ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 11:41
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ne brini se, ima nas sa puno većim ulazom

a vezano uz nestanak pojedinih forumaša meni je osobno žao zbog toga, jer sam mogao dobiti kvalitetne informacije o brodarskom sektoru i ponešto naučiti…
kao što mi je žao što se ova, nekad kvalitetna tema pretvara u obični druk-fest




dosta je ljudi dalo ATPL pod margin i do sada ih nije zakačilo, ali sad je ATPL stvarno gadno pala. Što mislite, oće biti problema sutra na otvaranju i kasnije s margin callovima na ovoj dionici?

danas je po mojim saznanjima bilo 8 mil kn ATPL pod marginima
…sutra je novi dan ….klanja….i ovak mozemo do 0.
nema tu pomoci ak Rohatinski nekaj ne napravi…jer ce se taman zatvarati 1 marginasi…a otvorit ce se drugi…kad se drugi zatvori ide treci…i tu nema kraja…
uzas…nisam mislio da mozemo ovak nisko…
pa kvragu jos malo cu ja biti na 50 % vrijednosti ATPL…a ulaz mi je 15nesto0
Uzas…teba se sad drzat
[/quote]

Pitao sam brokera da uletim danas na 1000 kn, rekao je – ni u ludilu jer će sutra i preksutra tek početi divljački okidati margin callovi po ATPL i to nitko neće moći braniti. Rekao je da prvi nalog stavim na 800 kn, a ostale na 700 i 650. Ne vjeujem da će baš tolko pasti, ali do sada me dobro savjetovao pa ću poslušat.
[/quote]

Od kad su brokeri kod nas investicijski savjetnici – kao prvo nemaju ovlaštenje za to i svakim takvim svojim ”savjetom” direktno krše ZTVP što HANFA oštro sankcionira. Pamet u glavu [shocked]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.




dosta je ljudi dalo ATPL pod margin i do sada ih nije zakačilo, ali sad je ATPL stvarno gadno pala. Što mislite, oće biti problema sutra na otvaranju i kasnije s margin callovima na ovoj dionici?

danas je po mojim saznanjima bilo 8 mil kn ATPL pod marginima
…sutra je novi dan ….klanja….i ovak mozemo do 0.
nema tu pomoci ak Rohatinski nekaj ne napravi…jer ce se taman zatvarati 1 marginasi…a otvorit ce se drugi…kad se drugi zatvori ide treci…i tu nema kraja…
uzas…nisam mislio da mozemo ovak nisko…
pa kvragu jos malo cu ja biti na 50 % vrijednosti ATPL…a ulaz mi je 15nesto0
Uzas…teba se sad drzat
[/quote]

Pitao sam brokera da uletim danas na 1000 kn, rekao je – ni u ludilu jer će sutra i preksutra tek početi divljački okidati margin callovi po ATPL i to nitko neće moći braniti. Rekao je da prvi nalog stavim na 800 kn, a ostale na 700 i 650. Ne vjeujem da će baš tolko pasti, ali do sada me dobro savjetovao pa ću poslušat.
[/quote]
broker te ne smije savjetovati sto da kupis….[smiley]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Jel se meni netko još smije kad kažem atlantska na 500 ?

Ne moraš se naslađivati…previše je tuge ovdje..

ne brini se, ima nas sa puno većim ulazom

a vezano uz nestanak pojedinih forumaša meni je osobno žao zbog toga, jer sam mogao dobiti kvalitetne informacije o brodarskom sektoru i ponešto naučiti…
kao što mi je žao što se ova, nekad kvalitetna tema pretvara u obični druk-fest
Zadnja izmjena: james1 (22.10.2008. 17:41)

Anonimno, 22.10.2008. u 17:45
takvi su te navukli……na kupnu a pritom su ti prodavali…….prava info se placa..za sve ostalo tu je forum-citirano

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@inverter
piše li ovdje neko iz čistog altruizma? skoro svaki post ovdje je navlačenje, više ili manje suptilno

promašio si poantu mog posta





dosta je ljudi dalo ATPL pod margin i do sada ih nije zakačilo, ali sad je ATPL stvarno gadno pala. Što mislite, oće biti problema sutra na otvaranju i kasnije s margin callovima na ovoj dionici?

