ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 23:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



a što se ima komentirati … trgovat će se po 100,00 kn … to i slijepac vidi …

vi ćete podudlati na Industrogradnji, to vide svi osim vas par lajbeka [proud] [bye]
[/quote]

Tu priču objesi mačku o rep…..

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!



vi ćete podudlati na Industrogradnji, to vide svi osim vas par lajbeka [proud] [bye]

Aha, a to je vidljivo iz priloženog grafa… [rolleyes]
[/quote]

džaba ti graf koji pokazuje što se dogodilo, ja govorim o onome što se tek treba dogoditi.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

glavno da su svi zdravi i veseli.. to su najbitnije stvari u životu.. zato ja ulažem u lolu ribara i flašu ribara… [thumbsup]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

nalozi na otvaranju
KUPNJE (6.146) – ATPL-R-A PRODAJE (11.926) – ATPL-R-A

nema ih mnogo na prodaji kao ovih dana

I noga u guzicu je korak naprijed

a vidi sad
KUPNJE (7.219) – ATPL-R-A PRODAJE (12.039) – ATPL-R-A

I noga u guzicu je korak naprijed

Da li ovo jutros možemo nazvati kasnu reakciju na solidno izviješće….ili..hm?

semper fidelis

Poslje ove objave u KINI,mislim da ce danas i BDI znacajnije da skoci.

Ne nego ovo jutros možeme gledati kao reakciju jer su JAPANSKI BRODARI PORASLI ZA 10 %. [lol]

Evo da probam danas pogodit PORAST——BDI,mislim da ce skocit cc 200 bodova

Vaš link

Na azijskim su burzama cijene dionica jutros snažno porasle, potaknute planom kineske vlade za oživljavanje gospodarstva, vrijednim gotovo 600 milijardi dolara.

Kineska vlada objavila je jučer detalje paketa mjera za poticanje rasta gospodarstva, vrijednog 586 milijardi dolara, a koji uključuje izgradnju cesta, aerodroma i drugih infrastrukturnih objekata, te veće subvencije siromašnima i poljoprivrednicima.

Na taj način vlasti nastoje potaknuti gospodarski rast, koji usporava, pa je u trećem kvartalu iznosio ‘samo’ 9 posto, što je najslabiji rast Kine u posljednjih pet godina.

I noga u guzicu je korak naprijed

Ovo se je trebalo pogurat u blokadu, malo nam je falilo. Ali nema veze, mislim da bi BDI trebao biti dobar danas i da će nas to pogurati preko 10%.

..........................................................................................


Da li ovo jutros možemo nazvati kasnu reakciju na solidno izviješće….ili..hm?

DA azija nije u plusu i eu,imali bi negativni predznak danas,nema veze s izvjescem.kako god,na nasoj burzi sve sami paraziti,nije ni cudo sto ne rastemo za sada ni priblizno ostatku svijetu..

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

New Report

Close