ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

20 milja prometa uzalud ….. vjerojatno sljedi spuštanje cijene, uzalud nam trud svirači

Vi ste prodali pa ajmo sad pljucanje,jučer vam nije smetalo šta pada BDI

bit će bolje................


Vi ste prodali pa ajmo sad pljucanje,jučer vam nije smetalo šta pada BDI

Niasam ja prodo nego tak to ide kad se daje za kikiriki par dana i sad je baš koga briga
za držanje, svaka cjena danas a valjda i sutra im nosi malo bogatstvo….


pa nije valda da se ugovara brod dan za danom. netko očekuje bolje. 330 komada po 1535 po asku

KAKO ZNAŠ da je po asku, možda je po bidu??
možda se netko dobrano iskrcava…

Ljepo danas se svi pametni iskrcali i sutra budu kupovali po 1400 a ja tenkre
nek samo gledam i čekam…..fini fino



pa nije valda da se ugovara brod dan za danom. netko očekuje bolje. 330 komada po 1535 po asku

KAKO ZNAŠ da je po asku, možda je po bidu??
možda se netko dobrano iskrcava…
[/quote]

pratio sam. većina trgovine je išla po asku, ali je netko veliki prodavao ogromne količine. bio je skriveni po 550.000 kuna (moguće do 5,5 milja) i on je zaustavio rast.
ali i kupovalo se u velikim paketima po 100,200 i 300 komada.


Ljepo danas se svi pametni iskrcali i sutra budu kupovali po 1400 a ja tenkre
nek samo gledam i čekam…..fini fino

Sve zavisi možda ce neki kupovat sutra a neki prekosutra [proud]




pa nije valda da se ugovara brod dan za danom. netko očekuje bolje. 330 komada po 1535 po asku

KAKO ZNAŠ da je po asku, možda je po bidu??
možda se netko dobrano iskrcava…
[/quote]

pratio sam. većina trgovine je išla po asku, ali je netko veliki prodavao ogromne količine. bio je skriveni po 550.000 kuna (moguće do 5,5 milja) i on je zaustavio rast.
ali i kupovalo se u velikim paketima po 100,200 i 300 komada.

[/quote]

OK, Nisam pratio na gledalici

btw, ima li kakva metoda da se naknon transkacija, naknadnim pregledom transkacija na broker. stranici PREGLED TRANSKACIJA može utvrditi kada je više transakcija poklopljeno jednim nalogom- bilo poklopljeno po asku , a kada je bilo poklopljeno po bidu?

ili je jedina metoda konstantno gledanje u gledalicu i top naloga

hvala unaprijed




Malo je stalo lupanje po asku, ali sutra očekujem reprizu…

Na cemu baziras ocekivanje?
[/quote]

uza svu tvoju skepsu oko poslovanja brodara, a uz tvoje zavidno znanje (netko reče da najbolje poznaješ poslovanje brodara s obzirom na posao kojim se baviš) zašto onda čuvaš dionice ATPL. Ispada da brodari rade na razini isplativosti.

[/quote]
Zato sta bas i ne moze puno vise doli pa prodao danas ili za mjesec dana razlike i nece biti. Zelim vidjeti da li ce ovaj financijski oporavak biti nesto trajnije sta ce i indekse pogurati gori pa sa tim i dionicu. Kako nemam margina a ni ostalih vidova posudbe a novci koje imam u dionicama nisu mi potrebni za dnevno prezivljavanje ne osjecam neku zurbu.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Danas sam imao dosta zivahnu komunikaciju na PM. Generalno je bilo da su neki izasli na profitu od 30-tak posto a neki ostali pa smo to komentirali. Gledajuci stanje brodara u Amera i preslikavajuci to kod nas iduci dan (u zadnje vrijeme je korespondiralo) i sutra bi mogli imati interesantan dan. BDI pada a u Amera brodari rastu dvocifreno ili blizu toga. Kako ce reagirati nas monstrum??? [undecid]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Danas sam imao dosta zivahnu komunikaciju na PM. Generalno je bilo da su neki izasli na profitu od 30-tak posto a neki ostali pa smo to komentirali. Gledajuci stanje brodara u Amera i preslikavajuci to kod nas iduci dan (u zadnje vrijeme je korespondiralo) i sutra bi mogli imati interesantan dan. BDI pada a u Amera brodari rastu dvocifreno ili blizu toga. Kako ce reagirati nas monstrum??? [undecid]

Već sam napiso da je 24 milje potrošeno uzalud a ja kao tenkre nisam izlazio…..
to mi se uvjek događa kad ostanem u dionici dulje od tri dana, nažalost ove naše
kockarnice ili bolje rečeno automat kluba….

Techman, itko.
da li netko zna otprilike kako je islo Airline-u ove sezone i koliko su nosili hoteli dobiti (znam za sales).
jer nisu dovoljni da pokriju kamate a to bi bilo nesto sto bi unijelo dodatnu sigurnost za ovu firmu.

Iako su vrsni brodari mislim da bi trebali jos uloziti u neki stabilni business koji bi im vracao kamate za kredit i vise od toga…
Turizam se cini kao logican izbor, neznam, comments…
Jer ovo bi mogla biti kao ADRIS firma samo puno puno uspjesnija.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close