišljanja …. , i sada ću …

-Nije problem hoće li ATPL na 500kn ili čak i niže , već kada će se i na koje
razine vratiti …… , mislim kako je to pitanje glavno za one koji su u ATPL….
…..njima i tako nije par mjeseci bitno , a možda i godina-dvije , tako da bi
bilo produktivnije govoriti o perspektivi , nego o kataklizmi od jučer , danas , sutra ….

-Ostali koji ulazi-izlaze , gledaju isto to , ali na kraći period ….. [smiley]

-Vidim kako ovdje postoje investitori (dej-trejderi …eng.) , koji imaju interesantne
strategije , pa bih ja kao neuk i naivan molio objašnjenje ….

…ako stavite naloge na 650 , 550 i 500 …… i sigurni ste kako će za pet dana
biti poklopljena prva dva ……, a sigurni ste jer ste znalac …… [smiley]

……..zašto obadva naloga ne stavite na 550 i pričekate pet dana ……????… [smiley]
…..radi se o značajnoj uštedi ….

.Dr M Wagner
P.S.
-Kako je svijet krenuo ….izgleda da danas ništa ……bar do pred otvaranje kolonija …. [smiley]

jesam vam pred tjedan dana napisao da ne kupujete ATPL iznad 800 kn? a vi ste je derali sve do 940 kn, a meni s visoka pičili jedinice. sad kad ATPL danas starta ispod 800 kn jedinice polijepite – sebi!
pozdrav

15.603,18 19 821,22 800,00 60 48.000,00
1.640,00 2 820,00 809,00 33 26.697,00
4.090,10 5 818,02 810,00 2 1.620,00
184.868,00 226 818,00 829,18 18 14.925,24
8.989,20 11 817,20 830,00 50 41.500,00
2.451,39 3 817,13 833,00 5 4.165,00
40.850,00 50 817,00 835,00 68 56.780,00
20.375,25 25 815,01 857,55 15 12.863,25
1.630,00 2 815,00 859,00 1 859,00
56.841,40 70 812,02 867,00 40 34.680,00

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA

Jucerasnji komentar na stanje trzista….

08:11 13Nov08 -OPINION – ICAP dry bulk shipping report – Nov 12
(The opinions expressed in this article represent the views of the author only. They
should not be seen as reflecting the views of Reuters.)

Charter markets today
DRY – PANAMAX – Today has been a pretty active day in the Pacific market with some spot market
activity in the Far East. There is a slight increase in the rates as they are approaching
US$7,000, up around US$1,000. There has been a lot of interest in period charters. There is a
feeling of a regaining in confidence in the forward market.

There are mixed feelings in the Atlantic market today as to whether the rates have moved up or
down. A positive movement was seen in all four BPI routes, but during the day some lower than
expected fixtures were rumoured. However we have seen a strong interest in period for another
day which leaves us with a positive feeling for the rest of the week.

HANDYSIZE/SUPRAMAX – Another day of steadying rates in the Pacific bringing a more positive
sentiment to the market. As such, we are seeing period interest returning once more to the
market as we hear of a 52,000 dwt open in the Far East being fixed for 1 year at US$10,600
daily. Additionally on the spot we are seeing dop rates concluded with certain positional
tonnage.

Some positive fixtures were made in the Atlantic today, however whether this is a sign of
things to come remains to be seen. A 55,000 dwt in the US Gulf fixed tct to Continent at
US$8,500, certainly an improvement on the previous fixture, perhaps indicating the market has
found a level. In the Med. we have seen no new tonnage, however, there have been few new
orders causing rates to remain pretty flat.

P.S. inače s tim jedinicama i stoticama mi već idete lagano na k****, pa kao djeca ste.

Šta vam znače te ocijene u životu, grow up [thumbsup]

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA



DrWagner, ti sigurno imaš rješenje za Atlp da ne klizne na 500kn? mislim pošto si već Dr.
nadam se ne Dr. ekonomije jer ovi u Opatiji predlažu molitve za spas hrvatskog gospodarstva [pray]

hehehe kaj ti stvarno misliš da cijene hrvatskih dionica imaju veze sa hrvatskim gospodarstvom? Pa mi iz recesije i lopovluka nikad nismo ni izašli. Wall street brale, wall street. Kad ameri bottomiraju učinit ćemo to i mi na ZSE. bez obzira na drkeljanu u Opatiji i otkaze na Sunčanom Hvaru.

Ono što mene sada brine je ovaj GM i da li, i koliko je tih možebitnih novih leševa i u kojoj mjeri anticipirao wall street u tečajevima dionica. Oni imaju još finog prostora za pad dok god su likvidni. Mi smo vrlo blizu faze potpune preprodanosti i potpunog okopnjavanja prodaje. Ako sutra JDPL i ATPL ne padnu za 15% na velikom prometu onda znam da sam u pravu.
[/quote]
BOEING bi isto mogao pući.. kad sam pisao pred koji tjedan kako je smiješno da je rally na GM-u svi su me sprdali..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Kreće kontroofenziva…. [smiley]

na 4300 sve prodajem...

New Report

Close