ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://business.hr/Default2.aspx?Art…d0&ref=lastadd

I noga u guzicu je korak naprijed




novi sam u atlantskoj (po ovim najnižim cijenama) pa me zanima isplaćuju li kakvu dividendu??

Čuj ak si tolko ljen takve informacije sam pronać onda se bolje ovog ostavi ili nemoj niš
pisat na forumu da nam ne dižeš tlak dodatno….
[/quote]

Wellcome, dividenda će biti između 20 i 35 dolara, sve ispod toga ili iznad bi me razočaralo ili ugodno iznenadilo. Rast dolara nam odgovara u ovom slučaju.
[/quote]

Koliko je sigurno da će dividinde uopće biti. Naime, kap.Jerković je u prošlotjednom interview-u izjavio da je sreća za kompaniju Atlalntska plovidba dd to što je krizu dočekala sa puno casha na računu. Po toj izjavi sumnjam da će se uprava libiti da rasipa novac na dividendu i time dodatno ugrozi likvidnost kompanije. Naravno odluka o isplati dividende za ovu godinu donosi se na Glavnoj skupštini dogodine a ATPL ima puno dioničara i dijiničara pa će uprava možda ipak biti primorana odrešiti kesu.

Ich Boss, Du nix

vjerovatno ste već obradili to, al sam propustio…ko je na kraju pokupio onih 30 mil kn od pretprošlog petka i desetke ostalih dana?





novi sam u atlantskoj (po ovim najnižim cijenama) pa me zanima isplaćuju li kakvu dividendu??

Čuj ak si tolko ljen takve informacije sam pronać onda se bolje ovog ostavi ili nemoj niš
pisat na forumu da nam ne dižeš tlak dodatno….
[/quote]

Wellcome, dividenda će biti između 20 i 35 dolara, sve ispod toga ili iznad bi me razočaralo ili ugodno iznenadilo. Rast dolara nam odgovara u ovom slučaju.
[/quote]

Koliko je sigurno da će dividinde uopće biti. Naime, kap.Jerković je u prošlotjednom interview-u izjavio da je sreća za kompaniju Atlalntska plovidba dd to što je krizu dočekala sa puno casha na računu. Po toj izjavi sumnjam da će se uprava libiti da rasipa novac na dividendu i time dodatno ugrozi likvidnost kompanije. Naravno odluka o isplati dividende za ovu godinu donosi se na Glavnoj skupštini dogodine a ATPL ima puno dioničara i dijiničara pa će uprava možda ipak biti primorana odrešiti kesu.
[/quote]
[cry] Mali ponovno kupuju a veliki se istresaju . [bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Vidim nitko se ne usudi radi jedinica, no posto mene boli nekaj za ocjene ja cu se usuditi:

Bulkindeksen Baltic Dry-indeksen faller nye 54 poeng til 1.048 poeng. Det tilsvarer 4,9 prosent.

Capesize-segmentet er ned 48 poeng til 1.456 poeng, mens Panamax-segmentet faller 50 poeng til 871 poeng.

Supramax-indeksen er ned 49 poeng til 768 poeng, mens Handysize-indeksen faller 36 poeng til 419 poeng.

Baltic Dry-indeksen nådde rekordnivået 11.793 poeng 21. mai i år. Det betyr at ratene har stupt 91 prosent fra toppen.

A ovako to grafički izgleda za one koji ne razumiju švedski

Ich Boss, Du nix


Tek će se vidjeti utjecaji recesije u nadolazećim kvartalima, posebno u 2009g. Atlanska uz prijevoz tereta ima Hotelski i avio business koji su više nego izloženi u vrijeme recesije, Njemačka je već u recesiji…
Američki profesor ekonomije Nouriel Roubini, koji je sadašnju financijsku krizu predvidio 2006.,
izjavio da će Sjedinjene Američke Države pretrpjeti najtežu recesiju u zadnjih 40 g,
a rast na burzama dionica će se "ugasiti"..,a da ne spominjemo pojavu kako Banke trenutno ne žele kreditirati brodarski sektor

zanimljiv taj rubinji.. uvijek isto tupi..

ja vise vjerujem sorosu koji je rekao kako market raste i u vrijeme recesije cim se nadje dno..

sad samo treba pogoditi di je dno…

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Očito ti je itekako stalo da ne dobiješ jedinicu.. inaće ne bi pisao tim nekim čudnim jezikom.. 😉

Ne pišem ja tak neg ovi Vaš link. A kome treba prijevod nek ode na Vaš link

ako ovo nije dno , onda je blizu

Koliko je sigurno da će dividinde uopće biti. Naime, kap.Jerković je u prošlotjednom interview-u izjavio da je sreća za kompaniju Atlalntska plovidba dd to što je krizu dočekala sa puno casha na računu. Po toj izjavi sumnjam da će se uprava libiti da rasipa novac na dividendu i time dodatno ugrozi likvidnost kompanije. Naravno odluka o isplati dividende za ovu godinu donosi se na Glavnoj skupštini dogodine a ATPL ima puno dioničara i dijiničara pa će uprava možda ipak biti primorana odrešiti kesu.

ništa nije sigurno, ali daleko je ljeto i ako u doba održavanja glavne skupštine stanje na dry marketu bude i dalje kao danas pitanjima dividende više se ionako nitko neće baviti nego likvidacijama velikih svjetskih firmi. ako vozarine ostanu ovakve do ljeta vjerojatno ćemo do tada već imati borbe radnika i policije na ulicama u cijeloj europi a možda usput i koji veći rat jer to će značiti da su se svuda ugasile peći, isključili motori i pogasila svjetla.

dakle pitanje o visini dividende je zapravo pitanje o tome koliko ćemo se do tada oporaviti i kojom brzinom (ili sporošću).


ako ovo nije dno , onda je blizu

takvih postova je bilo kad je Crobex bio na 4200 bodova….

na 4300 sve prodajem...



Očito ti je itekako stalo da ne dobiješ jedinicu.. inaće ne bi pisao tim nekim čudnim jezikom.. 😉

Ne pišem ja tak neg ovi Vaš link. A kome treba prijevod nek ode na Vaš link
[/quote]

Bila je šala, viš gore 😉
Bolje ne prevodit.. 😉



ako ovo nije dno , onda je blizu

takvih postova je bilo kad je Crobex bio na 4200 bodova….
[/quote]
Točno,ali sada je dosta bliže.

IMT?

New Report

Close