ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 00:12
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Nisam mogao odolit pa sam i ja kupio jučer

Pozdrav mračnoj ekipi od jučer…
i hrkiju koji je jučer bocnuo dionice (po najnižim cijenama) [lol]

Od pereca rastu deca

sve već viđeno,pročitano,katastriofa od burze i onih koji to rade, mnogi od ovdašnjih drukera neki dan su vadili sve moguće argumente, sve živo i mrtvo kako ATPL ne vrijedi ništa, danas i jučer ti isti su na prvoj crti obrane. Mnogi od vas visite tu po cijele dane nadajući da ćete nešto pametno pročitati ili dobiti dobar savjet. Malo je iskrenih forumaša, sve je više idiota i neznalica, niš koristi koji očito svoje slobodno vrijeme ne znaju bolje iskoristiti. Vrtite se tu po forumu tješeći se kako niste jedini ispušili novac na burzi. Mnogi od članova su ko mala djeca, a znamo da burza nije za njih. Ne samo da spamate ovaj forum nego ćete otjerati i nas koji volimo pročitati pokoji dobar komentar od pametnih ljudi, ali i njih ste većinu otjerali. Imate tamo business.hr pa se iživljavajte tamo, tamo vas ionako nitko neće moderirati

Mrzim biti u pravu i molio bih onoga koji mi je jučer zbrisao post da ga u orginalu vrati natrag … ne da mi se ponovo pisati.

Hvala [thumbsup]

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA

Ne bojte se ljudi, ima Atlantska love ko šodera. Dividende su isplačivane po 50kn a zarada po dionici je bila daleko veća. Sad je prilika pametnim da kupe ili dokupe.
Kina je uzela rudnike u Afričkim zemljama u koncesiju na dugi period, Indiji i ostalim "tsunami" zemljama se sada događa kao kini prije par godina. Potreba za brodskim prostorom će rasti, a ovaj pad je bio tek odraz sranja u Americi.
Mislim da će ovaj pad vrijednosti dionica u budučnosti imati pozitivan predznak, hoču reći da pravi dioničari bi trebali dobro poznavati tržište i firme u koje ulažu. U hrvatskoj majne više svi imaju neke dionice, čistaćice u firmama, branitelji, penzići koji blage veze nemaju s trgovanjem. Sada če svi oni prodavati u panici, a to će iskoristiti veliki i pametni da pokupuju. bogati će biti još bojatji a siromašni još siromašniji.
Vjerujem da će se stanje na tržištu oporaviti brže nego mislimo.

I noga u guzicu je korak naprijed



čestitke jučerašnjim kupcima

Samo da ne budu današnji prodavači.
[/quote]

Ne nebudu samo malo….jok …

kako će danas ekipa novoselca i ostalih dragih nam managera danas izlupati atpl do ispod 700
zato im ne bi sad davao prilike da kupujem od njih kaj su juče natrpali

mislim da bi na nasoj jadnoj burzi imalo posla i za policiju a ne samo za hanfu

Postanite Eu-robovi

Pa:

 Jel su Kinezi i Brazilci već dogovorili cijenu rudače?
 Da li je već završena kreditna kriza u US?
 Jel BDI raste?

Onda zašto mi rastemo sa malim prometima? Tehnička korekcija ili nešto drugo….????

Zagrebačka burza
Brodari i Ina najveći gubitnici dana

Iako se ujutro činilo da će Crobex skliznuti ispod psihološke granice od 2.000 bodova, snažnije trgovanje tijekom dana ublažilo je početni minus, tako da je dan završen sa srozavanjem indeksa za ‘samo’ 4,97 posto. Uz brodare, najveći pad cijene zabilježila je dionica Ine, koja je potonula do zaključnih 2.025 kuna.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

šef prodo ledo pa lovi atpl [lol]

Bez brige, kratkotrajan plus…

Za pretpostaviti je daljnji pad BDI-a…vidjet ćemo kasnije

Još uvijek pratimo trend u svijetu…malo gore, puno dolje

bravo

na nama je koliko će dugo trajati rast cijene,ja sam svoje spremio u ormarić,a ključ sam izgubio,i ne mogu ga naći…rekao sam jučer da je panika najbolji prijatelj investitoru,tko zna,hoćemo li ikad više imati takvu priliku…tj paniku,mislim da nećemo,bar ne na ovim razinama između 650-700 kn..

New Report

Close