ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 22.09.2024. u 04:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kako je vidljivo atlanska plovidba na svim brodovima radi redeal…………… dakle rezultati će biti odlični za 3q a tek za 4q[smiley2]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Strawinsky: ” Hvala na korisnoj informaciji, i inače, međutim, možemo li ponekad dobiti i izvor tvojih informacija? Ili je to ekskluziva, privatni, informacijski “crni fond”? [smiley2] ” Gledaj, ti si mi (bez ljutnje) tipičan primjer balkansko-hrvatskog karaktera i razmišljanja u kojem je prva misao i pretpostavka da je netko nešto stekao lopovlukom, poznanstvom, vezom, krađom, povlaštenim informacijama… Sori, ali tvoj cinizam i polusarkazam jednostavno provocira jednako tako nepristojan odgovor. Ponovit ću još jednom nešto što sam nekoliko puta napisao: Sve informacije koje posjedujem se mogu naći na internetu. Besplatno. Samo treba znati tražiti. Kad smo to razjasnili evo pokazat ću ti kako recimo pronaći ovaj podatak koji sam napisao vezano za hipoteku nad trezorskim dionicama (bit ću do kraja iskren i prijaviti da je ovo zadnji put da s tobom razmjenjujem razmišljanja jer mi se činiš kao teška osoba s kojom nije lako razgovarati na civilizirnoj razini i koji nema poštovanja prema drugima; k tome znam tko si i na drugom forumu pa i tamo nećemo više razmjenjivati mišljenja i dojmove… molio bih te da i ti postupiš isto). Dakle kako do infoa? Prvo pretpostaviš da bi se u revizorskim izvješćima neke firme mogle naći zanimljive informacije o firmi koja te zanima. Onda saznaš tko je revizor ATPL (ako ovo opet ne znaš kako saznati, preporučam ti da rasprodaš dionički portfelj i prepustiš kapital recimo Aureusu na oplođivanje. K tome, nisam Floričić pa zato reklamiram Aureus). Kad si saznao tko je revizor putem neke tražilice probaš pronaći neko revizorsko izvješće financijskih izvješća ATPL. Kad to nađeš, detaljno ga isčitaš i vidiš da sve informacije nisu dostupne samo insiderima i da se lijepe zanimljivosti mogu naći u pola sata pretraživanja. A ovo kako sam i ja tebe tražio neke podatke, to je bilo samo zato jer sam znao da pišeš to o 4-6 mjeseci samo na temelju forumskih natpisa i nemaš pouzdan izvor. Htio sam da ti to istakneš. Razlika između mojih pitanja i tvojih je ta da se ja stvarno potrudim prvo samostalno saznati što me zanima pa onda pitam. I ako ja nešto ne znam, ne pravim se znalcem te materije.

kolega Toknezev!!
sada vi molim bez ljutnje!
jednostavno nisu svi sposobni doci ili iskopati info..pa makar i s interneta, npr netko ne poznaje strane jezike, netko se ne snalazi na trazilicama, netko nije dobar govornik pa ne ostvaruje lako kontakte s ljudima…forum je mjesto gdje bi jedni trebali pomagati drugima i razmjenjivati info, al mislim da ne bi trebali vagati koliko je tko kome dao.Uz sve postovanje prema vama mislim da ste ipak bili pomalo pregrubi u svojim ispadima prema kolegi Strawinskom, ako mu ne zelite reci ne morate ga bas ni tako javno oblatiti..
Pozdrav!

[b]JA SAM BIBER, MORAO SAM PROMJENITI NICK[/b]


Gledaj, ti si mi (bez ljutnje) tipičan primjer balkansko-hrvatskog karaktera i razmišljanja u kojem je prva misao i pretpostavka da je netko nešto stekao lopovlukom, poznanstvom, vezom, krađom, povlaštenim informacijama…

(bit ću do kraja iskren i prijaviti da je ovo zadnji put da s tobom razmjenjujem razmišljanja jer mi se činiš kao teška osoba s kojom nije lako razgovarati na civilizirnoj razini i koji nema poštovanja prema drugima; k tome znam tko si i na drugom forumu pa i tamo nećemo više razmjenjivati mišljenja i dojmove… molio bih te da i ti postupiš isto).

Kolega toknezev, vaše razmirice i antagonizam prema kolegi Strawinskom uopće nisu interesantne širokoj forumskoj javnosti, tako da vas molim da sve intimne probleme rješavate privatnim porukama.
Osim što vrijeđate uvaženog kolegu, ne doprinosite ovoj temi nego je zagađujete isto kao i većina novodoprišlica na koje se svi žalimo.
Kolega Techman i ja smo prije nekog vremena “ukrstili koplja” na ovom forumu ali smo uspjeli rješiti sve probleme preko p.p.
Vama savjetujem isto

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

DRYS 119.52
+4.59 (3.99%)

Za BDI vec svi znamo da je rasao danas. Lijepo lijepo [smiley2]

Dakle već dva imamo

“KOLOCEP” 41712 / 1996
DELY NORTH CHINA 25/27 SEPT TRIP REDEL TAIWAN =US$ 54000= , – SINOCHART
http://www.optimashipbrokers.com/opt…037%202007.pdf

CITY OF DUBROVNIK” 75100 / 1995
DELY TAICHUNG PPT 1 YRS TRADING, REDEL WW =US$ 30000= , -DAEYANG zaključeno u prvom mjesecu ove godine dakle ističe u prvom mjesecu nove godine[smiley2]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Dakle već dva imamo “KOLOCEP” 41712 / 1996 DELY NORTH CHINA 25/27 SEPT TRIP REDEL TAIWAN =US$ 54000= , – SINOCHART http://www.optimashipbrokers.com/opt…037%202007.pdf CITY OF DUBROVNIK” 75100 / 1995 DELY TAICHUNG PPT 1 YRS TRADING, REDEL WW =US$ 30000= , -DAEYANG zaključeno u prvom mjesecu ove godine dakle ističe u prvom mjesecu nove godine[smiley2]

A ne, ne, kolega
[smiley2]
Još bolje.
Vidim da ovo nisam postao prije pa ću sada.

City of Dubrovnik(75,100 dwt, 14/31L, 1995-built) delivery Jiang Yin 14-16 Aug, redelivery Far East, $50,000 daily. (Louis Dreyfus Geneva)

[smiley2]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Nadogradnja na bolje [smiley2]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Eh, da ja barem imam ovako korisnu ekipu na ULPL. Ako nisam sam nešto iskopao i našao, nitko nije.
Srećom pa mi nemamo puno brodova, pa uspijem sve iskopati. [smiley11]

No respect


Odlično si napravio samo tako……..
Pozdrav[smiley2]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Eh, da ja barem imam ovako korisnu ekipu na ULPL. Ako nisam sam nešto iskopao i našao, nitko nije. Srećom pa mi nemamo puno brodova, pa uspijem sve iskopati. [smiley11]

Sjećam se ja da smo zajedno kopali po onom chartereru za Adriu.
Navig8, sjećaš se?

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Kolega Strawinsky projekcija je bila za 2008 a ne za 2007 godinu

SAM PROTIV SVIH


Sjećam se ja da smo zajedno kopali po onom chartereru za Adriu.
Navig8, sjećaš se?

Ma je, hvala ti, ali to su presedani ali ne i pravilo.
Ne bi netko proveo par sati kopajući internet, kao da nam satnica nije dobro plaćena preko burze…

No respect

New Report

Close