ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U 14:25 blokada zato kupci budite mudri za razliku od mene, maknite se sa kupnje…

Jedino psihići i trguju u zadnje vrijeme

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

bajka, ne plaši ljude bezveze [wink]

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA




@gorgija

ljudi prodali.pogledajte koliki je pad od početka mjeseca.ja prodao zadnji mali dio 06.10.2008.
po 1750 kn sa gubitkom.

ha ha a vi koji pišete kao niste prodali. ljudi pa nemojte si baš tako skakati u usta, sve vam se vidi. briga mene hoćete li nekoga prepasti da stavi ask ispod 1000 ili ispod 900, ali bijedno vam je to.
[/quote]

Upravo tako Gorgija. A sto se mene tice Tech, ja sam prestao pisati davno, jos prije no sto sam prodao ATPL i to upravo zbog gomile infantilnih, iritirajucih i navlakackih postova. A to da ne pratim brodarski sektor, pratim. Samo, nema vise besplatnih informacija [tongue]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Ako bi dionica otisla ispod psiholoske granice od 1000 kuna, mislim da ce ostale dionice jako reagirati i moglo bi biti opet DERNEKA,a vidit cemo danas, jer ako danas ne potone ispod te razine to ce biti dobro,ali imam osjecaj da cemo je danas vidit bar na kratko na 9xx kuna.

…Ja imam osjećaj da nećemo. Bolje ovako pomalo šišati…svaki dan po 8-9%. Vladekovi trgeti sve izgledniji… [undecid]

Pa ljudi ne huškajte na prodaju….

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO


bajka, ne plaši ljude bezveze [wink]

O.K. ako u 14:25 ne roknemo u blokadu više neću pisat na ovoj temi…. +-10min kaj se tiče
vremena….

Kako neko veliki g.zi male,tuče po 1030 i kada nema više kupnje na 1030 onda bojeći se da dalnjim lupanjem nebi slučajno neko zaje.ao stvar i odveo je u blokadu lagano udre malo po asku da se ponovo nakupi kupnje po 1030 i onda nastavak.

Sutra nastavak ali opet na -8% a ako ameri potonu malo jače moglo bi to i malo više.

bit će bolje................


U 14:25 blokada zato kupci budite mudri za razliku od mene, maknite se sa kupnje…

a ti pokušavaš nekome uštedjeti 10 kn po dionici? Pravi altruista… [yawn]

Bolje živjeti 100 godina kao milijunaš nego 7 dana u bijedi.

pogledajte minimalnu i maximalnu cijenu DRYS u godini dana (15,8-131,34)
Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

…Ja imam osjećaj da nećemo. Bolje ovako pomalo šišati…svaki dan po 8-9%. Vladekovi trgeti sve izgledniji… [undecid]
[/quote]

Dobar pastir ovcu šiša, ne dere joj kožu.


Pa ljudi ne huškajte na prodaju….

Pa ljudi, progledajte!
Na samom smo pragu velike krize u svijetu. Promislite malo kaj to znači…?
Kriza će trajat bar još 3 – 6 mjeseci (u najboljem slučaju) a kaj mislite – hoće li ATPL ali i ostale dionice u tom razdoblju imati ikakvog razloga za porast?
Mislite da će se na burzi osim osnovnih emocija – strah i pohlepa – pojaviti i recimo ljubav pa će ljudi kupovat ATPL (ili bilo kaj drugo) zato jer je vole pa će joj zato porasti cijena?

Tri su uvjeta potrebna da bi čovjek bio sretan: biti budala, egoist i zdrav; Ali, ako vam nedostaje prvi, sve je izgubljeno!

New Report

Close