ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


crobex je 98 bio 450 bodova

znate kako kažu..netko se opameti prije,netko poslije,a netko nikad..ja sam onaj u sredini…



crobex je 98 bio 450 bodova

Tada još nije krenuo……..

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.




crobex je 98 bio 450 bodova

Tada još nije krenuo……..
[/quote]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak




crobex je 98 bio 450 bodova

Tada još nije krenuo……..
[/quote]
kolega nažalost niste u pravu,ne znam zašto tvrdite nešto kada ne poznajete dovoljno..savjetujte se malo s nekim tko je bolje upucen ..

1.9.1997 crobex je iznosio oko 1200 bodova
1.9.1998 crobex je bio na najnizoj razini od 431 bod





crobex je 98 bio 450 bodova

Tada još nije krenuo……..
[/quote]
kolega nažalost niste u pravu,ne znam zašto tvrdite nešto kada ne poznajete dovoljno..savjetujte se malo s nekim tko je bolje upucen ..

1.9.1997 crobex je iznosio oko 1200 bodova
1.9.1998 crobex je bio na najnizoj razini od 431 bod
[/quote]
Šta si navalio? U čemu je problem?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

vjerovatno će prava razina otpora,tzv tvrdo dno biti negdje oko 1100-1300 bodova,ovo sa 800 bi bilo izgledno u najcrnjem scenariju,a u najoptimističnijem scenariju tvrdo dno je oko 1600 bodova..dakle,kad potonemo još 30-40% možemo pričati o perspektivi kupljenih dionica,naravno,ako nam se ne desi ko cipru,islandu,ili u blažem slučaju kao mađaroni…






crobex je 98 bio 450 bodova

Tada još nije krenuo……..
[/quote]
kolega nažalost niste u pravu,ne znam zašto tvrdite nešto kada ne poznajete dovoljno..savjetujte se malo s nekim tko je bolje upucen ..

1.9.1997 crobex je iznosio oko 1200 bodova
1.9.1998 crobex je bio na najnizoj razini od 431 bod
[/quote]
Šta si navalio? U čemu je problem?
[/quote]
ne znam u cemu je problem, ocito ga ti imaš, a to što NE znaš a iznosiš krive činjenice je tvoj problem…a zašto osjecas da sam ja navalio, samo sam te ispravio u krivom navodu.







crobex je 98 bio 450 bodova

Tada još nije krenuo……..
[/quote]
kolega nažalost niste u pravu,ne znam zašto tvrdite nešto kada ne poznajete dovoljno..savjetujte se malo s nekim tko je bolje upucen ..

1.9.1997 crobex je iznosio oko 1200 bodova
1.9.1998 crobex je bio na najnizoj razini od 431 bod
[/quote]
Šta si navalio? U čemu je problem?
[/quote]
ne znam u cemu je problem, ocito ga ti imaš, a to što NE znaš a iznosiš krive činjenice je tvoj problem…a zašto osjecas da sam ja navalio, samo sam te ispravio u krivom navodu.
[/quote]
Kada je ustrojen crobex kao index htk? Krenuo je sa 0 bodova? Educiraj me malo [pray]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

kakve veze to ima sa ATPL?

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


kakve veze to ima sa ATPL?

U pokušaju utjehe kolegi altu333 naveo sam da crobex neće potunuti na 800 bodova, a samim tim neće se desiti ni potop atpl koja dosta utječe na crobex. Umiješao se kolega Knele (koji sve zna, a nitko ga ništa nije pitao) ispravljajući moje netočne navode. Pa bi ti kao vrstan stručnjak i knjigovođa mogao odgovoriti na moje upite u predhodnom postu.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Alabama

naveli ste da 98 crobex nije krenuo, to nije tocno,pa nije grijeh neznanje, grijeh ne dozvoljavati da ste u krivu.

A istina je da Knele jako puno zna,sjetite se sto sam vam rekao za viro na 1000 kn,pa ste isto ovako polunapadno reagirali

New Report

Close