ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 05:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Malo OT: Razmišljao sam da Poslovnom predložim uvođenje pretplate na pisanje na forumu, 200, 300, 400kn godišnje po nicku, pa nek daju u dobrotvorne svrhe, da izbjegnemo, pisanja tipa, kolko ide gore, nesuvisla pisanja i tako.
Pozdrav svima.

kolega uvijek možete višak sredstava darovat…

RUŠE PA GRADE POČELA OBNOVA HOTELA U VLASNIŠTVU
’ATLANTSKE PLOVIDBE’ I INGRA-e
http://www.slobodnadalmacija.hr/20071019/dubrovnik02.asp
[smiley9][smiley9][smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

Dokle će ju ovak gušit prodajom ?

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Dokupljeno !
Hvala donatorima.

evo još malo..očito da su stavili kaj su mislili


Ma za ovaj brod 5000, u vrh glave, rekla bi moja baba.
Morao bih precizno izračunati koliko ulja troši i koji je motor. Nisam ni gledao.

Ali zapamtite jedno, ako je brod u charteru kod charter kompanije, u ovom slučaju kod Naviosa, oni plaćaju sve, osim plaća posade, održavanja broda i ulja. Gorivo plaća CHARTER.

Hahaha!koji kralj!

2 i 2 su 4,samo nekad prije,a nekad kasnije

Predlažem da se #21 odmodelira

2 i 2 su 4,samo nekad prije,a nekad kasnije

19 October 2007

Baltic Dry Index (BDI) +66 10798
INDEX BCI 15412 +113
BPI 10854 +50
BSI 6790 +34

Baltic Dry Index (BDI) +66 10798

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

BDI +66

BDI + 66 [smiley2]

drago mi je da su neki potvrdili moju prije neprovjerenu informaciju o upošljavanju broda za 107000usd, a ne kao neki koji su to olako odbacili. naime, m/b peljesac (panamax star preko 20 god) ugovoren je za zaista nevjerojatnih 105000usd dnevno, a izgleda da će takvih ugovora biti još. brod oluja (handymax) koji je netko spominjao, putovanje koje završava za par dana vozila je za 58000usd, a sljedeće putovanje (prijevoz nickel ore iz surigao-filipini za kinu) ugovara se za još veću vozarinu. ove informacije su provjerene u komercijalnom odjelu AP, a vjerojatno će se to vrlo skoro obznanit.

New Report

Close