ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 03:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


I vi se čudite zašto ljudi ne kupuju….

1.za kupnju treba CASH-P-A …(momentalno povlaštena dionica)
2.investitori su zadnjih mjeseci previše izgubili na ovoj dionici (uključujuči mene)
3.BDI još uvijek pada
4.čeka se izvještaj za 3Q
5.nizvjesnos na burzi je velika te su investitori zbunjeni

Treba li još nabrajati?

p.s.ja bi stvarno dokupio AP na 800kn…sreča prati hrabre ali i ja sam bio prije hrabar pa sam potonuo…:(

potpono se slazem , ja sam na 7xx nesto dokupio , al sam svejedno ostao iu najvise CASH dionici, moram priznati da jos nikad nisam bio ovako konfusan od kad sam prisutan na TK ( od 2004.)


Nego, Smootko sama, vise nesto niste revni u postanju BDI-a?

Izgubio sam licencu za BDI.. obe nule i sedmicu.
Uostalom, zna se kad se posta BDI.. pred ukrcaj i prije iskrcaja.

Šalim se nacijo, nemam više pristup toj informaciji.. sad i ja virim po popularnim sajtovima koji objavljuju BDI sa zakašnjenjem pa ne osjećam više patriotsku dužnost da tu zakašnjelu informaciju postam na forum. Eto ti na! [tongue]
[/quote]

U svakoj sali ima istine [wink] . No sto je tu je, katolicki duh i protestantska etika kapitalizma [thumbsup]. [tongue]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Pozdrav svima,

jel to zapuvala bura, poslije mjesec dana juga?? Nazire li se to nekakvo svijetlo na kraju tunela ili ne?
Čini mi se da dolaze neki bolji dani za vlasnike ATPL dionice, a i šjor Ante će vjerovatno ove dane objavit i izvješće za treći kvartal, pa ćemo vidit kako stvari stoje, da ne lupamo bez veze, ako se slažete sa mnom.
Bar je malo mirnije, a i lakše je promatrat monitor, kad nema onih dnevnih padova od 10 – 15 %, tako da mi se ovaj plus
6,39 čini skoro nevjerovatan.

Pozdrav,

sutra je novi dan.


piše da je najam od 06-12.11.2008 3000$ dnevno! Od Indonezije do luke ploce treba više od tri tjedna plovidbe. Imaš li ti ili netko drugi pojašnjenje za ovo?

Na http://reports.platou.com/OnlineServices/Pages/BulkPeriodFixtures.aspx za Zagreb je naveden Laycan: 6-12/11

http://acronyms.thefreedictionary.com/laycan -> laycan = lay days / cancelling (shipping)

http://www.businessdictionary.com/definition/lay-days.html -> Number of days allowed by a port authority to a ship to load or unload cargo without incurring demurrage or late charges.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.



Nego, Smootko sama, vise nesto niste revni u postanju BDI-a?

Izgubio sam licencu za BDI.. obe nule i sedmicu.
Uostalom, zna se kad se posta BDI.. pred ukrcaj i prije iskrcaja.

Šalim se nacijo, nemam više pristup toj informaciji.. sad i ja virim po popularnim sajtovima koji objavljuju BDI sa zakašnjenjem pa ne osjećam više patriotsku dužnost da tu zakašnjelu informaciju postam na forum. Eto ti na! [tongue]
[/quote]

U svakoj sali ima istine [wink] . No sto je tu je, katolicki duh i protestantska etika kapitalizma [thumbsup]. [tongue]

[/quote]

Eh, da ja ugasim vatricu dok se još samo dimi.. Ono kad sam trubio po forumu trubio sam jer sam htio upozorit da će tresnut i da je ne hvatate dok pada. Zapravo, kad sam vidio neke komentare osjetio sam jezu pa sam krenuo zvonit za uzbunu i pozivat na oprez, s posebnim osvrtom na najugroženije (marginalci poput mene :).. Sad više ne trubim jer smo dovoljno nisko, čak smatram da bismo mogli ponovo na 4 znamenke.. i to bez decimala 🙂

E sad.. druk? Očekivao sam pad, prodao.. tako i govorio. Sad očekujem rast.. kupio.. tako i govorim. Ako sam koga i navuko, skupa smo u loncu. Napominjem, ako ja nanjušim sr… odo ja vani iz lonca, a i nije baš da mi se posta svaka KP. Uglavnom, kratkoročno ne očekujem pad, što znači da bi moglo rasti [lol]

ma daj se opusti….prcam te..[smiley]..sam nek ATPL naraste na 1000 kn – barem. Ako moze i vise. Drzim vam fige [thumbsup]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


ma daj se opusti….prcam te..

