ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Neda mi se pisat novi post pa citiram samog sebe od jučer.
Jedina logika trgovanja od sad na dalje je logika love od INE. Danas se počelo kupovati na kredit a sutra će se desit stampedo kakav još nismo vidjeli. Moja preporuka – dokupit ATPL sad ako imate love.


Ma kakvi findamenti i ostali pokazatelji?
Danas i sutra ATPL a sa njom i cijelo tržište će padati jer se to malo casha što se imalo potrošilo u ova dva dana. U petak do podneva opet sve ide u nebesa jer će se nekih 10% love (cca 600 miliona kuna!) od INE vratiti natrag na tršište. U ponedjeljak (poučeni porastom od petka) ulagat će daljnjih 20% , a od utorka na dalje će po 10% nevjernih Toma ulagat po izazvanoj pohlepi pa tako do četvrtka – petka kad opet ide korekcija.
I zato. Rasprodajte danas ATPL ali i sve ostalo što imate ako u petak želite doživjeti uzlet svog života.
Svi koji su prodali INU po 2800 nisu mogli proći bolje jer sad sve imaju po diskontnim cijenama…

Tri su uvjeta potrebna da bi čovjek bio sretan: biti budala, egoist i zdrav; Ali, ako vam nedostaje prvi, sve je izgubljeno!


http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=594be0a5-aa35-455a-9dbe-db682111bb7d

he he he slatko… Naslov im je zakon: "ATPL ove godine očekuje pad dobiti". Dečki su malo zaboravili da im je već na polugodišu dobit bila duplo veća nego cijela prošla. Za puknut od smijeha [lol]

I'LL BE BACK

super naslov,zanima me u odnosu na koju godinu ATPL ocekuje pad dobiti,mozda u odnosu na 2015?????????
oprost governor nisam vidio tvoj post



http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=594be0a5-aa35-455a-9dbe-db682111bb7d

he he he slatko… Naslov im je zakon: "ATPL ove godine očekuje pad dobiti". Dečki su malo zaboravili da im je već na polugodišu dobit bila duplo veća nego cijela prošla. Za puknut od smijeha [lol]
[/quote]

Vjerojatno su mislili na pad tokom ove godine, ne upoređujući s predhodnom ili su jednostavno glupi.
Kako god bilo mislim da će ova dionica s obzirom na sve nevolje koje je prate ove godine u 2009.g. ponoviti 2007.g. i biti najbolje ulaganje na zse.

vjerojatno su mislili da će u q3 kvartalu biti manja dobir nego u H1
ali u svakom slučaju bit će veće dobit nego prošle godine, gledajući i q3 ili gledajuči kumulativ za prva 3 kvaratala!

ma svatko danas piše i prenosi tuđe riječi na bisnisu… možda drukaju za fondove da jeftino dokupe

stvaranje panike od plaćenih novinara nije ništa novo!




http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=594be0a5-aa35-455a-9dbe-db682111bb7d

he he he slatko… Naslov im je zakon: "ATPL ove godine očekuje pad dobiti". Dečki su malo zaboravili da im je već na polugodišu dobit bila duplo veća nego cijela prošla. Za puknut od smijeha [lol]
[/quote

Meni ovo izgleda dobro netko se sprema na ukrcaj u ATPL, zabrinula me ona erste analiza za ATPL 2700kn po dionici odmah sam znala de ce dionica pasti.
[/quote]

Kupnja

7 1.367,01
35 1.366,00
1 1.360,03
210 1.360,00
10 1.354,30
8 1.350,02
14 1.340,00
47 1.335,00
10 1.320,03
750 1.310,00

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham




http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=594be0a5-aa35-455a-9dbe-db682111bb7d

he he he slatko… Naslov im je zakon: "ATPL ove godine očekuje pad dobiti". Dečki su malo zaboravili da im je već na polugodišu dobit bila duplo veća nego cijela prošla. Za puknut od smijeha [lol]
[/quote]
Meni ovo izgleda dobro netko se sprema na ukrcaj u ATPL, zabrinula me ona erste analiza za ATPL 2700kn po dionici odmah sam znala de ce dionica pasti.
[/quote]

poptisujem [cool]

I'LL BE BACK

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=aae4f123-1f66-4cc5-9cdd-bd5040d53219&ref=lastadd

dobra vijest

Volio bi da nisam u pravu, ali bojim se da nam INA sutra neće baš puno pomoć da ne kažem digrnuti crobex. Ameri opet gaze u crveno. Vidjet ćemo kako će završiti dan.

Hm, vrlo ne-interesantna rasprava zadnjih dana. Vidim da mnogi imaju inteligentna predviđanja, pa se ovdje može pronaći širok dijapazon razmišljanja o budućnosti ovoga sektora…

Naravno, ja ostajem pri svome razmišljanju, ali obzirom da forum trenutno ne nudi interesantnije debate (iako sam osobno prosuo i previše materijala za raspravu), i obzirom na nadolazeće razdoblje (opet bi ispao druker), prisiljen sam poput nekih kolega (čiji se postovi više ne pojavljuju, a s kojima sam rado voli podijeliti mišljenje), ući također u silencio stampa do daljnjeg…

Lijep pozdrav i uživajte…naravno pri kupnji…
[sealed] [sealed] [sealed]

Atlantska plovidba ove godine očekuje pad dobiti

Vaš link

Pozdrav Hangeru. Bilo je pitanje vremena kad ćeš se povući. Već dugo si posljednji mohikanac. Rado sam te čitao, ali se nisam upuštao u raspravu jer vidim da si par svjetlosnih godina od mene po pitanju poznavanja sektora. Ja ionako samo trkeljam ko i većina ovdje, iako sam si rekao da neću više i da ću i ja u "scilenzio". Jebeš karakter koji nije labilan. [cool] [lol]

I'LL BE BACK

New Report

Close