ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 21:40
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Da li ovo jutros možemo nazvati kasnu reakciju na solidno izviješće….ili..hm?

DA azija nije u plusu i eu,imali bi negativni predznak danas,nema veze s izvjescem.kako god,na nasoj burzi sve sami paraziti,nije ni cudo sto ne rastemo za sada ni priblizno ostatku svijetu..
[/quote]

ne treba biti Nostradamus za takve prognoze ipak mi se ne možemo mjeriti za velikim svjetskim burzama. Možda si nas mogao usporediti za Crnom Gorom !? …:)

na 4300 sve prodajem...

Možda

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

ma kakva god bila naša burza, optimistično zvuči količina love koju je kina odredila dati kroz dvije godine. a nekako mi se čini da ćemo se onda i mi malo ogrebati… ne znam kakva je situacija u indiji? njih je isto jako puno…

UMEM DA KAŽEM SAMO DVE REČI
ATLANSKA PLOVIDBA


ATPL je ovaj kvartal prikazala rekordne rezultate a cijena dionice ne uspjeva probiti 900 kn. sljedećih godinu dana (najmanje) svi rezultati koje će ATPL iskazivati bit će puno lošiji od ovih sada objavljenih jer nema šanse da se BDI naglo oporavi na recimo 7.000 bodova niti da ATPL uspije sklopiti TC ugovore ni po približno sličnim uvjetima kakve ima sada.
prema tome dobit će biti znatno manja u buduće. hoću reći- kad ATPL s ovakvim rezultatima ne probija 900 kn, jasno je da slijedi ponovno obaranje ATPL na 700-750 kn. znam da to nekima neće biti pravo, ali ne vidim nikakav razlog da se ove godine ATPL gura iznad 900 kn a da ne govorimo o probijanju 1000 kn.
velikog igrača koji bi kupovao ATPL ovdje nema, free float je jako velik a bivši veiki igrači OIF koji propadaju rasprodaju svakoga dana ATPL [bye]

Hm.. kolega, ulažite u znanje.

To što će i ako će slijedeći FI biti manji ne znači da će i cijena biti niža.


UMEM DA KAŽEM SAMO DVE REČI
ATLANSKA PLOVIDBA

hajde probaj još jednom, siguran sam da možeš i bolje

jednom je netko šapnuo nešto o preuzimanjima u ovom stockquake-u.
da li je nekom palo napamet squeez out malih šana u brodarima? činjenica da je.
splitska plovidba – eto-ti-ga-na!
istravino – eto-ti-ga-na!

atpl-…ha?
ponderirana srednja vrijednost dionice u posljednjih 6 mjeseci… 60 kn, nominala 300 (sppl-r-a).
još nam samo fali forum grupa bivših dioničara atpl ili whatever…

Bulkindeksen Baltic Dry-indeksen faller mandag. Dagens opptur er på ni poeng til 839 poeng. Det tilsvarer 1,1 prosent.

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

kakav spektrakularan rast bdi indexa,skoro pa je kolega s procjenom od +200 pogodio.

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

14:30 i 15,5 milja kuna prometa. treba ti 3 milje eura da se obogatiš enormno.
sa 2 milijuna eura srušiš crobex, sa miljom kupiš ostatak.
:-)))
eto.


Bulkindeksen Baltic Dry-indeksen faller mandag. Dagens opptur er på ni poeng til 839 poeng. Det tilsvarer 1,1 prosent.

sam nekuzim kaj se vezu na 839 kad je u petak bio 829…ak je pao za 1.1 onda moze biti samo 820
cekamo druge izvore [sealed]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


kakav spektrakularan rast bdi indexa,skoro pa je kolega s procjenom od +200 pogodio.

hehehehe pa da pogodijo sam

New Report

Close