ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 02:45
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Sutra naslov u Businessu – ATPL ponovno torpedirana!(na gore ili na dole, nije više važno – bitno da se plaši) [angry]

Ovu jedinicu gore zasigurno mi je udijelio ententinis. Čovjek (ili možda žena) čeka ATPL na 500, pa se boji da mu ne ometem planove. Kolega (ili kolegica) bi morali znati da cijena ne ovisi o našem "piskaranju", nego trenutno ponajviše o "sentimentu" ulagača, a on je prevrtljiv i nepredvidiv.
Oni koji su se rukovodili napisima po forumima , odavno su nestali s burze s pozamašnim trocifrenim postotnim gubitcima.
Radite sve kontra profesionalnih analitičara i novinarskih špekulantnih potplaćenih naslova, i uspjeh Vam je zagarantovan. U najgorem slučaju smanjit ćete si minuse.

Uglavnom, vidim da nema nikoga tko bi bio u stanju komentirati vrlo bitne vijesti sa brodarskog marketa.
Ovdje je ostala samo ekipa koja jedino zna komentirati druge članove foruma.
Nisam pisao na ovoj temi mjesecima upravo zbog toga.
Sad opet neću [bye]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

bananarama:
"Oni koji su se rukovodili napisima po forumima , odavno su nestali s burze s pozamašnim trocifrenim postotnim gubitcima."
[lol] [lol] [thumbsup]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

a što se ima komentirati … trgovat će se po 100,00 kn … to i slijepac vidi …

I love the Smell of Profits in the Morning

dimo, na žalost mislim da si u pravu. ali na burzi ili špekuliraš ili si dugoročno. atpl će se sigurno pokazati dugoročno dobrom investicijom….

Mozda kriza jos nije na dnu…
http://www.ft.com/cms/s/0/a88136fa-ae8f-11dd-b621-000077b07658.html?nclick_check=1


Uglavnom, vidim da nema nikoga tko bi bio u stanju komentirati vrlo bitne vijesti sa brodarskog marketa.
Ovdje je ostala samo ekipa koja jedino zna komentirati druge članove foruma.
Nisam pisao na ovoj temi mjesecima upravo zbog toga.
Sad opet neću [bye]

Brodari što nemaju na računu veću količinu keša nakon 5 godina konjukture morati će prodavati supstancu (brodove po sad nepovoljnim uvjetima) ili bankrotirati (kao Croatia line svojedobno). Zato će oni što opstanu (ATPL, TNPL) izaći iz krize još jači. Najgore će proći oni što su tek ulazili u brodarski business u boomirajućem vremenu kao i oni brodari što su imali prevelike, brzorastuće apetite (DRYS). Sad dolazi do naplate ono established 1955 u slučaju ATPL, što posebno vrednuju bankari u Londonu, kao i činjenicu poslovanja sa provjerenim brodogradilištima (STX).
Ne bojim se za ATPL i TNPL, no skrećem pozornost na jednu činjenicu. Čak 8 dioničkih fondova je 31.12.2007 imali max.NAV od čega 2 iz Big 4 (ZB aktiv i Erste AE), zaključak izvucite sami.


hm oprostite na smetnji u ovo doba dana i tjedna ali sam hteo uvek da Vas pitam a nisam imo snage ali sad kad su vec sve maske na burzi pale : da li je Vama slucajno stogod u rodu onaj čiča Wagner sta je napiso ukletog Holandeza???
unaprijed hvala i prijatna vece
pofuk

….jutro Pofuk …

-Ne , nije mi u rodu glazbenik …..

-Ali moj predak Dr M Wagner (stariji) je bio poznati ginekolog …..

….cijeli život je posvetio traženju točke G na tijelu žene …. kao najizraženije
erogene zone ….

-Mislim kako je negdje pred kraj života ustanovio da se nalazi negdje blizu ….
……novčanika….. [smiley]

-Dr M Wagner

P.S.
-Ukoliko bi se željeli baviti politikom , imao bih jedan savjet za slogan ……

…" Pofuk ….. moje ime je moj program "….

-Možda biste mogli računati na glasove dijela ženske publike …. [smiley]


a što se ima komentirati … trgovat će se po 100,00 kn … to i slijepac vidi …

vi ćete podudlati na Industrogradnji, to vide svi osim vas par lajbeka [proud] [bye]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


vi ćete podudlati na Industrogradnji, to vide svi osim vas par lajbeka [proud] [bye]

Aha, a to je vidljivo iz priloženog grafa… [rolleyes]

Jutros evropske i azijske burze u zelenu, baš me zanima kako ćemo mi proći

I noga u guzicu je korak naprijed

New Report

Close