ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

stotka od mene

Ali zasto mislis da bi se vratili na novom topicu? Da zele mogu se vratiti i ovdje. Znaci razlog je nesto drugo. Vjerovatno su izasli iz brodara i nemaju vise interes pratiti i pisati o toj tematici.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Ali zasto mislis da bi se vratili na novom topicu? Da zele mogu se vratiti i ovdje. Znaci razlog je nesto drugo. Vjerovatno su izasli iz brodara i nemaju vise interes pratiti i pisati o toj tematici.

Oteo mi riječ iz usta….eto njih natrag u onom trenutku kad će opet trebat drukat prema gore.. [cool]
..i da..imaš 100 od mene

@gorgija
ljudi prodali.pogledajte koliki je pad od početka mjeseca.ja prodao zadnji mali dio 06.10.2008.
po 1750 kn sa gubitkom.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.





Prema postavljenim nalozima tobogan.

a vidi promet , velikiiiiii na otvorenju 2.5 milje
[/quote]
Moram bit iskren i kazati da veliki promet ne proizvodi dovoljno radosti koja bi neutralizirala gorak okus pada.
[/quote]
hahaha al dok je prometa postoji i nada, spes in rei….., mirovinci krcaju mogu se kladit
[/quote]
Slazem se za mirovince. Oni i tako nisu pod pritiskom pokazati rezultat odmah.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


stotka od mene

x 2 od mene



@gorgija

ljudi prodali.pogledajte koliki je pad od početka mjeseca.ja prodao zadnji mali dio 06.10.2008.
po 1750 kn sa gubitkom.

ha ha a vi koji pišete kao niste prodali. ljudi pa nemojte si baš tako skakati u usta, sve vam se vidi. briga mene hoćete li nekoga prepasti da stavi ask ispod 1000 ili ispod 900, ali bijedno vam je to.

Ali cinjenica je da netko kupuje






Prema postavljenim nalozima tobogan.

a vidi promet , velikiiiiii na otvorenju 2.5 milje
[/quote]
Moram bit iskren i kazati da veliki promet ne proizvodi dovoljno radosti koja bi neutralizirala gorak okus pada.
[/quote]
hahaha al dok je prometa postoji i nada, spes in rei….., mirovinci krcaju mogu se kladit
[/quote]
Slazem se za mirovince. Oni i tako nisu pod pritiskom pokazati rezultat odmah.
[/quote]

Pazi da nam se ne dogodi argentina a strašno su smanjili dugove zadnjih godina pa opet
prijeti bankrot …….već sam piso da bi euro za 7.15 kn mogli gledat sa tužnim sjećanjima..






Prema postavljenim nalozima tobogan.

a vidi promet , velikiiiiii na otvorenju 2.5 milje
[/quote]
Moram bit iskren i kazati da veliki promet ne proizvodi dovoljno radosti koja bi neutralizirala gorak okus pada.
[/quote]
hahaha al dok je prometa postoji i nada, spes in rei….., mirovinci krcaju mogu se kladit
[/quote]
Slazem se za mirovince. Oni i tako nisu pod pritiskom pokazati rezultat odmah.
[/quote]

Tako se mirovinski fondovi odgovorno ponašaju prema imovini koju im mi dajemo na upravljanje. Sad će opljačkati buduće umirovljenike koji uslijed svega ovoga neće ni dočekat mirovinu, da bi ti isti imali veću mirovinu. To je naša logika. Lova će biti na računu, a neće biti korisnika. Samo će ostati Dinko Novoselac i njegovi kolege.

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Pa nije vam to good – sad prodavati, s tolikim gubitkom – sami sebe pljačkate, ljudi.
Meni se unatoč svemu lošem ipak čini da je ovo žmikanje zadnjih drhtavih ručica… pa vidite da je sve stalo na 1030; opet šišanje na -9,xx %, po tko zna koji put… tko pametan sad prodaje?!? [proud]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Ja mislim da se stanje stabiliziralo bar u jednom segmentu. Ne cujemo vise price o margin calls sta znaci da investitori sada ulazu vlastiti novac. Zamislite u ovoj situaciji zvoncanje margina. Znanstvenici bi morali traziti novu apsolutnu nulu (-273 stupnja Celzija).

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

New Report

Close