ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Baš me zanima koliko će kupaca ovaj nalog ohrabriti

Najbolje ponude [ ATPL-R-A ] Kupnja Cijena
12 1.110,03
1011 1.110,00
9 1.109,00
4 1.108,01
19 1.108,00
4 1.107,00
1 1.106,73
10 1.106,72
5 1.105,02
20 1.105,00

Pas ima kupaca, ima. Odmah cijena počekla rasti.


moga bi ovaj sa 1011 komada plakat ako je tu radi strašenja

Nije radi strašenja, jer kad bi bio ne bi se postavio odmah na prvo mjesto na kupnji.

http://finviz.com/publish/102108/DRYS1dl0947.png

bit će bolje................




Ljudi malo ste svi pretjerali s pesimizmom….

Naravno. Radujte se narode sta niste npr u Hotel Excelzior -31,97 %, HPB -25,53%, Lipa Mill -20%…. Od loseg uvjek postoji gore. [thumbsup]

Imam ATPL. [tongue]
[/quote]
nikad nije tak loše da ne može još lošije 🙂 🙂

imam i ja ATPL 🙂
[/quote]

A ko nema
[rolleyes]

Srećom, svaki dan nas je sve manje i manje [thumbsup]


al mi nije normalno da likovi po birtijama pričaju da bi trebalo kupit ATPL ……pazi likovi koji su jedino kupili ht na IPO-u i to je sve kaj znaju o marketima….

Pa sad ti isti likovi po birtijama pričaju da će ATPL bankrotirat, pa gledali su na dnevniku i čitali u svim novinama!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

je da i ti isti likovi iz birtije svaki dan prodaju 10 milja kuna dionica.

ak uleti jos jedan paničarski dan odosmo jos 20-30 posto dole
taman mi nekaj love stigne za par dana

Good artists copy. Great artists steal.

Bila je to pred kraj baš lijepa tarapana!
Zadovoljan sam, uopće nije tako loše… imamo i mi konjicu… na skuterima! [smiley]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.






Ha ha danas ubo na 110x,xx u prvoj rundi i već bi mogo mzavršit u minusu…..samo kaj se
čudite ljudi tak vam to ide sa narodnim dionicama, pa INA bi pala i na 1500 da je nisu
mirovinci branili na 2000…..rulja je rulja i kak se veli sirotinju treba još dublje zagurat
u blato da nikad ne okusi bolje….

Bogata neka rulja koja je istresla danas prek 10000 komada
[/quote]

Čuj tam negdje krajem travnja govori meni jedan u birtiji koji nema veze sa ovim
područjem da kupim ATPL da je to zgoditak…..lik nikad u životu se nije bavio dijonicama,
mislim da sam dosta napiso ..
[/quote]

Da si poslušao tog lika i u travnju ušao i odmah početkom svibnja izašao danas nebi osmjeh s lica skidao. S obzirom na kretanje cijene u tom periodu možda taj tvoj pajdo i nije bio takav laik kakvim ga ti smatraš [lol]
[/quote]

Čuj nisi me svatio, normalno da sam ja ulazio tamo 15.04. al mi nije normalno da likovi
po birtijama pričaju da bi trebalo kupit ATPL ……pazi likovi koji su jedino kupili ht na IPO-u
i to je sve kaj znaju o marketima….
[/quote]

Tak je mene pital vlastiti buraz za Dalekovod ..mislim u 12om mjesecu ili tu negdje oko ATH. Frendovi su mu rekli da je to siguran dobitak.Rekel sam mu da od toga svega bježi i nek čuva lovu…Jedino kaj nisam bio pametan i na vrijeme i sam izašao…iz cijele priče…e to ti je život.. [shocked]





Ljudi malo ste svi pretjerali s pesimizmom….

Naravno. Radujte se narode sta niste npr u Hotel Excelzior -31,97 %, HPB -25,53%, Lipa Mill -20%…. Od loseg uvjek postoji gore. [thumbsup]

Imam ATPL. [tongue]
[/quote]
nikad nije tak loše da ne može još lošije 🙂 🙂

imam i ja ATPL 🙂
[/quote]

A ko nema
[rolleyes]

Srećom, svaki dan nas je sve manje i manje [thumbsup]
[/quote]

Lucky stoja. [lol]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


je da i ti isti likovi iz birtije svaki dan prodaju 10 milja kuna dionica.

ak uleti jos jedan paničarski dan odosmo jos 20-30 posto dole
taman mi nekaj love stigne za par dana

…Samo da onda nebu bilo…joj…kam sam se žuril itd. Pa znaš valjda Vladekove targete za ATPL.
Priznajem da sam bio poprilično skeptičan u pogledu istih…ali sad više nisam siguran. Ovo više nema veze sa zdravim razumom. Ali ako su fondovi ulazili masovno na 800kn oni su još uvijek u plusu. A treba isplatiti udjele. Ina nam nije pomogla, amerika i europa u pozitivi – mi opet ćorak…Još samo FI za 3Q i gotovo… [bye]

što mislite bi li se upravi atlantske plovidbe isplatilo sada uložiti dio novaca u najam par dobrih brodova po ovim mizernim vozarinama i dodatno zaraditi na povećanju vozarina koje jednostavno mora usljediti?
možda je malo riskantno na prvi pogled ali…


vani su dry brodari divergenciju s bdijem napravili te prema svemu sudeći se bottomirali…

atpl danas nije imala nikakav žešći razlog za pad jer u ovu cijenu je uračunat maltene totalni bankrot!

ne želim bit prorok, al za one koji vjeruju da će bdi i niže od ovoga, da se neće oporaviti kao što ni atpl neće više nikad bit profitabilna kompanija je ovo čisti sell, dok za one koji vide svjetlo na kraju tunela čisti buy!


Uzgred, korelacija BDI i ATPL, zadnje 3 godine.

[img]http://i41.servimg.com/u/f41/13/01/91/22/bdi_vs10.png[/img]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

New Report

Close