ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 11:54
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,44
22.477
464
48,30
48,80
-0,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ovdje upišite svoj komentar…

…..dan

-Iako ovaj tjedan više nismo kolege …. , još smo prijatelji ….. [smiley]

-Nakon izjava stanovitog Jerkovića , izašao ….. , ali za utjehu njemu , napustio
sam i slatkoriječivog Juru prije koji dan …. [smiley]

-Novac je (kao uostalom i SEX )….., precjenjena kategorija ….
…to vam kaže netko , tko je imao par (zakonitih) žena ….. (i više nezakonitih)… [smiley]

Ah da …. , nekada sam imao i novaca ….. [smiley]

…. vjerujte , ne isplati se živcirati oko tih stvari ….. , ovo ionako nije posao za
sirotinju (oni ne kupuju dionice) , a vi ćete se već nekako dočekati na noge ….. [smiley]

.Dr M Wagner


Moja procjena : još 12 dana sranja i gotovo, tj. dok Ameri ne izaberu novog predsjednika. Uopće nije bitno koga. Samo da se skine ta točka s dnevnog reda. A onda sport i glazba do razina do crobex cca 3300. A nakon toga svako prema zaslugama. kolko ćemo do tad još potonuti… nemam pojma. Možda puno, a možda ništa. Ljudi u ovim abnormalnim okolnostima jednostavno ne mogu razmišljati više nego dva dana unaprijed, jer je jedino pitanje koliko će pasti sutra? To je jedino o čemu ljudi u pozicijama (neki, ne svi) sada razmišljaju. I da li je pametnije sada prodati jer će sutra sigurno biti 10% jeftinije.Ne mogu reći da nije opravdano. I tako spirala iz dana u dan. Nešto se mora dogoditi da se ti isti otrijezne i da tom događaju pridaju neku važnost iako važnosti zapravo nema. Svi bulje u amere, dezorjentirani ko obezglavljene kokoši.Oni koji su sad hrabri i po mogućnosti imaju slobodnog novca bit će već za nekoliko godina milijuneri ( a malo je onih koji zadovoljavaju oba uvjeta, jer da ih je puno onda bi svi bili bogati.)

Djelomično podržavam tvoju prognozu , al samo kratkoročno, tj. mislim da će nakratko sve uzletiti i možda crobex ulovi nekih + 30%, a onda opet oštro dole i to bu trajalo po meni još cca 1 do 2 godine
a podržavam razmišljanje o ulazima u neke dionice na ovim razinama i nadam se gore navedenom ishodu [wink]


…..dan

-Iako ovaj tjedan više nismo kolege …. , još smo prijatelji ….. [smiley]

-Nakon izjava stanovitog Jerkovića , izašao ….. , ali za utjehu njemu , napustio
sam i slatkoriječivog Juru prije koji dan …. [smiley]

-Novac je (kao uostalom i SEX )….., precjenjena kategorija ….
…to vam kaže netko , tko je imao par (zakonitih) žena ….. (i više nezakonitih)… [smiley]

Ah da …. , nekada sam imao i novaca ….. [smiley]

…. vjerujte , ne isplati se živcirati oko tih stvari ….. , ovo ionako nije posao za
sirotinju (oni ne kupuju dionice) , a vi ćete se već nekako dočekati na noge ….. [smiley]

.Dr M Wagner

doktore, zivot i zene treba uzivati.. kada ja dodjem onda je bolje prisjecati se boljih dana nego misliti na minuse u portfelju..

Msc. Armagedon

BUUUUUMMM


ono sto jest sigurno,to je da se igraci,oni veliki nisu ukljucili u igru.Cekaju stabilizaciju,na visljim ili na nizim razinama,bitno nije,bitno je samo to da nece ulaziti u ovakav uragan .

Veliki igrači su su bili uključeni … i to onaj dan prošli tjedan kad je promet bio 30ak mil ,IMHO.

Djelomično podržavam tvoju prognozu , al samo kratkoročno, tj. mislim da će nakratko sve uzletiti i možda crobex ulovi nekih + 30%, a onda opet oštro dole i to bu trajalo po meni još cca 1 do 2 godine
a podržavam razmišljanje o ulazima u neke dionice na ovim razinama i nadam se gore navedenom ishodu

Anonimno, 24.10.2008. u 17:19
po ovom izracunu kako smo krenuli ..u dva dana 30% up pa tjedan dana 50%down kako je krenulo ..za 5 tjedana je sve na nuli. a di je 1-2 god….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


ono sto jest sigurno,to je da se igraci,oni veliki nisu ukljucili u igru.Cekaju stabilizaciju,na visljim ili na nizim razinama,bitno nije,bitno je samo to da nece ulaziti u ovakav uragan .

pa što ste čovjeka iskolčili, dobro zbori

IMT?

Slučajno sam naišao:

24.10
LIBERTAS
Ship Name LIBERTAS
DWT 74,930
Built 2007
Flag CRT
Draft 14,20
TCT 74,930 07 22-23/10 USD 11,000 DAILY VIA NOUAHIBOU SINOCHART

No respect


Dragi fondovi , nadam se da će vam i ove povoljne kupnje ispasti preskupe , tj. od srca vam želim 1kn po dionici , bez izglednog oporavka.
To su samo želje dekintiranog malog dioničara , a stvarnost je da mi idući tjedan stiže 800kkn , pa molim da mi pričuvate malo trenutno stanje.

U maco [thumbsup] kako je krenulao, za te pare preuzimaš na ZSE. Dobro razmisli šta vrijedi kupiti. I kad preuzmeš… daj pls napravi neke rošade u upravama. Preporučam se za nekog direktora, to još nisam bio a baš mislim da bi to dobro radio [cool]

I'LL BE BACK

A sada malo šale iliti crnog humora:

Što to visoko leti kad se dobro napumpa i nisko pada kad se brzo ispuše, a nije balon?

Dionica Atlantske plovidbe

Tko se ujutro vozi u vlaku, u podne u space shuttle-u, a navečer ide kući pješke šepajući?

Dioničar Atlantske plovidbe

Koja je razlika između rasta BDI-a i rasta one stvari?

Za onu stvar je još uvijek većina sigurna da može rasti baš onda kada dobije pravi poticaj.

New Report

Close