Opusti se srećo, znam da ti je prvi put, bit ću pažljiv… [lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!



ma daj se opusti….prcam te..

Opusti se srećo, znam da ti je prvi put, bit ću pažljiv… [lol]
[/quote]

A iz koje si ti sad vrece ispao? [lol]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


A iz koje si ti sad vrece ispao? [lol]

Mislim, nemojte se ljutit, obojica, samo sam citirao vašu poruku kolegi, da se opusti… Jelda… Jerbo ga vi, hm… znate… To su vaše riječi!

Vjeko, daj nas obriši jer ovo nema kraja! [lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!




Nego, Smootko sama, vise nesto niste revni u postanju BDI-a?

Izgubio sam licencu za BDI.. obe nule i sedmicu.
Uostalom, zna se kad se posta BDI.. pred ukrcaj i prije iskrcaja.

Šalim se nacijo, nemam više pristup toj informaciji.. sad i ja virim po popularnim sajtovima koji objavljuju BDI sa zakašnjenjem pa ne osjećam više patriotsku dužnost da tu zakašnjelu informaciju postam na forum. Eto ti na! [tongue]
[/quote]

U svakoj sali ima istine [wink] . No sto je tu je, katolicki duh i protestantska etika kapitalizma [thumbsup]. [tongue]

[/quote]

Eh, da ja ugasim vatricu dok se još samo dimi.. Ono kad sam trubio po forumu trubio sam jer sam htio upozorit da će tresnut i da je ne hvatate dok pada. Zapravo, kad sam vidio neke komentare osjetio sam jezu pa sam krenuo zvonit za uzbunu i pozivat na oprez, s posebnim osvrtom na najugroženije (marginalci poput mene :).. Sad više ne trubim jer smo dovoljno nisko, čak smatram da bismo mogli ponovo na 4 znamenke.. i to bez decimala 🙂

E sad.. druk? Očekivao sam pad, prodao.. tako i govorio. Sad očekujem rast.. kupio.. tako i govorim. Ako sam koga i navuko, skupa smo u loncu. Napominjem, ako ja nanjušim sr… odo ja vani iz lonca, a i nije baš da mi se posta svaka KP. Uglavnom, kratkoročno ne očekujem pad, što znači da bi moglo rasti [lol]
[/quote]
previse je prodavaca koji cekaju da pobjegu iz lonca tako da dok se ne pojavi ozbiljan kupac necemo mi nigdje tako skoro….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



I vi se čudite zašto ljudi ne kupuju….

1.za kupnju treba CASH-P-A …(momentalno povlaštena dionica)
2.investitori su zadnjih mjeseci previše izgubili na ovoj dionici (uključujuči mene)
3.BDI još uvijek pada
4.čeka se izvještaj za 3Q
5.nizvjesnos na burzi je velika te su investitori zbunjeni

Treba li još nabrajati?

p.s.ja bi stvarno dokupio AP na 800kn…sreča prati hrabre ali i ja sam bio prije hrabar pa sam potonuo…:(

potpono se slazem , ja sam na 7xx nesto dokupio , al sam svejedno ostao iu najvise CASH dionici, moram priznati da jos nikad nisam bio ovako konfusan od kad sam prisutan na TK ( od 2004.)
[/quote]

apsolutno te razumijem…ima nas jako puno koji se još ne upuštamo jače kupovati. Netko je napisao da nam je sada AP skupa a kad dođe na 1000kn će biti prilika za ulaz. Ja ću samo reči da kad osjetim trenutak i BDI bude opet počeo rasti ja ću onda opet početi kupovati pa makar to bilo i na 2000kn…

ajmo jedinice…

na 4300 sve prodajem...



A iz koje si ti sad vrece ispao? [lol]

Mislim, nemojte se ljutit, obojica, samo sam citirao vašu poruku kolegi, da se opusti… Jelda… Jerbo ga vi, hm… znate… To su vaše riječi!

Vjeko, daj nas obriši jer ovo nema kraja! [lol]
[/quote]

Vjeko ne brisi prije nego razjasnimo, kolega sto ste vi uopce htjeli reci?
[lol]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

New Report

Close