ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A sad izgleda da opet vučemo prema vrhu, ako za kratko nema veze, bitno da čovjeka veseli [smiley]

Da njega baš veseli, on čeka na 500kn



Konane pa zar nisi ušao ponovo na 1100?!?! Ajme, pa ako si izašao na 1400 s ogromnim gubitkom mogao si fino spustiti cijenu ulaza u petak. A sad izgleda da opet vučemo prema vrhu, ako za kratko nema veze, bitno da čovjeka veseli [smiley]

Ne nisam…izašao sa na 1490kn tako da sam možeš izračunati koliko sam još dobar. Nemoj misliti da
je sve iza nas i da ćemo do kraja tjedna doći opet na 2000kn….bilo bi pre lijepo …

nota bene: to šta mi danas znamo da su svi indexi u dobrom plusu , ipak večina običnih ulagača
u fondove o tome nema pojma a vjerovatno i to niti više ne zanima…
[/quote]

istina kolega, ali nemojte podcijeniti Šprajca i dnevnik danas u prvoj minuti, ako budemo zeleni na kraju dana. Za puk u fondovima, to ipak ima najveći utjecaj, ako već ne prate burzu [smiley]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Nisam precizno računao ali prošli tjedan ATPL je zabilježila pad veći od 40%. Da bi se to nadoknadilo potreban je rast veći od 68%. A kad smo padali više od ostalih ond možemo tako i gore.


A sad izgleda da opet vučemo prema vrhu, ako za kratko nema veze, bitno da čovjeka veseli [smiley]

Da njega baš veseli, on čeka na 500kn
[/quote]

Ja čekam a da li ću dočekati to je nešto sasvim drugo…. [wink]

na 4300 sve prodajem...

E, da hoće i ATPL danas ovako…

TNPL-R-A 1.849,50 2.099,99 2.099,99 38.49 % up 150 291.263,71

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Zaspala uprava na poziv sa ZSE. Neka netko zvoni na vrata im, ako je od tamo, ask će eksplodirat dok se čeka [smiley]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Još malo i vidjet ćemo kako će ATPL danas proći. Moj tip je da će skočiti na +25% pa na kraju dana ostati na nekih +15%…

Zaje*ao sam se:

ATPL-R-A 1.278,00 1.469,00 1.469,00 30.99 % up 687 926.882,49

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


E, da hoće i ATPL danas ovako…

TNPL-R-A 1.849,50 2.099,99 2.099,99 38.49 % up 150 291.263,71

Evo ti.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Opa 31% ovo je previše čak i za Atlansku…

promet je malen za sada…i ne zaboravite .. koliko smo pali prosli tjedan

Good artists copy. Great artists steal.

..A čuj…i ono prošli tjedan je bilo isto previše..

Još uvijek je ask zakon! [thumbsup]

New Report

Close