ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zna li netko di su Klene i Arnold završili ? Toliko su zadnjih dana bili aktvni na foruma a sad ih nema nikako ! [shocked]

Nemoj se ismijavati tudjoj nesreci. Tebi crkla krava pa sad moraju crknuti i drugima barem dvije?

Evo novosti, cisto radi arhive:

09.10
GETALDIC
Ship Name GETALDIC
DWT 45,300
Built 1996
Flag CRT
Draft 11,6810
TCT 45,300 96 8-11/10 USD 16,500 DAILY OLDENDORFF CA

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

danas zamijenio dio ht-a za atpl

ne znam može li niže, ali znam da ću slijedeće godine dobiti 250 kuna dividende po dionici


danas zamijenio dio ht-a za atpl

ne znam može li niže, ali znam da ću slijedeće godine dobiti 250 kuna dividende po dionici

mislim da iduće godine neće biti dividende za nikoga. Trezor je i troši novac na otkup svojih dionica..

na 4300 sve prodajem...

I ja sumnjam da će biti dividende iduće godine ako se ovako nastavi…

bravo



Zna li netko di su Klene i Arnold završili ? Toliko su zadnjih dana bili aktvni na foruma a sad ih nema nikako ! [shocked]

Nemoj se ismijavati tudjoj nesreci. Tebi crkla krava pa sad moraju crknuti i drugima barem dvije?

Evo novosti, cisto radi arhive:

09.10
GETALDIC
Ship Name GETALDIC
DWT 45,300
Built 1996
Flag CRT
Draft 11,6810
TCT 45,300 96 8-11/10 USD 16,500 DAILY OLDENDORFF CA
[/quote]

nije to nikakva tuđa nesreća. Nesreća je globalna i tiče se nas svih…ako ja nisam dosta izgubio u toj krizi neznam tko je…

na 4300 sve prodajem...

Po ovim cjenama neće trebati puno ni potrošiti iz trezora ,dividenda ce bit cirka 100-130 Kn!!!
Pozdrav svima ,ovo je plovidba po velikim valovima!
Kako bi strašno rekli "MAJKA SVIH OLUJA"!

ne bojte se ljudi …. pa nije svijet propao
propast ce pohlepne investicijske banke i to je to .
kinezi cijelo vrijeme i cekaju ovakvu pizdariju da uhvate cijeli svijet za jaja i da zasjednu na celo novog svjetskog poretka.a neko im mora biti i dostavljać 🙂

Good artists copy. Great artists steal.



danas zamijenio dio ht-a za atpl

ne znam može li niže, ali znam da ću slijedeće godine dobiti 250 kuna dividende po dionici

mislim da iduće godine neće biti dividende za nikoga. Trezor je i troši novac na otkup svojih dionica..
[/quote]

pa imaju skoro 10%. Ne mogu više kupovati. Ove godine su kupili cca 9000 komada.



mislim da je to bilo to
čestitke kupcima
valjda cu i ja jednom ubost na dno 🙂

ja sam često ubola dno,ali sutra je več bilo drugo dno..i tako iz dana u dan…ćini mi se da je velika rupa na tom dnu…
[/quote]


I ja sumnjam da će biti dividende iduće godine ako se ovako nastavi…

nažalost ja sam danas na 1230 , splašen da je kraj svemu…., u njemačkoj totalna frka , otpuštaju radnike, u EU autiindustrija zatvara pogone….., čini mi se da će biti dionica ko šodra po knjigovodstvenim vrijednostima al neće biti casha 🙁

hoće li ispod 1000 kn danas??

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius


hoće li ispod 1000 kn danas??

Ako ne, podsjetio bih na dio iz HANFAine reklame – "sutra je novi dan …"
[lol]
U ovoj situaciji nam ne preostaje ništa drugo nego zafrkancija [cry]

Atlantska krvari

New Report

Close