ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@dalmatico. Dalmosu cini se meni da si ti prodao a nemas m… uci nazad. Moje je misljenje da ce potegnuti do oko 1700 jer to nitko ne ocekuje pa opet zveknuti i to na 600-700 ali tamo negdje u Sijecnju/Veljaci 2025 [cool]

VIVA LA REVOLUCION !!!


Šta mislite,hoće li ova dionica prije do 1400 ili do 700?

sredina…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Paragon Shipping Inc. +0.32 (4.78%) 190.47M
Euroseas Ltd. +0.52 (9.84%) 176.50M
Aries Maritime Transport Ltd +0.26 (23.64%) 38.92M
FreeSeas Inc. +0.08 (3.31%) 52.93M
Safe Bulkers, Inc. +0.89 (13.32%) 412.57M
Navios Maritime Holdings Inc. -0.15 (-5.12%) 286.31M
OceanFreight Inc. -0.14 (-2.13%) 93.67M
Diana Shipping Inc. +0.60 (3.61%) 1.28B
Navios Maritime Partners L.P. -0.11 (-1.42%) 104.01M
Star Bulk Carriers Corp. +0.17 (4.19%)

I noga u guzicu je korak naprijed



@dalmatico
. Dalmosu cini se meni da si ti prodao a nemas m… uci nazad. Moje je misljenje da ce potegnuti do oko 1700 jer to nitko ne ocekuje pa opet zveknuti i to na 600-700 ali tamo negdje u Sijecnju/Veljaci 2025 [cool]

2025 g. 600-700 misliš poslije splita?
A na ovo neče daytrejderi čekat.
[undecid]



@dalmatico
. Dalmosu cini se meni da si ti prodao a nemas m… uci nazad. Moje je misljenje da ce potegnuti do oko 1700 jer to nitko ne ocekuje pa opet zveknuti i to na 600-700 ali tamo negdje u Sijecnju/Veljaci 2025 [cool]

Ja mislim da je postavio dobro pitanje, jer je jučer atlantska napravila dobar rast i ako se to nastavi i danas i sutra, lako je moguče da če ljudi prodavat zbog uzimanja profita….a kakva su vremena, promjene su jako brze i sa velikim postocima….naravno to je samo moje mišljenje i poštujem druge, koji imaju drugačije

[emo_cool]



DRYSHIPS INC +4% na otvaranju… [proud]

Na zatvaranju – 6,92% niže od onog što si naveo….. ili u biti samo -2,92% i na moju žalost i ostalih gleda se zatvaranje ,a ne otvaranje …. [angry]

Očigledno je da je prevelik skok danas sutra će biti zanimljivo ( nekim tužno nekim veselo …)
[/quote]

Kolega opustite se i slobodno se i dalje grizite ako niste unutra. Ne radi se ni o kakvom skoku ATPL danas, (jer gapa nije bilo i cijena je rasla konsekutivno kunu po kunu na vrlo velikom prometu), nego o rastu GOGL-a, DRYS-a, GENKa i kompanije od 80% u odnosu na prošli tjedan i jednostavnog raloga-bili su debelo preprodani, a izvješća su izašla solidna. Atpl ima još komotnih 200-tinjak kuna rasta po toj osnovi tj.da ih stigne, a to je bez zelenog BDI-ja. Ukoliko se BDI zazeleni (a prema FFA i trendu usporavanja pada zadnjih dana bi vrlo lako mogao), dovoljno je samo po par bodova dnevno da rulja poblesavi i eto nas na 1500. Da li je to realna cijena ATPL-a nek svatko prosudi sam, ali taj je scenarij vrlo moguć tim više što naše izvješće tek slijedi, a moraš bit totalni retard da očekuješ manje od 650 milijuna dobiti za prva3 kvartala u 2008 i veliko ojačavanje bilance po pitanju cash pozicije.

lijep pozdrav [bye]

I'LL BE BACK

I danas ponovno rastemo.
Brodari jučer ponovno porasli:
http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR,TBSI&d=v1

Azija i futuresi i danas ponovno pozitivni.

Danas bi i BDI index znao biti konačno pozitivan nakon više tjedana, jer je jučer pao samo 12 bodova.

@Governor
Dodaj 100 i blizu si…
[thumbsup]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Ja mislim da je postavio dobro pitanje, jer je jučer atlantska napravila dobar rast i ako se to nastavi i danas i sutra, lako je moguče da če ljudi prodavat zbog uzimanja profita….a kakva su vremena, promjene su jako brze i sa velikim postocima….naravno to je samo moje mišljenje i poštujem druge, koji imaju drugačije

Mateja, sigurno će biti profit takinga i to već danas, no isto tako je bilo i jučer i prekjučer pa se sad lupaju po glavi. Evo jučer se to dogodilo na Drys-u, na ostalima nije, ali on je rastao gotovo 80% u tjedan dana. Svatko tko je ušao oko 800 ima lijep prinos na 1000, al to za 99% igrača nije prinos već samo smanjivanje ukupnog gubitka od prije. Nema ovdje dobitnika i neće ih bit još dugo.

I'LL BE BACK

Od sinoć završno stanje

Simbol Datum Razred Datum zadnje trgovine Prosječna Najniža Najviša
ATPL-R-A 5.11.2008 1 4.11.2008 932,47 839,22 1.025,72

Danas je blokada brzinska… [thumbsup]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.



@dalmatico
. Dalmosu cini se meni da si ti prodao a nemas m… uci nazad. Moje je misljenje da ce potegnuti do oko 1700 jer to nitko ne ocekuje pa opet zveknuti i to na 600-700 ali tamo negdje u Sijecnju/Veljaci 2025 [cool]

Ljudi ne budite naivni, tržište je strogo kontrolirano, oni što odlučuju, a tu mislim prvenstveno na mirovinske i ine fondove, će odlučiti hoće li dionica na 1700 ili na 500. Obzirom na rezultate FI 3Q, period godine u kojem se nalazimo etc. držim da fondovima do Nove godine neće odgovarati rušiti dionicu pa će ATPL djeliti sudbinu Crobexa i očekujem daljni rast, uz djelomični i permanentni profit taking. Sljedeće rušenje možemo prognozirati u veljači nakon sezone skijanja, valja male investitore uvjeriti da nisu sposobnio sami ulagati na zse, već sve male investitore prisiliti da zaključe "najbolje mi je ulagati u OIF-e, tamo rade profesionalci, oni će sa mojim novcima upravljati najbolje jer ja ću sam popušiti na ovako plitkom i volatilnom marketu". To je poanta cijele priče. Međutim, neće proći makar kad je moja glava u pitanju, naime, ja držim da nitko ne može upravljati mojim dolarima bolje nego ja sam, zato sam trećinu na TK, trećinu u nekretninama i trećinu u kešu, a ostalo je čisti hedonizam, pa mi svi scenariji odgovaraju. Živjeli i pamet u glavu.
Governor, ti sam znaš da cijena od 1500 nije realna već žestoko podcijenjena, pa ATPL je za trezor kupovala na razinama od 1700-1900, no digli su ruke kad su vidjeli da buicu na mogu zaustaviti, a oni ipak znaju nešto što mi ne znamo je li? [tongue]

New Report

Close