ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ovim tempom BDI je na nuli za 10-ak dana a onda moze samo UP

I ja čekam taj odbijanac [thumbsup]



a sta sutra…….opet je..ni minus [angry]
ma ovo nije vise normalno…..i BDI i ugljen i kinezi……..ma nabi..m ih sve
al sve se mislim doci ce bolja vremena……tako se mislim vec duze vrijeme…..i mislim

ili ce se odbit od nule ili cemo u minus s bdi ,jos ce pocet brodari placat naruciocima [thumbsup]
[/quote]
Malo plagiraš,ajd iza stranicu i poglaj prvi post

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

Credit Crunch: Baltic Dry

“Letters of credit and the credit lines for trade currently are frozen. Nothing is moving because the trader doesn’t want to take the risk of putting cargo on the boat and finding that nobody can pay.” -Khalid Hashim, managing director of Precious Shipping, Thailand’s second-largest shipping companyYesterday in Baltic Dry, Amazing Plunge, I marveled at the absolute collapse of the index and also thought that there was no way demand for dry commodities had dropped so significantly so quickly.
Article Link: http://www.istockanalyst.com/article/viewarticle.aspx?articleid=2708434

izvinite kolega @dakladd ne procitah prijasnje postove,ovaj iznad mene nadahnuo me….al zbilja sto ce se desit kad dodje na nulu?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ovdje upišite svoj komentar…

http://www.imarex.com/home/bdi_futures_closing_prices

katastrofa na futuresima vozarina
pogotovo za q4 2008 koji se zadnjih dana počeo dizati

izgleda da stvarno tonemo prema dnu

nebi me začudilo da atpl ubrzo padne ispod 900kn


Ovdje upišite svoj komentar…

PSIHOZA
No Comment……………

Good artists copy. Great artists steal.


http://www.imarex.com/home/bdi_futures_closing_prices

katastrofa na futuresima vozarina
pogotovo za q4 2008 koji se zadnjih dana počeo dizati

izgleda da stvarno tonemo prema dnu

nebi me začudilo da atpl ubrzo padne ispod 900kn

Ti futuresi su ionako odraz trenutne situacije, koja je katastrofa. Oni isto plešu na dnevnoj bazi kao i spot. To je projekcija vozarina za određena razdoblja, ako ostane ovako kako je. Objašnjeno je već milijon puta. Kad krene rasti spot (ako krene) rast će futuresi za razdoblja u budućnosti.

Nego… hajdemo mi kao mali dioničari predložiti Jerkoviću i ekipi da likvidiraju imovinu. Fino rasprodamo barke, hotele, avione i sl.., poplatimo sve dugove, i pare alociramo po dionicama. Kolko bi mogli dobit? Znam, znam… nije isti NAV sada i prije 6 mjeseci. Ali opet… pa dobili bi sigurno puno više nego što se sad nudi na burzi, kaj ne? [cool]

I'LL BE BACK

E da, a i casha smo puni ko brod, baš me zanima FI za 3Q. Tak da… fina je to vrijednost sve skupa.

I'LL BE BACK

….Fina vrijednost, ali je nažalost trenutno ne možeš adekvatno unovčiti.


izvinite kolega @dakladd ne procitah prijasnje postove,ovaj iznad mene nadahnuo me….al zbilja sto ce se desit kad dodje na nulu?

Ne moze doc na nulu, jer cu ja po 1 lipu kupit cijelu firmu. A ne moze ni na 1 lipu, jer ce Švarci po 2 lipe kupit cijelu firmu, pa ispred njega nego treci, itd. Uglavnom, ispod 1kn nebi trebalo past [thumbsup]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!


….Fina vrijednost, ali je nažalost trenutno ne možeš adekvatno unovčiti.

ne treba adekvatno, daj poluadekvatno [lol] . Opet sport i glazba [cool]

I'LL BE BACK

New Report

Close