ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Eto mislio sam danas prodati ono kaj sam kupio prošli pon i utorak,
ali čemu???

U prva dva sata protrgovano je oko 8000 komada???
Izgleda da nekome nije skupa.
Svaki dan se kupi više od 10k komada.

A to se ne može zanemariti.


prodaju oni od proslog tjedna……..a kupci??????? valjda racunaju sutra nekom prodat za skuplje….to cemo vidit ..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

tko tu koga BTJ [sealed]

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA

Daj bože da padne na 50 kn kaj se tu sve ne radi…..ja budem prvi sutra sve sasuo po bidu
jer ovo je postala rulet dionica najobičnijih kriminalnih interesnih skupina….

tu se vise ne zna ni tko pije ni tko placa
bilo bi najbolje da smo dosli do 500 kuna a ne ovako

dajte ljudi spustite mi cijenu atlancke

Postanite Eu-robovi


Daj bože da padne na 50 kn kaj se tu sve ne radi…..ja budem prvi sutra sve sasuo po bidu
jer ovo je postala rulet dionica najobičnijih kriminalnih interesnih skupina….

trebalo ti je da shvatis….atpl vam nije ht kolege moje…i meni je trebalo da to shvatim…i kostalo je….a trenutno mi je najomiljenija dionica(firma)

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Daj bože da padne na 50 kn kaj se tu sve ne radi…..ja budem prvi sutra sve sasuo po bidu
jer ovo je postala rulet dionica najobičnijih kriminalnih interesnih skupina….

Izgleda još ima nekih koji ne znaju da dionica osim rasta može i padati. ATPL je od 651 došla preko 1.000 kn to je rast preko 65% i onda jedan dan je -0,36% i već neki plaču.

Zašto ćeš prodati sutra, prodaj danas dok je veća cijana ako misliš da će pasti na 50kn.



Daj bože da padne na 50 kn kaj se tu sve ne radi…..ja budem prvi sutra sve sasuo po bidu
jer ovo je postala rulet dionica najobičnijih kriminalnih interesnih skupina….

Izgleda još ima nekih koji ne znaju da dionica osim rasta može i padati. ATPL je od 651 došla preko 1.000 kn to je rast preko 65% i onda jedan dan je -0,36% i već neki plaču.

Zašto ćeš prodati sutra, prodaj danas dok je veća cijana ako misliš da će pasti na 50kn.
[/quote]
nikolina kakva ti je to racunica 65% ???????????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

panamax raste..to su prvi znakovi oporavka bdi-a
gledajte malo prodaju..gotovo je nema.

[/quote]
nikolina kakva ti je to racunica 65% ???????????
[/quote]

ispričavam se, bilo je odoka… točno je (1052,99-651)/651*100=61,75%

racunica je u redu,no ono sto je jos vise u redu je to sto europa okrece,iliti smanjuje minus

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER


Nikolina pobogu,sto radis ti???

tumačim @bajki da život nije bajka [lol]

ne bojim se,malo je pobjednika na 1000 kn..ja nisam jedan od njih..cestitke onima koji mogu kap.i ja bih,no ja jos moram cekati na taj dan

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

New Report

Close