ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 16:48
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ovdje upišite svoj komentar…

Još Atlanska ni propala dok mi živimo…..

LEAVE THE WORLD BEHINED

Rasprodo sav atpl sa -40% ….

Tekmane, sjećam se da si napisao da ćeš prvo prodati svoje dionice pa onda najaviti ovakav obrat u brodskom sektoru.

Ja sam iz brodara izašao dosta visoko (upravo što ne znam ništa o ovom sektoru) i nisam pratio više teme toliko pozorno.

E sad mene zanima: jesi li ti uspio na vrijeme prepoznati ovo što se događa i što dalje …

Ja osobno, ne bih preporučio kupnju, jer mislim da će to ići još dobrano dolje … ne samo zbog krize na tržištu, već i zbog fundamentalnih razloga i cikličnosti ove grane.

posebna napomena za sakaia: ovo nije druk i usporedba s iNDG … nikada nisam imao, a vjerujem da niti ne ću imati ATPL … a JDPL sam prodao na 600,00 kn …

I love the Smell of Profits in the Morning

Nešto kasno ide deblokada:

http://www.zse.hr/default.aspx?id=22249

LEAVE THE WORLD BEHINED


Ovdje upišite svoj komentar…

NIJE MI BOJA BAŠ POGOĐENA! LOL


Nešto kasno ide deblokada:

http://www.zse.hr/default.aspx?id=22249

To je od jučer


Ovdje upišite svoj komentar…

jedan laički komentar…dokaz da rade dosta čvrsto, kad se nije brod "prepolovo" [thumbsup]



Nešto kasno ide deblokada:

http://www.zse.hr/default.aspx?id=22249

To je od jučer

[/quote]

UPS.. kasno palim!!!

LEAVE THE WORLD BEHINED


Ponekad jedna slika kaze vise nego tisucu rijeci. Koliko li cu keceva fasovat??? [cry]

Imam ATPL!


Slika je preuzeta cca 140 puta u 5 minuta. I gle cuda. Ni jednog komentara osim stotke na kojoj zahvaljujem. Svi ste sigurno pogledali naslov koji je za infarkt. Nije uobicajeno komentirati svoj post ali nema mi druge. Pogledajte malo svjeze zakljucke panamaxa. Krecu se od 12-17000. Po tome jos nije katastrofa i brodovi plove sa zaradom. Ovo sta je zakljucen ispod 10000 su rage od 30+ godina ili repositioning. Na poziciji Kine bas i nema posla za panamaxe osim nesto garbuna iz Indonezije. Znaci disemo. Ovo poprilicno korespondira sa TC na stranici DRYS gdje objavljuju BDI i marker report.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"



Ponekad jedna slika kaze vise nego tisucu rijeci. Koliko li cu keceva fasovat??? [cry]

Imam ATPL!

ali bi rado snizio prosjek ulaza [lol]
[/quote]
A kad sam ja to krio? Na tome radim konstantno. [tongue]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

@Techman
članak neću komentirati jer mi je i onako već slabo od cjelokupne situacije…
ali slike porinuća su mrak! Nasmijao sam se do suza!


Tekmane, sjećam se da si napisao da ćeš prvo prodati svoje dionice pa onda najaviti ovakav obrat u brodskom sektoru.

Ja sam iz brodara izašao dosta visoko (upravo što ne znam ništa o ovom sektoru) i nisam pratio više teme toliko pozorno.

E sad mene zanima: jesi li ti uspio na vrijeme prepoznati ovo što se događa i što dalje …

Ja osobno, ne bih preporučio kupnju, jer mislim da će to ići još dobrano dolje … ne samo zbog krize na tržištu, već i zbog fundamentalnih razloga i cikličnosti ove grane.

posebna napomena za sakaia: ovo nije druk i usporedba s iNDG … nikada nisam imao, a vjerujem da niti ne ću imati ATPL … a JDPL sam prodao na 600,00 kn …


U pravu si. Sad bi se mogao pravit pametan i kazat kako sam ja krizu predvidio i kapitalizirao ali na zalost nisam. Na nju sam stalno upozoravao u svojim postovima ali dosla je sa strane gdje je nisam ocekivao (krediti, krediti) i brale zatekla me. Sad radim konstantno na smanjenju ulaza (kupi, prodaj, surfaj) i na nesto duzi rok ocekujem da cu ovu krizu ipak kapitalizirati. Puno vise dionica za malo vise novaca.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

New Report

Close