ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 14:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ide ATPL na prvi target ( 720 kn) još danas…..

[bye]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Evo marginaši ovak to izgleda kad se mora prodat….

samo što ’97 nije bilo mirovinskih fondova niti toliko novca s kojim se trgovalo
istina je da kad nestane bida i počnu pucketat margini i počne ekipa izlazit iz fondova sve ide u bananu. zašto?
zato što kad moraju prodat prodaju likvidne, pa kad netko odluči da mu je recimo nakon tri dana pada ATPL povoljna za ulaz, da nalog za prodaju opet neke likvidne po bidu, recimo INGR koja tad krene dolje. I nakon takvih dva tri tjedna imate ono što imate danas.
I što mislite koliko fondova će svoj portfelj predat novoosnovanom fondu za stabilizaciju tržišta za smješnu lovu?

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka

baaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmmmm
ovo gore puknulo na atpl nego jučer kad ubi jadnog Ivu Pukanica

nemojte ljjudi vise togledati
to sve manageri vama mozak unistavaju

bit ce bolje

Postanite Eu-robovi

Moja procjena : još 12 dana sranja i gotovo, tj. dok Ameri ne izaberu novog predsjednika. Uopće nije bitno koga. Samo da se skine ta točka s dnevnog reda. A onda sport i glazba do razina do crobex cca 3300. A nakon toga svako prema zaslugama. kolko ćemo do tad još potonuti… nemam pojma. Možda puno, a možda ništa. Ljudi u ovim abnormalnim okolnostima jednostavno ne mogu razmišljati više nego dva dana unaprijed, jer je jedino pitanje koliko će pasti sutra? To je jedino o čemu ljudi u pozicijama (neki, ne svi) sada razmišljaju. I da li je pametnije sada prodati jer će sutra sigurno biti 10% jeftinije.Ne mogu reći da nije opravdano. I tako spirala iz dana u dan. Nešto se mora dogoditi da se ti isti otrijezne i da tom događaju pridaju neku važnost iako važnosti zapravo nema. Svi bulje u amere, dezorjentirani ko obezglavljene kokoši.Oni koji su sad hrabri i po mogućnosti imaju slobodnog novca bit će već za nekoliko godina milijuneri ( a malo je onih koji zadovoljavaju oba uvjeta, jer da ih je puno onda bi svi bili bogati.)

I'LL BE BACK

ono sto jest sigurno,to je da se igraci,oni veliki nisu ukljucili u igru.Cekaju stabilizaciju,na visljim ili na nizim razinama,bitno nije,bitno je samo to da nece ulaziti u ovakav uragan .

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER


Moja procjena : još 12 dana sranja i gotovo, tj. dok Ameri ne izaberu novog predsjednika. Uopće nije bitno koga. Samo da se skine ta točka s dnevnog reda. A onda sport i glazba do razina do crobex cca 3300. A nakon toga svako prema zaslugama. kolko ćemo do tad još potonuti… nemam pojma. Možda puno, a možda ništa. Ljudi u ovim abnormalnim okolnostima jednostavno ne mogu razmišljati više nego dva dana unaprijed, jer je jedino pitanje koliko će pasti sutra? To je jedino o čemu ljudi u pozicijama (neki, ne svi) sada razmišljaju. I da li je pametnije sada prodati jer će sutra sigurno biti 10% jeftinije.Ne mogu reći da nije opravdano. I tako spirala iz dana u dan. Nešto se mora dogoditi da se ti isti otrijezne i da tom događaju pridaju neku važnost iako važnosti zapravo nema. Svi bulje u amere, dezorjentirani ko obezglavljene kokoši.Oni koji su sad hrabri i po mogućnosti imaju slobodnog novca bit će već za nekoliko godina milijuneri ( a malo je onih koji zadovoljavaju oba uvjeta, jer da ih je puno onda bi svi bili bogati.)

Djelomično podržavam tvoju prognozu , al samo kratkoročno, tj. mislim da će nakratko sve uzletiti i možda crobex ulovi nekih + 30%, a onda opet oštro dole i to bu trajalo po meni još cca 1 do 2 godine
a podržavam razmišljanje o ulazima u neke dionice na ovim razinama i nadam se gore navedenom ishodu [wink]


bdi-neko sappy??

Ne pratim ti ja bdi i slične stvari, nema smisla kad je ovakvo stanje na monitoru, provalija brate….

Ja sam živu glavu jedva izvukao jučer (utopio sve – prosjek blizu 1000) i od sada pirim i na hladno, pijuckam pelinkovac i fis-colu jer za jeger-coca-colu baš i nemam…,
…ali ATPL van margina još nisam prodavao i neću…, čekam još malo da se spuca…, šala…ili nije…

Hvala kolegama traktoru, bešitji2, media i Barbosi na riječima utjehe koje sam primio na private…, uvijek može biti gore, ……auuu bogati jadikujem i zahvaljujem ko da sam nekoga zauvijek izgubio…

Pozdrav svima i dr’šte se…, no kakvo je stanje na ZSE i u ZG nastupilo samo nas ovo može spasiti…

Dragi fondovi , nadam se da će vam i ove povoljne kupnje ispasti preskupe , tj. od srca vam želim 1kn po dionici , bez izglednog oporavka.
To su samo želje dekintiranog malog dioničara , a stvarnost je da mi idući tjedan stiže 800kkn , pa molim da mi pričuvate malo trenutno stanje.


Ide ATPL na prvi target ( 720 kn) još danas…..

[bye]


[bye] Puno je izglednije 690,00 kuna. [cry] [bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

sad se bitka bije možda predzadnja, ali promet je velik u odnosu na cijenu, ja sam pobio 10 protivničkih eto sad na 772, čisto da isprobam novu pušku

no sikiriki ljudi. vikend je pred vratima. zaboravite crobex, atpl i razne druge…..
ne obazirite se previše ni na amerikance. oni će se već nekako za sebe pobrinuti…

mozak na pašu i dobru zabavu za vikend, a onda u nove radne pobjede!

Pozdrav svima koliko vas ima, uživajte!

Money, so they say, is the root of all evil today...

New Report

Close