ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

OVO JUTROS JE IGROKAZ I LUDA KUĆA, ZDENKA U + BLOKADI A I MAGMA

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

moje niko nebu dobil, he, he meni super, nabijem na k… sve drhtaroše, meni super, gledam, žmirkam i ne mrdam…. pa šta!? dugoročno uložil i eto već za 3 mj biće lijepo a kamo li ne za godinu dana….ajte svi lijepo van na svježi zrak, jebo burzu, vrijeme radi za sve nas, pa nek padne na nulu, dalje nemre….da se čovjek nebi uzrujavao! jedino mi je iskreno žao ljudi koji su išli u margine, a fondovi&bankice ovo debelo koriste!
koji kur… svi jauču, pa nisam im ja rasprodal dionice, a bogami ni Vi poštovani forumaši?! to je napravil onaj vaš jeb… desni ili lijevi kažiprst!!!da,da, sad si ga lijepo "vrit napiknite pa pocuclajte=ima okus senfa, bolno slatkasti s kiselkastim elementima…"

ma niko nemre moju ATPL&DLKV toliko oboriti koliko ih ja mogu držati i valjati se od smijeha da nitko, ama baš nitko nemože do mojih dionica! PA ljudi moji to je gušt!!!Nema, papala maca, "s mojima nebute po plotu tukli"!!! [lol] [lol] [lol]

hvali more, drž se altantske plovidbe.....

……dan

-Prije cca. mjesec dana prodavao ja ATPL …., pa kupovao ….itd ….

-Cijena je bila oko 2250 , i stavim 30-ak na prodaju 2292 ….(sjećam se k’o danas) [smiley]
….ali pogrešno upišem iznos …. 1192 ..!!!!!

-Kada za pola minute zvoni mi mobitel ….. i čovjek kaže :

"Dan , Abacus brokeri ….. mislim kako ste krivo upisali cijenu …..mislili ste na 2292 ???
….poništili smo vam nalog …… očito ste pogriješili "

….Al’ su se jutros natelefonirali ….. [smiley]

.Dr M Wagner


moje niko nebu dobil, he, he meni super, nabijem na k… sve drhtaroše, meni super, gledam, žmirkam i ne mrdam…. pa šta!? dugoročno uložil i eto već za 3 mj biće lijepo a kamo li ne za godinu dana….ajte svi lijepo van na svježi zrak, jebo burzu, vrijeme radi za sve nas, pa nek padne na nulu, dalje nemre….da se čovjek nebi uzrujavao! jedino mi je iskreno žao ljudi koji su išli u margine, a fondovi&bankice ovo debelo koriste!
koji kur… svi jauču, pa nisam im ja rasprodal dionice, a bogami ni Vi poštovani forumaši?! to je napravil onaj vaš jeb… desni ili lijevi kažiprst!!!da,da, sad si ga lijepo "vrit napiknite pa pocuclajte=ima okus senfa, bolno slatkasti s kiselkastim elementima…"

ma niko nemre moju ATPL&DLKV toliko oboriti koliko ih ja mogu držati i valjati se od smijeha da nitko, ama baš nitko nemože do mojih dionica! PA ljudi moji to je gušt!!!Nema, papala maca, "s mojima nebute po plotu tukli"!!! [lol] [lol] [lol]

Kriza se nastavlja, dokle god postoji i jedan optimist…. [sad]

na 4300 sve prodajem...


moje niko nebu dobil, he, he meni super, nabijem na k… sve drhtaroše, meni super, gledam, žmirkam i ne mrdam…. pa šta!? dugoročno uložil i eto već za 3 mj biće lijepo a kamo li ne za godinu dana….ajte svi lijepo van na svježi zrak, jebo burzu, vrijeme radi za sve nas, pa nek padne na nulu, dalje nemre….da se čovjek nebi uzrujavao! jedino mi je iskreno žao ljudi koji su išli u margine, a fondovi&bankice ovo debelo koriste!
koji kur… svi jauču, pa nisam im ja rasprodal dionice, a bogami ni Vi poštovani forumaši?! to je napravil onaj vaš jeb… desni ili lijevi kažiprst!!!da,da, sad si ga lijepo "vrit napiknite pa pocuclajte=ima okus senfa, bolno slatkasti s kiselkastim elementima…"

