ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 21:40
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



interesantno, treba biti odblokirana u 15:59

gdje nađe taj info? neće li ipak biti blokirana do sutra?

[/quote]

i ja mislim da hoće ali bi zapravo trebala biti odblokirana najkasnije 2 sata poslije obustave trgovanja a to je 15:59.

odblokirat će je u 15 i 34

Izgubio si ili dobio na dionicama tek kad ih prodaš.

nemesis, a što je s nama koji ne pušimo? mi ćemo biti Turbo bogataši [bye] [sad]

dali netko moze dati podatak kolika je drys trz kap.te koliko ima dionica firma,te koja je nom.vrijednost.
hvala

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

DRYSHIPS INC.(NasdaqGS: DRYS)Last Trade: 22.69
Trade Time: Oct 21
Change: 0.00 (0.00%)
Prev Close: 22.69
Open: N/A
Bid: 21.14 x 300
Ask: 21.25 x 200
1y Target Est: 71.41
Day’s Range: N/A – N/A
52wk Range: 15.80 – 131.34
Volume: 19,340
Avg Vol (3m): 3,693,400
Market Cap: 988.13M
P/E (ttm): 1.12
EPS (ttm): 20.29
Div & Yield: 0.80 (3.20%)

Ode ovo u ponor iz kojeg nema više povratka čini mi se…….

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Evo malo bedare. Cijena u prošloj krizi brodara npr. 03.11.2003. 21,00 kn ili npr. ili ATH za 2004. na dan 10.12.2004. 529,00 kn.

Sve to stoji, no dionica je već 31.siječnja 2005. dosegla 900 kuna, znači u 14 mjeseci plus od app. 4500 %. To je sad nemoguće, no da će biti profita u troznamenkastim brojkicama kladio bi se. Neće baš sutra (jer idemo down) ali u periodu od max.5 godina sigurno.


Ode ovo u ponor iz kojeg nema više povratka čini mi se…….

..Povratka će SIGURNO biti…samo je vremenska distanca upitna. Sad bih rekao da oni kojima pare ne trebaju-ne prodaju, ali to već nekolicina nas govori mjesecima i vidi nas gdje smo sada…
Najbolje da se poklopim po ušima…. [undecid]


A je li ova negativna propagandna kampanja protiv brodara po HR medijima zadnjih dana, zapravo motivirana skorom prodajom brodogradilista?!

Ono, ako se hrvatska javnost uvjeri da brodarstvo (pa onda i brodogradilista, je li) u citavom svitu padaju dogogodisnju i duboku krizu, onda nece biti previse otpora prodaji i/ili zatavarnju skverova, izbjeci ce se evenutalno neugodna pitanja i politicke posljedice te prodaju, stovise Polancec, Sanader & Co. bi cak mogli ispasti spasitelji i ekonomski vizonari.

A to sto zbog negativnog PR malo padaju i dionice brodara na ZSE, ionako nikom ne smeta, dapace,
i ljudima u Upravama HR brodara i vlasnicima Fondova, odgovara da te dionice budu potcijenjene.


Kolega u naj boljoj maniri Maceka dok je bio glasnogovornik vlade. Dajte jedan suvisli parametar u korist brodara o kome bi mogli pisati. BDI? Pada. Kreditna kriza u Amera? Traje. Vozarine? Davno ih ne vidjesmo ovako nisko. Garancije banaka za pokrivanje tereta? Nema ih. Pregovori Kineza i rudara? Rovovska bitka.
Za sta bi se posten novinar mogao uhvatiti da napise nesto sta bi se vama svidilo?

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"





@gorgija

ljudi prodali.pogledajte koliki je pad od početka mjeseca.ja prodao zadnji mali dio 06.10.2008.
po 1750 kn sa gubitkom.

ha ha a vi koji pišete kao niste prodali. ljudi pa nemojte si baš tako skakati u usta, sve vam se vidi. briga mene hoćete li nekoga prepasti da stavi ask ispod 1000 ili ispod 900, ali bijedno vam je to.
[/quote]

Upravo tako Gorgija. A sto se mene tice Tech, ja sam prestao pisati davno, jos prije no sto sam prodao ATPL i to upravo zbog gomile infantilnih, iritirajucih i navlakackih postova. A to da ne pratim brodarski sektor, pratim. Samo, nema vise besplatnih informacija [tongue]
[/quote]

kod mene je druga situacija. Ja sam za shipping vezan profesionalno pa mi je pisanje nekako postalo dio radnog vremena.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

dosta je ljudi dalo ATPL pod margin i do sada ih nije zakačilo, ali sad je ATPL stvarno gadno pala. Što mislite, oće biti problema sutra na otvaranju i kasnije s margin callovima na ovoj dionici?

Već su je odblokirali!
Neeeeeeeeeeeee [bye]

New Report

Close