ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ajme, sad će Baron preuzeti temu, eno ga već je počeo odmah iza Hangera![lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

mislim da bi PBZ skrbnicki trebao ispasti iz top 10 danas,vidit cemo uskoro

…..večer

-Evo , kada je najveselije mene nema ……

-Pročitao sam unazad ….. , glavna je tema INA …. , pa razmišljanje …. [smiley]

-Ukoliko sutra sjeda lova , a navodno je tako… [!!!] , možda neće doći do neke velike
kupovine narednih dana (oprez) , ali se mogu očekivati neki drugi efekti ….

…..za pretpostaviti je , kako su fondovi bili puni INE i od sutra će imati love za
isplatu udjela (a panika je ) , tako da bi trebao malo oslabiti "tlak" na prodaji …..
… , a to znači …… [smiley]

-Pošto je INA (kao dionica u prošlih dvije god.) bila uglavom "defanzivna" , za očekivati
je da će neki fondovi htjeti zadrzati takav "stabilizator" i zato mislim kako će HT biti
njihov prvi izbor ….. , tako se bar šapuće …..

-Ali jedno je sigurno …ATPL je među prvih pet za kupvinu …. , pa tko voli ….. [smiley]

….toliko o tome …

-Primjetio sam da me žene bolje gledaju i to kako sam postao dioničar ATPL ….
… izgledam …onako zabrinutije …. , ozbiljnije ….. [smiley]

-Možda je autosugestija …..Governor …. imaš li ti slična zapažanja ….??? [smiley]

.Dr M Wagner


mislim da bi PBZ skrbnicki trebao ispasti iz top 10 danas,vidit cemo uskoro

pbz se ukrcao sa +300 dionica od jučer


…..večer

-Evo , kada je najveselije mene nema ……

-Pročitao sam unazad ….. , glavna je tema INA …. , pa razmišljanje …. [smiley]

-Ukoliko sutra sjeda lova , a navodno je tako… [!!!] , možda neće doći do neke velike
kupovine narednih dana (oprez) , ali se mogu očekivati neki drugi efekti ….

…..za pretpostaviti je , kako su fondovi bili puni INE i od sutra će imati love za
isplatu udjela (a panika je ) , tako da bi trebao malo oslabiti "tlak" na prodaji …..
… , a to znači …… [smiley]

-Pošto je INA (kao dionica u prošlih dvije god.) bila uglavom "defanzivna" , za očekivati
je da će neki fondovi htjeti zadrzati takav "stabilizator" i zato mislim kako će HT biti
njihov prvi izbor ….. , tako se bar šapuće …..

-Ali jedno je sigurno …ATPL je među prvih pet za kupvinu …. , pa tko voli ….. [smiley]

….toliko o tome …

-Primjetio sam da me žene bolje gledaju i to kako sam postao dioničar ATPL ….
… izgledam …onako zabrinutije …. , ozbiljnije ….. [smiley]

-Možda je autosugestija …..Governor …. imaš li ti slična zapažanja ….??? [smiley]

.Dr M Wagner

Ja sam tolko uj…n ovih dana, da ne zapažam ništa osim ove proklete burze. Mislim da ću opet za vikend u jedno alkoholno "zapažanje"s frendovima koji nemaju dionice. [lol]

I'LL BE BACK



mislim da bi PBZ skrbnicki trebao ispasti iz top 10 danas,vidit cemo uskoro

pbz se ukrcao sa +300 dionica od jučer
[/quote]

trkeljate obadvoje…
PBZ +65
HPB -628

Heaven or Las Vegas




mislim da bi PBZ skrbnicki trebao ispasti iz top 10 danas,vidit cemo uskoro

pbz se ukrcao sa +300 dionica od jučer
[/quote]

trkeljate obadvoje…
PBZ +65
HPB -628
[/quote]

pardon

imao sam stanje od 14.10- znači +300 od prekjučer

Izgleda da se povečava potražnja za ugljenom

Midday Glance: Coal companies
Thursday October 16, 1:26 pm ET
Coal companies shares up at noon

NEW YORK (AP) —

Shares of some top coal companies are up at noon:
Arch Coal rose $.96 or 4.7 percent, to $21.56.
Consol Energy rose $1.24 or 4.2 percent, to $30.42.
Massey Energy rose $1.26 or 6.4 percent, to $20.89.
Peabody Energy rose $3.35 or 13.8 percent, to $27.59.

Peabody Energy net leaps as volumes, pricing rise
Coal giant raises outlook and shares rally

While there is uncertainty in today’s economy, any easing of demand growth is likely to be offset by diminished global coal supply," President and Chief Commercial Officer Richard A. Navarre said. "We believe that the long-term coal-demand profile is very strong and will continue to be led by emerging economies."

http://www.marketwatch.com/news/story/story.aspx?guid={5442E973-9D18-4515-B91A-C6CAB50FDC31}&siteid=rss

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham


Atlantska plovidba ove godine očekuje pad dobiti

Vaš link

cisti buy signal !

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Tko je upecao blizu 1000 kn , dobro je uletio, i na kratki i na dulji rok. Ovi kojima je ulaz iznad 2000
mogu svirat frulu

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Tko je upecao blizu 1000 kn , dobro je uletio, i na kratki i na dulji rok. Ovi kojima je ulaz iznad 2000
mogu svirat frulu

kako stvari sada stoje da.
iako… nek se BDI vine iznad 3500, ATPL je u hipu na 2K. Ne zaboravimo da su casha puni ko brod, nemaju problema sa financiranjem novogradnji, a većina je već isfinancirana. Mogu komotno raditi godinu dana za eksere. Cijena na likvidacijskoj razini u ovom trenutku je sigurno duplo viša.
Mnoge analize ukazuju da je brzonastala "kriza" u dry bulk marketu kratkoročna, no sve i da potraje cijelu godinu ostaje ono gore. Tko god uđe ispod 1500 na srednji rok ne riskira puno, rekao bih ništa, dugoročno apsolutno nema zime.

Eh da… sutra sport i glazba, oni koji su danas izašli nadam se da su barem pretočili u nešto drugo.
Ne želite sutra bit u cashu, [bye] [bye]

I'LL BE BACK



Tko je upecao blizu 1000 kn , dobro je uletio, i na kratki i na dulji rok. Ovi kojima je ulaz iznad 2000
mogu svirat frulu

kako stvari sada stoje da.
iako… nek se BDI vine iznad 3500, ATPL je u hipu na 2K. Ne zaboravimo da su casha puni ko brod, nemaju problema sa financiranjem novogradnji, a većina je već isfinancirana. Mogu komotno raditi godinu dana za eksere. Cijena na likvidacijskoj razini u ovom trenutku je sigurno duplo viša.
Mnoge analize ukazuju da je brzonastala "kriza" u dry bulk marketu kratkoročna, no sve i da potraje cijelu godinu ostaje ono gore. Tko god uđe ispod 1500 na srednji rok ne riskira puno, rekao bih ništa, dugoročno apsolutno nema zime.

Eh da… sutra sport i glazba, oni koji su danas izašli nadam se da su barem pretočili u nešto drugo.
Ne želite sutra bit u cashu, [bye] [bye]
[/quote]
Da Ameri su dobro potegnuli gore mislim da nas sutra čeka ugodan dan.

IMT?

New Report

Close