ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 04:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



ako ovo opet padne ispod 700 definitivno je slučaj za kriminalnu obradu.. trebalo bi dobro ispitati tko je kupio po 1050 i prodao po 1500, kupio po 650 i prodao po 1050.. ne bi me čudilo da je ista osoba..

Što ti je krivo što nisi ti možda? Da jesi bi li onda tražio kriminalističku istragu?
Svak čast onome tko je, ja se nisam usudio jer ne mogu biti 6 sati u komadu na burzi.
Stvarno mi postaju smiješne te izjave o kriminalu…
A svi bi iskoristili svaku nedozvoljenu insajdersku informaciju i čapali lovu kad ih nitko ne vidi.
[/quote]
ja sam kupio po 730 i prodao po 960.. na zanimljivo kako se uvijek nađe netko da kupi stotinjak tisuca po apsolutnom minimumu, i proda po apsolutnom maksimumu.. ono sto je zanimljivo jest da se to nikad ne dogodi meni pa makar se postavio na glavu, svakih 5% razlike cijene..ali ako slucajno maknem nalog odmah prodje debelo ispod ili iznad.. ja ni teoretski ne mogu biti ta osoba..

i koji je rationale iza toga da se dionica gura 20% gore ili dolje svaka dva dana? jel se skuplja il se prodaje? ne radi se ni jedno ni drugo izgleda..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Gospodo draga smijesni su oni koji tvrde kako bilo koja informacija na burzi nije bitna.
Zato i jeste u minusima jer ne koristite informacije nego slijepo vjerujete svojim pogresnim procjenama. Svaka informacija je vazna, pa cak i ono sto se pise ili ne pise na ovom forumu, kao i tko pise ili ne pise.
Gospodin SAKAI je svojedobno bio razvio jednu metodu koja se odnosi na ovaj topic i cak je iznio na ovom forumu! Da ste se samo koristili njome i trgovali ovom dionicom sada bi bili sretniji!

"Ukupna kupnja i prodaja nije bitna!" Ovo je jedan primjer pogresnog razmisljanja jer cak i ako je netko stavio odredjenu kolicinu dionica na neku nerealnu cijenu i to nam puno govori barem onima koji nisu naivni i misle kako to nije bitno!
Daklem gospodo draga ne postoje informacije iz kojih se ne moze izvuci neki podtekst, ali ako ste
"zaljubljeni " u neku dionicu onda kao i svaki zaljubljeni vidite svoju "djevojku" kao najljepsu, iako vam se cura u zadnje vrijeme nesto ofucala!
Prestanite zazivati hanfe, banfe i ostale te pocnite napokon postupati razumno kako sa ovom tako i sa svim drugim dionicama. Pozdrav i sretna trgovina!!!

Evo prvi sa 20-tkom već navućen….pa dajte se naučite pameti da iskrcaji i dalje traju,
maknite se sa kupnje pa nek ide sve po kunu, nek propadnu fondovi a mirovinci nek lažu
sami sebe …


Slabo se nesto pise zadnjih dana,ne samo na ovoj temi,na cijelom forumu.Svi su vani,ne bih rekao,svi su unutra-ali bez naznaka za daljnju kupnju,barem ne na ovoj razini.Cekamo ili niže,ili val pozitivnih vijesti,da se ukljucimo opet u igru.Brokerima gori tlo pod nogama,fondovi su u banani,ja sam u banani.
Atpl na 3000 kn sada izgleda kao znanstvena fantastika.Tjesi me cinjenica sto je kada je bila na 3000 kn kao nemoguce izgledalo to da bude 650 ili 900,pa se ipak i to dogodilo.

