ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


E da, a i casha smo puni ko brod, baš me zanima FI za 3Q. Tak da… fina je to vrijednost sve skupa.

Da, nedavno sam čitao analizu da je likvidacijska vrijednost negdje oko 3700kn.
Kapetan, likvidiraj!
[lol]

još malo pa ćemo za kilo manula dobiti 1 dionicu



izvinite kolega @dakladd ne procitah prijasnje postove,ovaj iznad mene nadahnuo me….al zbilja sto ce se desit kad dodje na nulu?

Ne moze doc na nulu, jer cu ja po 1 lipu kupit cijelu firmu. A ne moze ni na 1 lipu, jer ce Švarci po 2 lipe kupit cijelu firmu, pa ispred njega nego treci, itd. Uglavnom, ispod 1kn nebi trebalo past [thumbsup]
[/quote]
[thumbsup]

Moderatora treba zabranit!!!

Brodara je bilo prije sto godina bit ce i za jos sto..Tako je kako je.
Ono sto je danas Kina za 10-20 godina ce biti netko drugi,u svakom slucaju propast necemo,a indexi nece dovjeka ostati na ovim razinama.Bdi ce opet biti na 10 000 i vise,to je neupitno,pitanje je samo kada..Odgovor je u jednom srednjerocnom razdoblju,najvjerovatnije.

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

Ali Daklade, ne treba BDI 10 000!!! Na 3500 smo fine i zarađujemo dobro, na 5000 rasturamo, a preko 8K je ionako perverzija.

I'LL BE BACK

kako je rekao jedan uvazeni kolega tu..ne tako davno..kad udjes u dobru dionicu(firmu) netrebas nikada prodavati nego samo dokupljivati u pravo vrijeme. drzim se toga i nema mjesta panici…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

12:00 [pray]

mi smo ipak zemlja slučaj


Ali Daklade, ne treba BDI 10 000!!! Na 3500 smo fine i zarađujemo dobro, na 5000 rasturamo, a preko 8K je ionako perverzija.

potpisujem ,nula ne moze trajat godinama….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

…Dakle što reći na ovo trgovanje….raj za mahere daytredinga. ja na žalost to nisam… [embarass]


…Dakle što reći na ovo trgovanje….raj za mahere daytredinga. ja na žalost to nisam… [embarass]

prije raj za njihove brokere… [wink] takva su vremena nazalost…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

…Već se čuje šuštanje para od INE… [cool]

I ti znači čuješ? Evo kod mene disco [lol]

I'LL BE BACK

New Report

Close