ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 09:34
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,55
15.246
314
48,50
48,80
-0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kupio malo danas pa kud puklo da puklo

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO


Kupio malo danas pa kud puklo da puklo

ja prodao danas, a ne kupujem dok ne ode ispod 750…kud puklo da puklo….***obrisano***

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.


Kupio malo danas pa kud puklo da puklo

od sutra po malo na oko 750 poslije blokade ako je bude a ako ne – onda propuštam ovu rundu.


Kupio malo danas pa kud puklo da puklo

Bolje da nisi…

DRYS pada preko 19% dok ostali brodari ispod 10% i nije prvi puta zadnjih dana ovakav nesrazmjer.
Zna li netko zašto?
Onako čisto informativno, ne povezujem to s atpl samo sam radoznao.


DRYS pada preko 19% dok ostali brodari ispod 10% i nije prvi puta zadnjih dana ovakav nesrazmjer.
Zna li netko zašto?
Onako čisto informativno, ne povezujem to s atpl samo sam radoznao.

Imali su prevelike apetite i prezadužili su se,najvjerovatnije neće moć vračati kredit i ako vozarine nastave padati morati će prodati 25 miliona dionica da pokriju dug

DryShips Inc may not be able to raise enough money to pay off loan commitments if low charter rates continue. It added that it may sell as much as 25 million shares from time to time to help raise capital.
DryShips had USD 2.9 billion in debt at the end of the third quarter.

http://steelguru.com/news/index/2008/11/08/NzAyNDE%3D/Recession_reports_-_DryShips_facing_loan_repayment_issues.html

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham



Kupio malo danas pa kud puklo da puklo

od sutra po malo na oko 750 poslije blokade ako je bude a ako ne – onda propuštam ovu rundu.
[/quote]

ja računam ulaziti ispod 700 pa opadajući prema dolje do 500 gdje ću staviti najveće naloge…vani je potop brodara i ATPL se neće izvući od od jake silazne putanje ovaj tjedan pogotovo što je netko nemilice prazni iz portfelja…a ako ju je taj kupovao po 35 kn kako se moglo pročitati danas, nije ni čudo [shocked]

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen



BDI 11.11.2008
Baltic Exchange Dry Index 818 DOWN 2
BCI Baltic Exchange Capesize Index 1065 DOWN 30
BPI Baltic Exchange Panamax Index 858 UP 26
BSI Baltic Exchange Supramax Index 534 UP 3
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 288 DOWN 4

sa već možemo govoriti o dnu BDI ….do prije 10 tak dana index je padao po 200-300 bodova dnevno a sada zadnjih dana po 2-5-10 bodova….ako je vjerovati BDi i onom članku od jučer da se po hitnom postupku moraju dogovoriti vozarine za 2009 godinu onda nešto se na bolje mora desiti…
[/quote]

Definitivno dolazi do promjene trenda šta se panamaxa tiče,zadnjih 7 dana index raste,jedino je jučer stagnirao,danas je cijena na svim rutama porasla

Baltic Exchange Panamax Index -11 November 2008: 858 (UP 26)

P1A_03 74000mt Transatlantic RV +190
P2A_03 74000mt SKAW-GIB/FAR EAST +368
P3A_03 74000mt Japan-SK/NOPAC/RV +80
P4_03 74000mt FAR EAST/NOPAC/SK-PASS +200

http://www.skaarupshipbrokers.com/indices.php

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

al stvarate paniku koji bi vi bili vojnici

ne stvaramo mi paniku nego ovi preko. tamo brodarska flote tone na dno [embarass]

http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR,TBSI&d=v1

moje poruke nisu investicijski savjeti niti preporuke za kupoprodaju dionica!


al stvarate paniku koji bi vi bili vojnici

petokolonaši [wink]



al stvarate paniku koji bi vi bili vojnici

petokolonaši [wink]
[/quote]
ja ih nebi volio vidjet u svojim redovima oni bi se svi razbježali [angry]

New Report

Close