ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.imarex.com/home/bdi_futures_closing_prices

o pa bidovi su dramatično veći od closeova, sutra definitivno nije neki dan za prodaju!

zaboravio sam napisat kao ni ovaj mjesec, godina, desetljeće, život… [lol]


http://www.imarex.com/home/bdi_futures_closing_prices

o pa bidovi su dramatično veći od closeova, sutra definitivno nije neki dan za prodaju!

zaboravio sam napisat kao ni ovaj mjesec, godina, desetljeće, život… [lol]


oh boze mili pa ovo stvarno ne izgleda najbolje
kaj je glavna fora ja jos uvijek mislim da je ovo jako dobra dionica al kad pogledam te indekse
hm……joj samo da kinezi krenu al kad ce
uzas
pofuk
iskreno da mi je neko reko prije mesec 2 meseca da bu bila cijena na ovoj razini ne bi mu veroval ali kak sad stvari stoje i kak sam gledo jucerasnji zavrsetak trgovinskog dana
strasno

Kad vas čitam, lakše spavam!

Hogar vozi Volvo


nisi li ti konane rekao da siprodao.ako si prodao spušio si.osim ako sutra kupiš za manje 🙂
ja osobno pusim kojih 200 somova od pocetka godine. nesto sam keša i izvadio van i potrošio.pari mi trebaju upravo sada ali ove što su u dionicam sam trenutno prekrižio.
ne sumnjam da će se vratiti na tah ,a vjerojatno i preko samo je pitanje kada?
ijep pozdra svima…sutra ropet rokaj fest čini mi senekako…

točno, jučer sam na otvaranju izašao iz ATPL i IGH dokle INGR ,ZVZD ,DLKV i KOEI nisam stigao brže zadati naloge a već sam bio 8% u gubitku. Odisea se nastavlja i minus također. Neznam za vas ali ja ovdje ne vidim dno odnsno kad bi ovo ludilo moglo prestati. Inače moj prosječan ulaz bio je na 2600kn tako da i ja brojim lijepi minus….

na 4300 sve prodajem...

Gdi mi je jomiiii da ga pitam jel jos uvijek lose kaj nisam natrag utrcao na 1500 [wink]. Decki, ovo su vremena u kojima NITKO ne moze prognozirati ista. Zaboravite fundamente, kineze, brazilce, tehnicku – ovakve se stvari dogadjaju par puta u 100 godina i tu nitko nemre biti pametan.

Prognoza za danas?

Ameri pali, bdi pao…

bravo

od pameti se ne živi, ali rekao bih da su ulaganje udionice i lov na debelog vepra ista stvar! zašto?! ako sam dobro zakukuljen na čeki i čekammmmmm, dočekat ću, kad, tad, nešto…(bože moj može biti i koji zaostali četnik iz rata…. [lol] ), tako je i s dionicom, kupi ju, vjeruj u nju i prati ju, odmah stavi nalog za njenu prodaju, neku normalnu očekivanu realnu cijenu i srednjoročno(za mahere kratkoročno), stvar se isplati! prilikom očekivanja lovine zna biti sranja (vepar dođe iza guzice-trenutno stanje s dionicama), čovjek pridrema i oprez popusti, taman kad treba pucati zaglavi se metak(čitaj klik miša=server conect failure [lol] ), prdež u tišini naročito opasna stvar (efekt zvuka&smrada isprepada lovinu=to su u dionicama oni liparoši i trtaroši koji prodaju 1-2 dionice s razlikom 2-3 lipe, pokoj im duši…)
Kako bilo, svoje nedam, a tuđe ću rado dokupiti, i da JA sam taj koji je upiko 1 kom ATPL na ath, i ta ide samnom u lijes, osim ako u međuvremenu ne dostikne cca. 15.000 kn/kom,jer meni je moja ATPL mila i draga!
Veseli zdravi bili, lipički studenac pili….

hvali more, drž se altantske plovidbe.....

E dobro ste me oraspolžili jutros čitajući sve ovo i sad mi je žao što nisam sinoć ovo čito lakše bi zaspo.

Ništa se ne bojte najebali smo.(šala mala)

IMT?

Der Untergang [cry]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


da JA sam taj koji je upiko 1 kom ATPL na ath, i ta ide samnom u lijes, osim ako u međuvremenu ne dostikne cca. 15.000 kn/kom,jer meni je moja ATPL mila i draga!
Veseli zdravi bili, lipički studenac pili….

legenda:))), moj si uzor

Tko hoće, može..

PRODAJA atpl i većine likvidnih dionica u premarketu ISPOD blokade.
Prvih sat-dva znači na -10%, a onda… [pray]

Da bar ne otvore burzu danas…

Spram kretanja futuresa i evropskih indexa to je jedini spas od kataklizme danas [cry]

Kako se prestižu na asku biće blokada u prvoj transakciji.

IMT?

New Report

Close