ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja sam sve više od teorije da upravo BDI je taj koji tjera ne samo AP gore nego cijelu ZSE . Ako bi bila neka dobra duša da izradi jednu zajedničku tablicu AP , BDI i Crobexa da potkrijepi moju teoriju…:)

na 4300 sve prodajem...


ja sam sve više od teorije da upravo BDI je taj koji tjera ne samo AP gore nego cijelu ZSE . Ako bi bila neka dobra duša da izradi jednu zajedničku tablicu AP , BDI i Crobexa da potkrijepi moju teoriju…:)

postao sam graf par stranica prije, ne treba ti tablica. Probat cu pronaci i za dulje razdoblje ako uspijem (npr.10 godina)

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Znam da je malo off-topic, ali ne mogu odoljeti da podijelim ovaj članak

Vaš link

Sad mi je jasno zašto se DRYS trži ispod P/E 1:)


Evo trogodišnji trend ATPL, BDI indexa i Crobexa. Netko je tražio svojevremeno.
Zaključak koji je od dva indexa veći generator rasta ove dionice izvucite sami.

evo sada vidim da imaju dosta toga zajedničkog. Po ovom grafu može se zaključiti da će Crobex up
kada BDI bude potegnuo gore ……….druge godine…….

na 4300 sve prodajem...


Znam da je malo off-topic, ali ne mogu odoljeti da podijelim ovaj članak

Vaš link

Sad mi je jasno zašto se DRYS trži ispod P/E 1:)

Sreća naša da nas ne vode grci,nego gospoda gospari. [thumbsup]

(P)ostao san dugoročni dokupljivač


ja sam sve više od teorije da upravo BDI je taj koji tjera ne samo AP gore nego cijelu ZSE . Ako bi bila neka dobra duša da izradi jednu zajedničku tablicu AP , BDI i Crobexa da potkrijepi moju teoriju…:)

Baš sam to pogledao, ispada da je ATPL u zadnje vrijeme uglavnom između BDI i Crobexa…


Znam da je malo off-topic, ali ne mogu odoljeti da podijelim ovaj članak

Vaš link

Sad mi je jasno zašto se DRYS trži ispod P/E 1:)

Hehe, legenda je dobro rekao:

"Who are my investors? Computer models, hedge funds and some institutions that go in and make $10 and get out."

[lol]

I IGH je u korelaciji s BDI.


Znam da je malo off-topic, ali ne mogu odoljeti da podijelim ovaj članak

Vaš link

Sad mi je jasno zašto se DRYS trži ispod P/E 1:)

Ajme lika
[huh]

Pustite se praznih priča i nadanja. Crobex će gore kada to odluče bankari, Luković i Prka posebno.
Oni su stvarni gospodari jer je kod njih naša lova. MIF-ovi su samo samoposluga kada im zatreba likvidnosti, a to se upravo događa. Lova od INE je spremljena u banke i može BDI u nebesa, bez njihove odluke Crobex će gadno zaostati. Ovo je prilika života i oni će je sigurno iskoristiti da podebljaju svoje račune i to višestruko. Naravno kupci njihovih dionica će obet biti fondovi u vlasništvu njihovih banaka, pa da baš previše ne bude očito Lukovićeve dionice će kupiti PBZ, Prkine Erste i tako u krug. MI naivci se možemo samo nadati da ćemo uskočiti u vlak i navrijeme se iskrcati.

Dali tko zna kada će Devetomjesečno izvješće 3Q. ATPL ?

I noga u guzicu je korak naprijed

Opet se ovi sa skrivenima na 32 i 51 komad preskaču za lipu i igraju igrice…

HANFAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

New Report

Close