ma niko nemre moju ATPL&DLKV toliko oboriti koliko ih ja mogu držati i valjati se od smijeha da nitko, ama baš nitko nemože do mojih dionica! PA ljudi moji to je gušt!!!Nema, papala maca, "s mojima nebute po plotu tukli"!!! [lol] [lol] [lol]

Bravo majstore, tako treba, ja idem sa zenom prosetati po Opatiji, predivan je dan!

nije ugodno gledati, ali Slažem se s RHINO3, mi koji smo uložili neopterećenu lovu u dionice ništa nismo izgubili dok god nismo prodali s minusom. Ja osobno sam samo u ATPL i bez obzira kako ovo sve završi ne prodajem sa minusom.Obzirom da još raspolažem sa cca 100 000 kn za kupnju dionica kojima ću ovih dana drastično smanjiti prosjek ulaza, pa neka se onda sve skupa paca jedno godinu dvije, pa na vjetar.
Žao mi je onih koji su morali prodati, ali pravila ulaganja se moraju poštovati. Mnogi više nikada neće ni pomisliti na burzu, ali činjenica je jedna, previše neukih je ušlo u dionice i to u totalno krivo vrijeme. Jedan od njih sam i sam, ali obzirom da brzo učim, svoju školu sam platio početkom godine, stoga me na neki način ovo stanje čak pomalo veseli, jer ću podebljati dionice više nego dobre firme po bagatelnoj cijeni.

1.070,57 10
1.010,00 8
900,01 10
900,00 20
800,00 172
790,00 35
760,00 40
100,00 1,000
[lol] [lol]

…pozdrav

-To Governor …. 1000 kom ….. uskoro ulazimo u top-10… [smiley]

….a onda Vlaho ….. [smiley]

.Dr M W

Moram priznati … zanimljiva situacija.
ATPL najviše pao kao da je najlošija dionica u HR.

Ha, treba se prilagodit svakoj situaciji pa ćemo se i ovoj. Kad sve dionice budu po 7 kuna napravit ću si lijepi portfelj sa ovom sićom koja mi je ostala od prodaje ATPL po 1.800 (nemoram valjda spominjat da sam je kupio po 2.300…?)

Čovek bi se trebal veselit kad će za 16 dionica po 1.800 kupit cca 4280 komada po 7 kuna ili ne?

[thumbsup]

Tri su uvjeta potrebna da bi čovjek bio sretan: biti budala, egoist i zdrav; Ali, ako vam nedostaje prvi, sve je izgubljeno!


1.070,57 10
1.010,00 8
900,01 10
900,00 20
800,00 172
790,00 35
760,00 40
100,00 1,000
[lol] [lol]

to sam ti ja na obrani ….. [cry]

na 4300 sve prodajem...

pozdrav svim dionicarima atlantske ,,,u ova teska vrimena ,ja kao laik odlucio sam vam se pridruziti ,,mozda nisam odabrao trenutno dobro drustvo,,al kad jednom udjem ostajem do kraja,,,,:))


pozdrav svim dionicarima atlantske ,,,u ova teska vrimena ,ja kao laik odlucio sam vam se pridruziti ,,mozda nisam odabrao trenutno dobro drustvo,,al kad jednom udjem ostajem do kraja,,,,:))

UF, za lokal patriotizam se uvijek dobivalo dobre ocjene na forumu ali ima jedna mala caka kolega. Lova od INE na tržište se vraća tek negdje od 17og a do tada će ATPL zajedno sa ostalima bit podmornička flota… [cry]

Tri su uvjeta potrebna da bi čovjek bio sretan: biti budala, egoist i zdrav; Ali, ako vam nedostaje prvi, sve je izgubljeno!

New Report

Close