ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 02:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Vaš link

I noga u guzicu je korak naprijed

@Šef
e moj šefe nikad šef od tebe…pa zadnje sto si postao samo crne vjesti….
i eto te na ATPL…opet crno….kaj tebe muci…daj se ispovjedi…ali ne tu..odi na općenito..
ovaj tvoj post izgleda otprilike ovak
Dvadesetak dionica u obustavama trgovanja zbog naglog rasta jednak je broju dionica koje su zadnja dva trgovinska dana padale, prije svih Atlantska plovidba koja je uspjela skočiti gotovo sto kuna, 13,86% prije blokade, da bi nakon izlaska iz obustave trgovanja rast smanjen na otprilike 9%.
………
e sad… da sam ja ti ovak bi i ostavio….no nisam pa nastavljam
………
12.00 Još je samo 6 dionica u blokadi zbog rasta, a osim usporavanja rasta ni promet više nije toliko velik. Većina najtrgovanjih dionica smanjilo je rast za nekoliko postotaka, na primjer Atlantska plovidba čiji je rast trenutno na 6,8%, upola manje nego što je bio prije blokade, HT je trenutno na 223 kune, a INA na 2.120 kuna.
……..
i na kraju izvor :
http://www.jutarnji.hr/novac/trziste_kapitala/clanak/art-2008,10,28,zse_dan,138835.jl
.-……….
bus nas sutra izvjestio o lijepim vjestima sa zagrebačke burze???????
[wink]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Kukumar legendo stara, šta si nam htio sa time reći?

Jedno pitanje za kukumara:

Da li će biti nove kupnje brodova ako cijene odu još dole?

Kakav je BDI danas

Ode BDI ispod 1000 Vaš link


Ode BDI ispod 1000 Vaš link

Nije mi drago zbog grčkih i ostalih brodara, ali mnogi će propasti i otvoriti prostor za našu dragu Atlantsku.



Ode BDI ispod 1000 Vaš link

Nije mi drago zbog grčkih i ostalih brodara, ali mnogi će propasti i otvoriti prostor za našu dragu Atlantsku.
[/quote]

Zna li netko kad je BDI zadnji put bio iznad 1000, čini mi se 1999 ili 2001. U svakom slučaju ovo izgleda kao elementarna nepogoda, nadajmo se da je prolaznog karaktera.

šta ovi administratori brišu kolegu Kukumara, ja baš volim njegove postove.


Zna li netko kad je BDI zadnji put bio iznad 1000, čini mi se 1999 ili 2001. U svakom slučaju ovo izgleda kao elementarna nepogoda, nadajmo se da je prolaznog karaktera.

Mislio si ispod.
U zadnjih 15 godina dvaput.

1998./99.
2001./02.

Oba puta se zadržao tamo relativno kratko , a i na nivou od 9xx , ne manje.



Ode BDI ispod 1000 Vaš link

Nije mi drago zbog grčkih i ostalih brodara, ali mnogi će propasti i otvoriti prostor za našu dragu Atlantsku.
[/quote]

Ima ti stara narodna Tko pod drugim jamu kopa sam padne u nju!


Ode BDI ispod 1000 Vaš link

Dali itko ima podatke o najnižim vrijednostima BDI od početka "vremena"? Dali se zna koji su razlozi niskih vrijednosti npr. 2004 i 2005??

New Report

Close