ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 11:56
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,44
22.477
464
48,30
48,80
-0,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


al stvarate paniku koji bi vi bili vojnici

pusti sada vojsku – drži lovu…
…i čekaj povoljniji ulazak.
a što se tiče panike, to niti ne treba za povoljniju kupnju jer kada vidim već tjednima kako se stalno netko istresa da ti pamet stane i to na svim razinama… [shocked]



al stvarate paniku koji bi vi bili vojnici

pusti sada vojsku – drži lovu…
…i čekaj povoljniji ulazak.
a što se tiče panike, to niti ne treba za povoljniju kupnju jer kada vidim već tjednima kako se stalno netko istresa da ti pamet stane i to na svim razinama… [shocked]
[/quote]

Veliki se lagano iskrcavaju, a narednih dana će nažalost malo brže… tko zna gdje je dno…
valjda Vlad neće biti u pravu…



al stvarate paniku koji bi vi bili vojnici

pusti sada vojsku – drži lovu…
…i čekaj povoljniji ulazak.
a što se tiče panike, to niti ne treba za povoljniju kupnju jer kada vidim već tjednima kako se stalno netko istresa da ti pamet stane i to na svim razinama… [shocked]
[/quote]
stari razmisli da netko sve to pokupuje na svim razinama [wink]




al stvarate paniku koji bi vi bili vojnici

pusti sada vojsku – drži lovu…
…i čekaj povoljniji ulazak.
a što se tiče panike, to niti ne treba za povoljniju kupnju jer kada vidim već tjednima kako se stalno netko istresa da ti pamet stane i to na svim razinama… [shocked]
[/quote]
stari razmisli da netko sve to pokupuje na svim razinama [wink]
[/quote]
mislim da je matrix spominjao kupnju sa milion – dva sada a poslije dodaje još koji miliončić ako još padne… he i ja bih ali nemam toliko za igru…

Pa svima je jasno da se kod nas istresaju mirovinci i da bježe u keš. Ne zato da bi isplaćivali svoje ulagače jer ih oni gotovo i nemaju za isplatu, nego zato da bi krizu prezimili u keš depozitu koji je u ovom trenutku i bankama vrlo interesantan i obilato ga stimuliraju visinom kamatne stope.
Pa što mislite zašto su na zapadu snižavali kamatnjake?! Pa zato da ih istjeraju na čistinu! Kod nas ima keša ne zato jer je naša HNB jako dalekovidna nego zato jer se kod nas 5/6 sredstava drže u kešu, a samo 1/6 u raznim vrijednosnicama. Na zapadu taj omjer je 50:50.
I ne zaboravite da je kriza kod njih počela početkom 4Q 2007 a kod nas se prelila sredinom 1Q 2008.
Po mom mišljenju njihova kriza blage veze nema s našom. Mi samo slijedimo trend pa smo prije par godina počeli osnivati razne fondove koji su enormno podigli cijene naših dionica, a sad kao kopiramo tamo neku krizu pa cijene bježe od kuda su krenule kako se isti novac povlači natrag u keš.
To sve skupa sa ATPL nema nikakve veze jer brodovi će furati i dalje, i za ovu tvrtku bitno je samo da ne nestane obrtnog kapitala, a nikakvi svjetski indexi neće ju srušiti, ali će je podići kad dođe vrijeme jer će se opet velika sila kapitala preliti iz banaka na burzu.

Što više znam, to više znam, koliko još ne znam.


Leconte, nisi valjda prodao!??

naravno da nisam … ako tone ATPL tonem i ja sa njom…ali imam još par kuna pa da uložim i to….

Koji ste vi paničari BTJ, daj se scoolirajte malo [cool] [cool] [cool]

Ukupno Količina Cijena Cijena Količina Ukupno

4.210,00 5 842,00 844,00 47 39.668,00
15.120,00 18 840,00 845,00 130 109.850,00
83.775,00 100 837,75 849,95 12 10.199,40
359.914,30 430 837,01 849,98 14 11.899,72
2.505,00 3 835,00 849,99 7 5.949,93
4.156,05 5 831,21 850,00 20 17.000,00
9.141,00 11 831,00 863,00 16 13.808,00
24.900,00 30 830,00 867,00 18 15.606,00
41.472,50 50 829,45 870,00 10 8.700,00
8.287,70 10 828,77 884,85 30 26.545,50

Budem ja još malo ASK podebljao i ne brinite [thumbsup]

Blokada je sutra moguća, ali samo pozitivna.

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA

intervju s Jerkovićem

http://www.slobodnadalmacija.hr/Biznis/tabid/69/articleType/ArticleView/articleId/29703/Default.aspx

...ladies and gentlemen....AC/DC

Mislim da bi sutra mogli biti svi iznenađeni….ameri skoro da vire prema zelenom….

na 4300 sve prodajem...


Mislim da bi sutra mogli biti svi iznenađeni….ameri skoro da vire prema zelenom….

Nema tu više nikakvih pravila!!

LEAVE THE WORLD BEHINED

….večer

-Sada su opet crveni …… , ima još jedan sat ….., vidjeti će se ….

-Strah je veliki , i to strah od sutrašnjeg dana ….. [smiley]

-Baš neke pozitivne blokade ne vidim , samo se nadam kako je sve to već
samo sebi dosadilo i da je na vidiku bar kakva takva konsolidacija ….
-Ako se pogleda i neki drugi sektor (IGH , INA , HT ) , sve je to u padu ….

-Bio sam unutra u petak , ali sam izasao ( u spomenutom strahu ) i izvisio za
pravi uspon jucer ……. , ali što se može ….. i mali profit je profit …

-Sada sam i sa malim zadovoljan ….. , da su bar i ove moje žene …. [smiley]

.Dr M Wagner


intervju s Jerkovićem

http://www.slobodnadalmacija.hr/Biznis/tabid/69/articleType/ArticleView/articleId/29703/Default.aspx

Kad čovjek pročita intervju kolege Jerkovića bogatiji je odmah makar za nekoliko informacija. Prvo, 71 miljun za tri stara broda zvuči sad kao znanstvena fantastika, zaista su imali "nosa", čestitamo. Međutim, po mojim skromnim izračunima ta je cifra morala biti veća pa predmnijevam da je Jadran plaćen prilično manje od onog što je objavljeno na nekom siteu (govorilo se o 27 miljuna dolara), jer je sa prodajom uhvaćen zadnji vagon posljednjeg vlaka.
Ono što me veseli jest operativna dobit, što se mene tiče može ostati na tim razinama u ovoj godini, pa onda idemo podjeliti dividendu od 40 miljunčića malih zelenih kako je prethodno najavljeno od kapetana, što znači da bi bez trezorskih to ispalo "svega" 30-ak dolara. Potpisujem, ima li netko protiv? [tongue]

New Report

Close