ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

volio bih da vrijednost dotične dionice padne ispod 700kn kad se većina fondova i ovdje dežurnih dušebrižnika nakrcala, pa da se onda i ja pošteno natovarim, jer bo imam spremno pola milijuna.


HPB i PBZ nesmiljeno prodaju već mjesecima, a tko kupuje?od 15.10.2008. HPB je prodao 2612 kom
a PBZ 181 kom.


t ko najviše kupuje na ovim razinama , to je pitanje ?


čim se približe ovom 877 na kupnji……stanu,
nek se pomiče stalno na 7.,8. mjesto [rolleyes]

Razbucali ga…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Ljudi malo ste svi pretjerali s pesimizmom….

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO


Nebu to još puno dole.

Naravno da ne bu. Do nule je ostalo samo 1111,50. Ostaje za utjehu rezervni polozaj a to je apsolutna nula (-273)

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"



HPB i PBZ nesmiljeno prodaju već mjesecima, a tko kupuje?od 15.10.2008. HPB je prodao 2612 kom
a PBZ 181 kom.


t ko najviše kupuje na ovim razinama , to je pitanje ?
[/quote]
Da sam ja fond manager mirovinca ja bi ga kupovao. Mirovincima se zasigurno bas ne zuri prodavati.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Ha ha danas ubo na 110x,xx u prvoj rundi i već bi mogo mzavršit u minusu…..samo kaj se
čudite ljudi tak vam to ide sa narodnim dionicama, pa INA bi pala i na 1500 da je nisu
mirovinci branili na 2000…..rulja je rulja i kak se veli sirotinju treba još dublje zagurat
u blato da nikad ne okusi bolje….


Ha ha danas ubo na 110x,xx u prvoj rundi i već bi mogo mzavršit u minusu…..samo kaj se
čudite ljudi tak vam to ide sa narodnim dionicama, pa INA bi pala i na 1500 da je nisu
mirovinci branili na 2000…..rulja je rulja i kak se veli sirotinju treba još dublje zagurat
u blato da nikad ne okusi bolje….

Bogata neka rulja koja je istresla danas prek 10000 komada



Ha ha danas ubo na 110x,xx u prvoj rundi i već bi mogo mzavršit u minusu…..samo kaj se
čudite ljudi tak vam to ide sa narodnim dionicama, pa INA bi pala i na 1500 da je nisu
mirovinci branili na 2000…..rulja je rulja i kak se veli sirotinju treba još dublje zagurat
u blato da nikad ne okusi bolje….

Bogata neka rulja koja je istresla danas prek 10000 komada
[/quote]

Čuj tam negdje krajem travnja govori meni jedan u birtiji koji nema veze sa ovim
područjem da kupim ATPL da je to zgoditak…..lik nikad u životu se nije bavio dijonicama,
mislim da sam dosta napiso ..

Baš me zanima koliko će kupaca ovaj nalog ohrabriti

Najbolje ponude [ ATPL-R-A ] Kupnja Cijena
12 1.110,03
1011 1.110,00
9 1.109,00
4 1.108,01
19 1.108,00
4 1.107,00
1 1.106,73
10 1.106,72
5 1.105,02
20 1.105,00


Ljudi malo ste svi pretjerali s pesimizmom….

Naravno. Radujte se narode sta niste npr u Hotel Excelzior -31,97 %, HPB -25,53%, Lipa Mill -20%…. Od loseg uvjek postoji gore. [thumbsup]

Imam ATPL. [tongue]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"



čim se približe ovom 877 na kupnji……stanu,
nek se pomiče stalno na 7.,8. mjesto [rolleyes]

Razbucali ga…
[/quote]
došo novi i jači…..
navali narode, prodajte danas sve.

New Report

Close