danas je po mojim saznanjima bilo 8 mil kn ATPL pod marginima
…sutra je novi dan ….klanja….i ovak mozemo do 0.
nema tu pomoci ak Rohatinski nekaj ne napravi…jer ce se taman zatvarati 1 marginasi…a otvorit ce se drugi…kad se drugi zatvori ide treci…i tu nema kraja…
uzas…nisam mislio da mozemo ovak nisko…
pa kvragu jos malo cu ja biti na 50 % vrijednosti ATPL…a ulaz mi je 15nesto0
Uzas…teba se sad drzat
[/quote]

Pitao sam brokera da uletim danas na 1000 kn, rekao je – ni u ludilu jer će sutra i preksutra tek početi divljački okidati margin callovi po ATPL i to nitko neće moći braniti. Rekao je da prvi nalog stavim na 800 kn, a ostale na 700 i 650. Ne vjeujem da će baš tolko pasti, ali do sada me dobro savjetovao pa ću poslušat.
[/quote]

ne druka se tako……prejeftino je….pa nisu ti ovdje bas takve ovce….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Pozdrav inverter,
na ovaj druk neznam da li si mislio na mene.Želim samo reć da sam kupovao po 2800 značajne količine a kupujem i danas isto tako(nisam daytrader). Nisam prodavao niti ću u skorije vrijeme kako izgleda,
no ono što sam samo htio reć da trgovanje na marketu ne funkcionira kupio sam… rekli su mi…. popušio sam…
Ne kažem da neće još ići dole ali da su stvarno napravili masakr jesu.Ja kupujem radi fundamenata i mislim da će prije ili kasnije doći na svoje. Situacija u Kini se jednostavno mora vratiti u normalu pa neće valjda svijet stati a ako stane onda mi dionice i onako neće trebati.

pozdrav!

LEAVE THE WORLD BEHINED

ne brini se, ima nas sa puno većim ulazom

a vezano uz nestanak pojedinih forumaša meni je osobno žao zbog toga, jer sam mogao dobiti kvalitetne informacije o brodarskom sektoru i ponešto naučiti…
kao što mi je žao što se ova, nekad kvalitetna tema pretvara u obični druk-fest
Zadnja izmjena: james1 (22.10.2008. 17:41)

Anonimno, 22.10.2008. u 18:00
imas pravo citanje izmedju redaka…..svakom dukeru pobjegne nesto…. [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@media,zasto se osjecas prozvan..?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Ovo još nisam vidio, a imao sam i dionice EIG-a nekad davno…

Ja AIG,tak da sam vidio

[/quote]
Ja sam tek uša u AIG (2,25$),da spasi (ako Bog da) što se spasiti može,jerbo,kad čitaš hr.novine,brodari su gotovi.Njih neće spasit naša država ka ča američka spašava AIG.
E kako bi lipo bilo sad past u komu,i probudit se za par godin,jerbo,ploviti se MORA.

(P)ostao san dugoročni dokupljivač

Auuu. Vjerovao sam u ATPL i kupovao ju stalno i smanjivao ulaz i dokupljivao i vjerovao u ovogodisnju dobit i… Ali nisam vjerova da ce okinuti za vrijednost za koju je okinuo recimo DRYS, dakle sa 131 $ na 16$ ili na oko 12% vrijednosti od ATH. No cini mi se da moja miljenica na tu vrijednost ipak doci sutra il u Ponedjeljak. I onda se treba nakrcati do guse jer je taj isti DRYs vec dobio 40% vrijednosti nazad a poznato mi je da ga ATPL slijedi sa odmakom od 1-2 tjedna.
Gldam i povijesne vrijednosti tog prokletog BDI indexa i taj je vec okinuo na skoro 12% svoje vrijednosti a i on mora krenut gore. Mislim da slijedi jos 2-3 dana pada a onda jednako strmoglav rast. To se mora odraziti i na cijenu dionica jer ne zaboravimo ATPL je i dalje krcata kesom

VIVA LA REVOLUCION !!!

New Report

Close