ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 17:24
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ajde da se i ja zahvalim i cestitam svima koji su nas informirali o novitetima pa i kolegi ententinisu iako mi je prije par dana digao tlak na 500[smiley2]

[b]JA SAM BIBER, MORAO SAM PROMJENITI NICK[/b]

Ova se dionica ne dira do početka 2009. godine…

evo me!

Na današnjem zatvaranju.

Nakon objave vijesti o novom brodu koji donosi dodatne rekordne prihode (77.000 USD na dan, oko 27 milijuna USD godišnje!!!), cijena je pred kraj trgovanja dala naznake za daljnji rast u sljedećem tjednu.

Ali baš i nije probila 4000,kako smo jučer najavili…
Možda idući tjedan “ispravi “grešku[smiley2]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]


Ali baš i nije probila 4000,kako smo jučer najavili… Možda idući tjedan “ispravi “grešku[smiley2]

kud vam se svima žuri preko 4000? kad bih mogao, ovu bih dionicu lancima vezao za ovu razinu još koja 2-3 tjedna.[smiley1]

Baltic Dry Index (BDI) +66 10798 http://www.dryships.com/index.cfm?get=report

A cijena nafte 90 $. Kad ovo počne padati evo nas na 2000 za tjedan dana. A znate li realnu cijenu po DCM metodi koju sam sinoć izračunao. 612 kuna.

E sad dok se kupuje za Upravu nema zime, a kad dođe korekcija ode………….

S poštovanjem

Karoje

[b]Nije bitno je li mačka crna ili bijela, bitno je da lovi miševe.[/b]


A cijena nafte 90 $. Kad ovo počne padati evo nas na 2000 za tjedan dana. A znate li realnu cijenu po DCM metodi koju sam sinoć izračunao. 612 kuna.

E sad dok se kupuje za Upravu nema zime, a kad dođe korekcija ode………….

S poštovanjem

Karoje

S obziirom da su Vase DCM metode izracuna do sada promasile cijene na apsolutno svakom topicu gdje sam imao prilike vidjeti Vase postove mozda je doslo vrijeme da se zapitate nije li Vam metoda, blago receno, totalno pogresna?

karoje, postujem tvoje misljenje, ali kako to da se nisi javljao na razinama od 3000 i upozoravao narod da ne kupuje dionice firme koja ce na kraju 2008 imati dobit od oko 1 000 000 000 Kn?

jel to opet slpf izlazi…..[smiley6]

Ostavit ću vas sa vijestima da je Predsjednik NR Kine najavio da će učetverostručiti BDP do 2020. godine,
očekuje se snažan gospodarski rast u svijetu i počeli su se osnivati investicijski fondovi koji ulažu u brodarske dionice, čak je i banka Merrill Lynch osnovala jedan takav fond što mislim dovoljno govori o tome što je trenutno najjači biznis na svijetu.
Lektira vam je u privitku, laku noć

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

ima ATPL jos dosta prostora. nedavno usao,mogao sam i prije ali nema veze. ocekujem dobar 3Q i kraj
jako uspjesne godine.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

New Report

Close