ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 04:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

tko pod drugim jamu kopa pod prvim je već iskopo [cool]

I'LL BE BACK



Zna li netko kad je BDI zadnji put bio iznad 1000, čini mi se 1999 ili 2001. U svakom slučaju ovo izgleda kao elementarna nepogoda, nadajmo se da je prolaznog karaktera.

Mislio si ispod.
U zadnjih 15 godina dvaput.

1998./99.
2001./02.

Oba puta se zadržao tamo relativno kratko , a i na nivou od 9xx , ne manje.
[/quote]

A i onda je vrijednost dolara bila veća… Mislim da su ovo ipak najniže grane do sada…



Zna li netko kad je BDI zadnji put bio iznad 1000, čini mi se 1999 ili 2001. U svakom slučaju ovo izgleda kao elementarna nepogoda, nadajmo se da je prolaznog karaktera.

Mislio si ispod.
U zadnjih 15 godina dvaput.

1998./99.
2001./02.

Oba puta se zadržao tamo relativno kratko , a i na nivou od 9xx , ne manje.
[/quote]

Znaci azijska financijska kriza ’97 i USA recesija nakon kraha .com-a ga zatukla. Makes sense…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Vuče crobex ATPL kontra BDI-ja i mnogo snažnije gore od bilo kojeg brodara vani.
Ovu dionicu već krajem ove zime vidim blizu 2000 kn.
Nemam je trenutno (ali budem) pa ovo nije druk’ samo konstatacija.
Ako ju crobex kontra svih objektivnih okolnosti, koje su trenutno kontra brodara općenito, može dići u jednom danu cca 10%. Kad se vani trend okrene, a ne može teret stajati na dokovima do vijeka bit će zarade na ovoj dionici i to goleme [thumbsup]


Vuče crobex ATPL kontra BDI-ja i mnogo snažnije gore od bilo kojeg brodara vani.

Zaboravio si da je ATPL pala puno dublje od Crobexa. U zadnja 2 mjeseca ATPL -70% a Crobex -40%…


druk druk a kao nije druk
hahaha

dajte se malo kolega smirite, ionako vam ne vrijedi tu plakati
kad se krene gore krenut ce i atpl

dotad ulazite u odmaranje

Postanite Eu-robovi

molim lijepo za link gdje mogu pratiti BDI.

Hvala lijepo

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


molim lijepo za link gdje mogu pratiti BDI.

Hvala lijepo


Vaš link

Ovdje upišite svoj komentar… [thumbsup]

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Ode BDI ispod 1000 Vaš link

mislim si super iz gorega u gore….

na 4300 sve prodajem...



Vuče crobex ATPL kontra BDI-ja i mnogo snažnije gore od bilo kojeg brodara vani.

Zaboravio si da je ATPL pala puno dublje od Crobexa. U zadnja 2 mjeseca ATPL -70% a Crobex -40%…
[/quote]

Nisam zaboravio, samo iz ove sadašnje vremenske točke gledišta to je samo pozitivan faktor jer do povratka jednostavno mora doći (osim ako se ne ugase).
Onaj tko je cijelo vrijeme unutra to ga ni malo ne tješi ali oni koji ulaze ovih dana sva prethodna događanja oko ove dionice im idu na ruku.

P.S. Zaista ne drukam i zaista nisam još ušao ali često čitam ovu temu i mislim da vrijeme optimizma i ovdje dolazi, puno je (s razlogom) katastrofičnih postova napisano ovdje zadnjih tjedana ali nemojte me odmah optuživati za drukanje ako malo optimizma unesem u post. Zaista mislim da je jako dobar znak što je atpl rasla danas kao i ostala likvidnija izdanja na zse zbog mnogo razloga.

Kakva zbrka ce to bit sutra za nase fond managere, pratiti crveni bdi ili zelenu eu. mozda ih vjerojatno crveni nikkei veceras rjesi muka..

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

New Report

Close