U pravu si malo se piše. Mislim da je dobar dio ljudi digao ruke od zse na način da su izašli ili jednostavno sve ostavili da vrijeme učini svoje i vrati stare vrijednosti. Velik dio od onih koji su ostali aktivni ne ostaju u nekoj dionici duže od nekoliko dana i kapitaliziraju kad god se ukaže i najmanja prilika (u glavnom da si ublaže minuse).
Nitko od njih nema neku veliku potrebu pisati o pojedinoj dionici.
Bar su moja iskustva takva sa ljudima koje znam.
A i teško se motivirati za pisanje o pojedinoj firmi kada očigledno cijene dionica već duže vrijeme ne ovise o poslovanju i uvjetovane su isključivo vanjskim kretanjima indexa i utjecajem domaćih fondova.
Valjda će se do proljeća promijeniti stanje, možda jednog dana čak i fundamenti postanu bitni [wink]

evo u privitku malo o ffa


Slabo se nesto pise zadnjih dana,ne samo na ovoj temi,na cijelom forumu.Svi su vani,ne bih rekao,svi su unutra-ali bez naznaka za daljnju kupnju,barem ne na ovoj razini.Cekamo ili niže,ili val pozitivnih vijesti,da se ukljucimo opet u igru.Brokerima gori tlo pod nogama,fondovi su u banani,ja sam u banani.
Atpl na 3000 kn sada izgleda kao znanstvena fantastika.Tjesi me cinjenica sto je kada je bila na 3000 kn kao nemoguce izgledalo to da bude 650 ili 900,pa se ipak i to dogodilo.

Vjerovatno ljudi više nemaju o čemu pisati.Posljednjih godinu dana sve smo si rekli od ide to up do ide to down . Riječi su potrošene i čeka se neka velika nova havarija ili uskrsnuče pa se može opet očekivati aktivnije pisanje na forumu a da o burzi niti ne govorimo….

na 4300 sve prodajem...



Slabo se nesto pise zadnjih dana,ne samo na ovoj temi,na cijelom forumu.Svi su vani,ne bih rekao,svi su unutra-ali bez naznaka za daljnju kupnju,barem ne na ovoj razini.Cekamo ili niže,ili val pozitivnih vijesti,da se ukljucimo opet u igru.Brokerima gori tlo pod nogama,fondovi su u banani,ja sam u banani.
Atpl na 3000 kn sada izgleda kao znanstvena fantastika.Tjesi me cinjenica sto je kada je bila na 3000 kn kao nemoguce izgledalo to da bude 650 ili 900,pa se ipak i to dogodilo.

Vjerovatno ljudi više nemaju o čemu pisati.Posljednjih godinu dana sve smo si rekli od ide to up do ide to down . Riječi su potrošene i čeka se neka velika nova havarija ili uskrsnuče pa se može opet očekivati aktivnije pisanje na forumu a da o burzi niti ne govorimo….
[/quote]

Mislim da smo danas definitivno krenuli u peti val… jer je zavladala opća depresija…svi su zbunjeni i tužni…prometi nikakvi a cijena pada…

Juce se malo igro,kupijo i prodo (sreca) po istoj cjeni,naravno popusijo proviziju,mislim da je ovo sto sljedi,zadnji pad,ali isto tako mislim da ce pas na razine cc 600 kuna,

šta je to peti val?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Baltic Indices 11/11/2008 BDI 818 (-2) BCI 1065 (-30) BPI 858 (+26) BSI 534 (+3) BHSI 288 (-4) Copyright Bal tic Exchange Ltd. (2008) BCITCavg $4193(-315) BPITCav g $6912(+209) BSITCavg $5580(+29) BHSITCavg $4209(-51)

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


šta je to peti val?

to je onaj kad se svi nagnu na istu stranu pa se brod (dionica) prevrne na 650 kn….

BDI 11.11.2008
Baltic Exchange Dry Index 818 DOWN 2
BCI Baltic Exchange Capesize Index 1065 DOWN 30
BPI Baltic Exchange Panamax Index 858 UP 26
BSI Baltic Exchange Supramax Index 534 UP 3
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 288 DOWN 4

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

New Report

Close