ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 10:42
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,55
15.246
314
48,30
48,80
-0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Neki pametnjakovic me kolci,jer taj pametnjakovic napravio procjenu korelaciji bdi-atpl od kada je atpl na trzistu,dali je uzeo u obzir,zaradu koju atpl ima zadnju godinu,povecanje flote,sto avio sto brodarske,renoviranje hotela…atpl je jeftina i bad bdi-a od jos 10-20%,nema realne osnove da dalje rusi cijenu,usotalom atpl je sklopila dosta ugovora u vrijeme visokog bdi-a

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

@Dakladd
evo 100 da dignem prosjek.
inace…slazem se stobom u zadnjem postu

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Sada je najbolje usidriti brodove, dati cijeloj posadi odmor i minimalac…………. Nego gubiti novac….. i čekati promjenu trenda, to se odnosi samo na brodove koje nemaju fixne ugovore……

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Neki pametnjakovic me kolci,jer taj pametnjakovic napravio procjenu korelaciji bdi-atpl od kada je atpl na trzistu,dali je uzeo u obzir,zaradu koju atpl ima zadnju godinu,povecanje flote,sto avio sto brodarske,renoviranje hotela…atpl je jeftina i bad bdi-a od jos 10-20%,nema realne osnove da dalje rusi cijenu,usotalom atpl je sklopila dosta ugovora u vrijeme visokog bdi-a

Kolega, cijena pada zbog poslovanja ATPL-a u budućnosti a ne zarađenog casha u prošlosti. 95% pokazatelja budućeg poslovanja je loše. To kaj se ima nekaj love u rezervi onih je 5% dobrih razloga da vjerujemo da će firma plutat još neko vrijeme i da možemo biti optimisti da će jednog dana i oporavak.
No, da je u ovoj situaciji zaron na 499 kuna realan – realan je.

Tri su uvjeta potrebna da bi čovjek bio sretan: biti budala, egoist i zdrav; Ali, ako vam nedostaje prvi, sve je izgubljeno!

hete ga:

Baltic Dry Index (BDI) -72 1149
Rates BCI
(Cape index)
BPI
(Panamax index)
BSI
(Supramax index)
INDEX 1525
-47
966
-32
881
-94

SPOT 4 TCE AVG (USD) 8664
-391
7751
-259
9216 -976

YESTERDAY (USD) 9055
8010
10192

YEAR AGO (USD) 182829
91975 72054

Ich Boss, Du nix

Sada je najbolje usidriti brodove, dati cijeloj posadi odmor i minimalac…………. Nego gubiti novac….. i čekati promjenu trenda, to se odnosi samo na brodove koje nemaju fixne ugovore……


sad je najbolje nemati ATPL ali šta sad ako je već imamo – ja sam još dokupio !
ide li na 500-600 ili ne opet ću dok imam love…




I ovdje psihic udjelio cijelom redu sjedi jedan. Kako si mene zaobisao? Please popravi jer zelim biti u drustvu sa normalnim osobama.

Aj ljudi ja se malo našalio da razbijem ove tmurne oblake…..kaj se tiče ocjena nisam
do sad nikad nijedne dao na forumu….tak da nebi bilo svaćeno da sam ja taj psiho….
[/quote]
Bajka dobar. Ma ima jedan psihic i drago mi je da to nisi ti. [thumbsup]
[/quote]

Pošto sam odustao od apsorbiranja komentara vezanih uz atlansku i iznošenja istih, pošto ovdje imaju mnogi koji o brodarstvu znaju više manje sve a i onih koji nemaju veze, ušao sam u rat sa "psihićem" pa sam većini ošećenih od strane spomenutog podijelio stotke.
[thumbsup]

Pozdrav i mirno more

[cool]




I ovdje psihic udjelio cijelom redu sjedi jedan. Kako si mene zaobisao? Please popravi jer zelim biti u drustvu sa normalnim osobama.

Aj ljudi ja se malo našalio da razbijem ove tmurne oblake…..kaj se tiče ocjena nisam
do sad nikad nijedne dao na forumu….tak da nebi bilo svaćeno da sam ja taj psiho….
[/quote]
Bajka dobar. Ma ima jedan psihic i drago mi je da to nisi ti. [thumbsup]
[/quote]

Pošto sam odustao od apsorbiranja komentara vezanih uz atlansku i iznošenja istih, pošto ovdje imaju mnogi koji o brodarstvu znaju više manje sve a i onih koji nemaju veze, ušao sam u rat sa "psihićem" pa sam većini oštećenih od strane spomenutog podijelio stotke.
[thumbsup]

Pozdrav i mirno more

[cool]

Sada je najbolje usidriti brodove, dati cijeloj posadi odmor i minimalac

nema đabe …

Gooooomila skrivenih na kupnji ATPL, ali mislim da više nikakve vijesti ne mogu pomoći ovoj dionici.

Na gubitku sam tolikom da ne želim uopće znati.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"



Neki pametnjakovic me kolci,jer taj pametnjakovic napravio procjenu korelaciji bdi-atpl od kada je atpl na trzistu,dali je uzeo u obzir,zaradu koju atpl ima zadnju godinu,povecanje flote,sto avio sto brodarske,renoviranje hotela…atpl je jeftina i bad bdi-a od jos 10-20%,nema realne osnove da dalje rusi cijenu,usotalom atpl je sklopila dosta ugovora u vrijeme visokog bdi-a

Kolega, cijena pada zbog poslovanja ATPL-a u budućnosti a ne zarađenog casha u prošlosti. 95% pokazatelja budućeg poslovanja je loše. To kaj se ima nekaj love u rezervi onih je 5% dobrih razloga da vjerujemo da će firma plutat još neko vrijeme i da možemo biti optimisti da će jednog dana i oporavak.
No, da je u ovoj situaciji zaron na 499 kuna realan – realan je.
[/quote]
Glupost,
Vasom logikom bi u vrijeme rpada bdi-a cijena trebala ici gore,jer se ocekuje oporavk(nece nestat brodara,ni ovog sektora,niti ce propast)a kada indexi rastu,cijena bi trebala padati,jer kada tada ce korekcija usljediti.

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

dakladd evo jedna 100-ak

New Report

Close